CastañedaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castañeda, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castañeda, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castañeda, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castañeda, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castañeda, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castañeda. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castañeda
Blason Es famille Castaneda (Fontarrabie). Svg
Výslovnost panlská výslovnost:  [kasta'eða]
Pvod
Význam " katanový les"
Region pvodu panlsko , Portugalsko
Ostatní jména
Formy variant Castaneda
Castanheda

Castañeda nebo Castaneda je panlské píjmení .

Význam jména je obvyklý, z kteréhokoli z rzných míst v Santander , Asturias a Salamanca , odvozený od castañedy, kolektivu castaña katan . Pedpokládá se, e toto jméno vzniklo na základ skutenosti, e buroazní dm Castañeda se nacházel v údolí katan, co znamená Katanový hrad.

V jiných ne hispánských zemích se jméno obvykle píe Castaneda (bez vlnovky). V portugaltin se toto jméno píe Castanheda .

Píjmení lze nalézt pedevím ve panlsku, Portugalsku a Severní a Jiní Americe po dobytí Severní a Jiní Ameriky panlskem.

Lidé s píjmením

Opiniones de nuestros usuarios

Bohdana Pešková

Tento záznam o Castañeda je velmi zajímavý.

Nicole Pavlíček

Děkuji. Pomohl mi článek o Castañeda.

Ingrid Smejkalová

Tento záznam o Castañeda bylo přesně to, co jsem chtěl najít.