Cassina PointVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassina Point, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassina Point, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassina Point, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassina Point, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassina Point, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassina Point. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassina Point
Cassina Point (dm), okresní silnice 1989, ostrov Edisto (okres Charleston, Jiní Karolína) .jpg
Cassina Point
Cassina Point sídlí v Jiní Karolína
Cassina Point
Cassina Point se nachází ve Spojených státech
Cassina Point
Umístní 1642 Clark Road,
Edisto Island , Jiní Karolína
Souadnice 32 ° 35'29 "N 80 ° 15'03" W / 32,59139 ° N 80,25083 ° W / 32,59139; -80,25083 Souadnice: 32 ° 35'29 "N 80 ° 15'03" W / 32,59139 ° N 80,25083 ° W / 32,59139; -80,25083
Postavený 1847
Architektonický styl ecké obrození
Referenní íslo NRHP  86003210

Cassina Point (také známý jako Hopkinsonv dm a Cassina Point Plantation) byl postaven v roce 1847 pro Carolinu Lafayette Seabrookovou a jejího manela Jamese Hopkinsona. Carolina Seabrook byla dcerou bohatého plantáníka ostrova Edisto Williama Seabrooka. William Seabrook hostil generála Lafayette v roce 1825 ve svém blízkém dom v dob narození Caroliny. Seabrook dal Lafayette est pojmenovat novorozené dít a generál si vybral Carolinu (pro rodit dívky) a Lafayette (podle jeho vlastního jména). Kdy se Carolina Seabrook provdala za Jamese Hopkinsona, postavili Cassina Point na zemi, kterou jim dal William Seabrook.

Dm je velkým domem antebellum a zbytkem bavlníkové plantáe na moském ostrov . James Hopkinson byl vnukem Francise Hopkinsona , signatáe Deklarace nezávislosti z New Jersey a návrháe americké vlajky. Bhem obanské války byl dm obsazen Tetí dobrovolnickou pchotou v New Hampshire .

Rysy 2 1 / 2  -story, obdélníkové domu patí stechu boní-tít, títy , na vlámský vazební suterén, cihelné komíny s tukovaný zúení, stení verandu podporované sloupy, mramorové lampy, a býí oko tvarování. Interiér domu byl v prbhu let dobe zachován. Vnjí ást je obloena okapnikou a flushboardem. Cassina Point byl pidán do národního registru historických míst 28. listopadu 1986.

Reference

  1. ^ Informaní systém národního registru . Národní registr historických míst . Sluba národního parku . 9. ervence 2010.
  2. ^ http://www.nationalregister.sc.gov/charleston/S10817710142/S10817710142.pdf
  3. ^ Emily Clements (21. záí 1992). Domov na moálu . The Newberry Observer . str. 5 . Citováno 5. prosince 2012 .
  4. ^ Cassina Point, Charleston County (Cassina Point Rd., Edisto Island) . Vlastnosti národního registru v Jiní Karolín . Oddlení archivu a historie v Jiní Karolín . Citováno 5. prosince 2012 .
  5. ^ Leifermann, Henry. Mimochodový ostrov v Jiní Karolín . Citováno 2018-08-23 .
  6. ^ Cassina Point, Charleston County (Cassina Point Rd., Edisto Island) . Vlastnosti národního registru v Jiní Karolín . Oddlení archivu a historie v Jiní Karolín . Citováno 5. prosince 2012 .

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Eliska Veselá

Stránka se mi líbí a článek o Cassina Point je ten, který jsem hledal.

Radim Brožová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Cassina Point mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Cassina Point, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Cassina Point zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Aneta Král

Tento příspěvek na Cassina Point mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Oskar Mu.ller

Skvělý objev tohoto článku o Cassina Point a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.