Castaway CayVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castaway Cay, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castaway Cay, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castaway Cay, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castaway Cay, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castaway Cay, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castaway Cay. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castaway Cay
Logo Disney's Castaway Cay
Castaway Cay se nachází na Bahamách
Castaway Cay
Castaway Cay
Umístní na Bahamách
Castaway Cay se nachází v Karibiku
Castaway Cay
Castaway Cay
Umístní v Karibiku
Zempis
Umístní Bahamy, Západní Indie , Atlantický oceán
Souadnice 26 ° 05'38 "N 77 ° 32'00" W / 26,093753 ° N 77,533332 ° W / 26,093753; -77,533332 Souadnice: 26 ° 05'38 "N 77 ° 32'00" W / 26,093753 ° N 77,533332 ° W / 26,093753; -77,533332
Typ Cay
Souostroví Lucayanské souostroví
Plocha 1000 akr (400 ha)
Správa
Okres Jiní Abaco
Demografie
Populace 140

Castaway Cay je soukromý ostrov na Bahamách, který slouí jako exkluzivní pístav pro lod Disney Cruise Line . Nachází se poblí ostrova Great Abaco a díve byl znám jako Gorda Cay . V roce 1997 koupila spolenost The Walt Disney Company od bahamské vlády 99letý pronájem pozemk (do roku 2096) pro cay , ím získala spolenost podstatnou kontrolu nad ostrovem.

Castaway Cay byl první soukromý ostrov v odvtví výletních lodí, kde lo zakotví na ostrov, co eliminuje potebu pro hosty, které mají být oznámeno do pdy.

Ostrov je stále do znané míry nevyvinutý, protoe se vyuívá pouze 55 z 1 000 akr (4,0 km 2 ). Castaway Cay má nyní piblin 140 stálých obyvatel Disney Cruise Line, kteí udrují ostrov v provozu denn.

Djiny

Gorda Cay

Gorda Cay byla poprvé osídlena v roce 1783. Rozjezdová dráha Gorda (nyní letit Castaway Cay) byla kdysi pouívána jako zastávka ve 30. letech 20. století pro paeráky a pozdji i pro drogové bce .

Gorda Cay byla také pouita pro natáení. Plá, kde se Tom Hanks ve Splash poprvé setká s aktem Daryl Hannah, je na ostrov a ásti filmu Piráti z Karibiku: Prokletí erné perly byly natoeny také na Cay.

Castaway Cay

V roce 1997 spolenost Disney Cruise Line koupila 99letý pronájem Gorda Cay od bahamské vlády a pejmenovala ji na Castaway Cay s úmyslem, aby to byl soukromý ostrov linky. Za 18 msíc výstavby spolenost vynaloila 25 milion dolar. To zahrnovalo vybagrování 50 000 nákladních voz písku z Atlantského oceánu . Molo a jeho pístupy (a 1,700 noha kanál) byly vybudovány tak, aby Disney lod do doku pímo vedle ostrova, ím se odstraní nutnost pro výbrová ízení , aby si cestující na beh.

Dalí závod, Castaway Cay Challenge, byl pidán do víkendové série Walt Disney World Marathon v roce 2015 a závod 5K se konal na Castaway Cay.

Zaízení

Pota na ostrov má speciální bahamské potovné a razítko specifické pro Disney Cruise Line. Ostrov je postaven na motivu ztroskotané komunity s budovami, které vypadají, jako by byly improvizované po ztroskotání lodi. Zaízení jsou udrována jako kadý jiný zábavní park Disney; obchody pijímají k zaplacení klíe od salonku host. Stravování je provozováno jako rozíení balíku plaveb. Hostm je k dispozici ada aktivit vetn pjovny kol, pjovny vodních skútr , masáí s výhledem na oceán, norchlování, parasailingu, volejbalu a basketbalu. Na jedné plái jsou opií bary a lano pro dti, které mohou vylézt asi 30 metr do oceánu, a na jiné plái skluzavka asi 25 metr do oceánu. Pro hosty jsou k dispozici ti pláe: jedna výhradn pro rodiny, jedna výhradn pro hosty chaty a dalí výhradn pro dosplé, která se nazývá Serenity Bay.

Dv ponorková vozidla z nyní zavených 20 000 mil pod moem: Jízda ponorkou ve Walt Disney World leí pod vodou v oblasti norchlování . Bludný Holanan pirátská lo, z Pirát z Karibiku filmové série, byl díve k vidní v lagun, ale od listopadu 2010, to bylo odstranno a pevezen do jiné místo na ostrov, kde byl rozebrán.

Letit

Letit Castaway Cay
souhrn
Typ letit Soukromý
Slouí Castaway Cay
Umístní Bahamy
Nadmoská výka  AMSL 5 ft / 2 m
Souadnice 26 ° 5'26,0 "N 77 ° 32'23,9" W / 26,090556 ° N 77,539972 ° W / 26.090556; -77,539972 ( Letit Castaway Cay (Castaway Cay) )
Mapa
MYAG se nachází na Bahamách
MYAG
MYAG
Umístní letit Castaway Cay na Bahamách
Pistávací dráhy
Smr Délka Povrch
m ft
14/32 945 3100 Asfalt
Zdroj: Landings.com

Letit Castaway Cay ( ICAO : MYAG ) je soukromé letit v Castaway Cay na Bahamách .

Viz také

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Mariana Jarošová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castaway Cay napsáno, dává hodně důvěry.

Martina švec

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Castaway Cay, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Sylvie Hanus

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Castaway Cay mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Castaway Cay, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Castaway Cay zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Robert Holub

Tento článek o Castaway Cay mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Monika Bendová

Skvělý příspěvek o Castaway Cay.