Castellar de la FronteraVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castellar de la Frontera, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castellar de la Frontera, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castellar de la Frontera, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castellar de la Frontera, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castellar de la Frontera, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castellar de la Frontera. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera
Vlajka Castellar de la Frontera
Vlajka
Erb Castellar de la Frontera
Erb
Umístní Castellar de la Frontera
Umístní Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera se nachází v provincii Cádiz
Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera
Umístní v provincii Cádiz
Castellar de la Frontera sídlí v Andalusie
Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera (Andalusie)
Castellar de la Frontera sídlí v panlsko
Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera
Castellar de la Frontera (panlsko)
Souadnice: 36 ° 19'N 5 ° 27'W / 36,317 ° N 5,450 ° W / 36,317; -5,450 Souadnice : 36 ° 19'N 5 ° 27'W / 36,317 ° N 5,450 ° W / 36,317; -5,450
Zem  panlsko
Autonomní komunita  Andalusie
Provincie Cádiz
Comarca Campo de Gibraltar
Soudní obvod San Roque
Zaloený 1971 (Pueblo Nuevo)
Vláda
  Starosta Adrian Vaca
Plocha
  Celkem 178,84 km 2 (69,05 tvereních mil)
Nadmoská výka
47 m (154 stop)
Populace
 (2018)
  Celkem 3013
  Hustota 17 / km 2 (44 / sq mi)
Demonym (y) Castellarenses, Chisparreros
asové pásmo UTC + 1 ( SE )
  Léto ( DST ) UTC + 2 ( SEL )
Potovní smrovací íslo
11350, nádraí: 11349
Telefonní pedvolba (+34) 956
webová stránka Oficiální webové stránky

Castellar de la Frontera je msto a obec se nachází v provincii Cádiz , v Andalusii , ve panlsku . Je to stedovké msto na hrad.

Popis

Castellar de la Frontera je vesnice na hrad obklopená zdmi dobe zachované maursko - kesanské pevnosti. Nachází se v Parque Natural de Los Alcornocales vedle nádre tvoené ekou Guadarranque . Vesnice byla oputna v 70. letech a její obyvatelé se pesthovali do píhodn pojmenovaného Nuevo Castellar ( panlsky : New Castellar ). Oputný stav vesnice pilákal adu Nmc, kteí pevzali prázdné domy a postavili doasná obydlí za hradbami. Obec byla pozdji osídlena a v roce 2012 mla populace 3 202 obyvatel. Za jasných dn mete vidt severoafrické pobeí, Gibraltar a vesnice na horách poblí Málagy na severu. Castellar je na izolovaném míst, na konci horské silnice, která vede z dálnice A-368 . Je to 16 kilometr (9,9 mil) od Castellar na mezimstskou silnici N-340 a 25 kilometr (16 mi) na Gibraltar nebo Algeciras .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Nikol Brož

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Castellar de la Frontera.

Alenka Urbanová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Castellar de la Frontera napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Leona Brabec

Informace o proměnné Castellar de la Frontera jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.