Cassius DuranVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassius Duran, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassius Duran, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassius Duran, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassius Duran, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassius Duran, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassius Duran. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassius Duran
Osobní informace
Celé jméno Cassius Ricardo Duran
narozený 31. kvtna 1979 (vk  ( 1979-05-31 )42)
São Paulo , Brazílie

Cassius Ricardo Duran (narozený 31. kvtna 1979 v São Paulu ) je muský potáp z Brazílie . Svou rodnou zemi reprezentoval na tech po sob jdoucích letních olympijských hrách , poínaje rokem 2000 ( Sydney, Austrálie ). Duran získal stíbrnou medaili na Panamerických hrách 2003 v Santo Domingu v Dominikánské republice .

V souasné dob Cassius trénuje na APOE v Rio de Janeiru .

Reference

  1. ^ Evans, Hilary; Gjerde, Arild; Heijmans, Jeroen; Mallon, Bill ; et al. Cassius Duran . Olympiáda na Sports-Reference.com . Sports Reference LLC . Archivováno od originálu dne 2020-04-17 . Citováno 2008-08-23 .

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Jaroslav Beneš

Tento záznam na Cassius Duran mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Radovan štěpánová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Cassius Duran mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Cassius Duran, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Cassius Duran zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Rostislav Marková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cassius Duran napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.