Cássio Cunha LimaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cássio Cunha Lima, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cássio Cunha Lima, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cássio Cunha Lima, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cássio Cunha Lima, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cássio Cunha Lima, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cássio Cunha Lima. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cássio Cunha Lima
Cassiocunhalima2006.jpg
Cássio v roce 2006
Guvernér Paraíby
V kancelái
1. ledna 2003 - 17. února 2009
Pedcházet Roberto Paulino
Uspl José Maranhão
Senátor z Paraíby
V kancelái
8. listopadu 2011 - 1. února 2019
Osobní údaje
narozený 5. dubna 1963
Campina Grande , Paraíba , Brazílie
webová stránka cassiocunhalima.com.br

Cássio Rodrigues da Cunha Lima ( Campina Grande , 5. dubna 1963) je brazilský právník a politik pidruený ke Stran brazilské sociální demokracie (PSDB). Je synem bývalého guvernéra Paraíby Ronalda Cunha Limy . Byl guvernérem Paraiba, starostou Campina Grande , federálním námstkem a v souasné dob je lenem brazilského federálního senátu .

Absolvoval v právu ze State University of Paraíba a zaal svou politickou kariéru v roce 1986, kdy byl zvolen federálním poslancem podle stavu z Paraíba .

Reference

Politické kanceláe
PedcházetRonaldo
Cunha Lima
Starosta z Campina Grande
1989-1992
UsplFélix
Araújo Filho
PedcházetFélix
Araújo Filho
Starosta z Campina Grande
1997-2002
Následován
Cozete Barbosa
Pedcházet
Roberto Paulino
Governor of Paraíba
2003-2009
UsplJosé
Maranhão

Opiniones de nuestros usuarios

Igor Tichý

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Cássio Cunha Lima, ale moc se mi líbil.

Marcel Stehlíková

Potřeboval jsem najít něco jiného o Cássio Cunha Lima, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Cássio Cunha Lima se mi líbil.

Stanislav Vrbová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Cássio Cunha Lima se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.