Castellated beamVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castellated beam, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castellated beam, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castellated beam, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castellated beam, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castellated beam, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castellated beam. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Prolamovaný nosník je paprsek styl kde nosníky tvaru I se podrobí podélnému ezu podél své sít v návaznosti na konkrétní vzor.

Úelem je rozdlit a znovu sestavit paprsek s hlubí sítí pomocí výhod ezacího vzoru.

Reference

  1. ^ Tsavdaridis, Konstantinos; Kingman, James; Toropov, Vassilli (31. ervence 2014). "Aplikace optimalizace strukturální topologie na drované ocelové nosníky" . Poítae a struktury . 158 : 108123. doi : 10.1016 / j.compstruc.2015.05.004 .

Tsavdaridis, Konstantinos Daniel ; Kingman, James; Toropov, Vassilli (31. ervence 2014). "Aplikace optimalizace strukturální topologie na drované ocelové nosníky". Poítae a struktury. 158: 108123. doi: 10.1016 / j.compstruc.2015.05.004.

Viz také


Opiniones de nuestros usuarios

Karin Staňková

V tomto příspěvku o Castellated beam jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Helena Dostal

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Castellated beam.

Jaroslav Kovářová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castellated beam napsáno, dává hodně důvěry.

Radek štěpán

Toto je dobrý článek o Castellated beam. Poskytuje potřebné informace bez excesů.