Cassiope mertensianaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassiope mertensiana, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassiope mertensiana, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassiope mertensiana, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassiope mertensiana, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassiope mertensiana, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassiope mertensiana. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassiope mertensiana
Cassiope mertensiana 9193.JPG
Vdecká klasifikace Upravit
Království: Plantae
Clade : Tracheofyty
Clade : Krytosemenné rostliny
Clade : Eudicoti
Clade : Asteridy
Objednat: Ericales
Rodina: Ericaceae
Rod: Cassiope
Druh:
C. mertensiana
Binomické jméno
Cassiope mertensiana

Cassiope mertensiana je druh kvetoucích rostlin známý pod bnými názvy ves mechový a ves horský .

Tento ves je pvodem z subalpínských oblastí západní Severní Ameriky, od Aljaky a po hory Kalifornie. Je to malý, rozvtvený ke, který vytváí skvrny podél zem a ve skalních trbinách.

Popis

Cassiope mertensiana má krátké, vzpímené, hadovité stonky, které jsou pokryty drobnými koovitými upinovitými listy dlouhými jen nkolik milimetr. Mezi vrstvami upinatých list vystupují naervenalé stopky, z nich kadý nese drobnou, visící, dol smující, zvonkovitou kvtinu. Tyto bractlets jsou ervené a kontrastní kvtina je bílá.

Pestoe ke má tendenci rst v oblastech, kde dochází k velkému hromadní snhu, pro pokraující rst Cassiope Mertensiana je zapotebí adekvátních sráek. Ke musí být bhem vegetaního období vystaven dostatku sluneního svtla a teplejím podmínkám pro správný rst.

Reference

Lini, A., & Berg, DL (2012, 25. kvtna). DENDROKLIMATOLOGICKÝ POTENCIÁL ALPÍNSKÉHO SHRUBU, CASSIOPE MERTENSIANA, Z MOUNT RAINIER, WA, USA. Získáno 3. bezna 2020 z http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1468-0459.2012.00463.x/abstract

externí odkazy

Média související s Cassiope mertensiana na Wikimedia Commons


Opiniones de nuestros usuarios

Sebastian Vlková

Tento záznam na Cassiope mertensiana mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Brigita Volf

Záznam o Cassiope mertensiana pro mě byl velmi užitečný.

Tibor Jandová

Tento záznam o Cassiope mertensiana je velmi zajímavý.

Lada Matějka

Informace o proměnné Cassiope mertensiana jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Diana Havlová

Článek o Cassiope mertensiana je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.