Cassie VenturaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassie Ventura, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassie Ventura, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassie Ventura, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassie Ventura, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassie Ventura, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassie Ventura. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassie
Cassie Ventura.jpg
Cassie na premiée filmu Step Up 2: The Streets v únoru 2008
narozený
Casandra Elizabeth Ventura

( 1986-08-26 )26.srpna 1986
obsazení
  • Zpvák
  • písniká
  • Modelka
  • hereka
  • taneník
Aktivní roky 2005 souasnost
Manel / manelka
Alex dobe
( m.  2019)
Partnei Sean Combs (20072018)
Dti 2
Informace o modelování
Výka 1,69 m (5 ft 7 v)
Barva oí Hndý
Agentura Wilhelmina
Hudební kariéra
ánry
títky
Související akty
webová stránka cassiesuper .com

Casandra Elizabeth Ventura Fine (narozená 26. srpna 1986), známá profesionáln jako Cassie , je americká zpvaka, skladatelka, modelka, hereka a tanenice. Narodila se v New London, Connecticut , svou kariéru zahájila v dsledku setkání s hudebním producentem Ryanem Leslie na konci roku 2004, který ji pozdji podepsal do NextSelection Lifestyle Group . Bhem této doby Diddy slyel " Me & U " v klubu a Leslie ho pesvdil, aby spojil své Bad Boy Records s Leslie's NextSelection otiskem pro vydání debutového alba Cassie.

Cassie je debutové studiové album, které vylo v srpnu 2006, vrcholilo u ísla tyi v ebíku Billboard 200 a kde se umístila první ti hitovka Me & U Billboard Hot 100. V roce 2008 vydala Cassie singl Official Girl s Lil Waynem . V roce 2009 vydala singly Must Be Love s Diddym a Let's Get Crazy s Akonem a podepsala nahrávací smlouvu s Interscope Records . V dubnu 2013, Cassie vydala své debutové mixtape RockaByeBaby , který byl povýen s videoklipech Numb pedstavovat Rick Ross a ráj pedstavovat Wiz Khalifa .

Krom hudby je Cassie podepsána u modelingové agentury Wilhelmina Models a One Management. Cassie modelovala pro Calvin Klein one a byla uvádna v asopisech vetn GQ a Bust a stala se tváí jarní kolekce ASOS 2013, Cassie se objevila v reklamách na Delia, Adidas , Abercrombie & Fitch , Seventeen a reklamu na Clean and Clear. . Cassie se také pustila do herectví; debutovala ve filmu Step Up 2: The Streets (2008).

Raný ivot

Cassie Ventura se narodila v roce 1986 v New London, Connecticut ; dcera matky afroamerického , mexického a západoindického pvodu a filipínského otce. Navtvovala Williams School , pípravnou kolu , která se nachází v areálu Connecticut College . Ve vku 14 let zaala Cassie modelovat a v 16 letech modelování pro místní obchodní domy, módní katalog Delia a Seventeen . Cassie se také krátce objevila v hudebním videu R & B zpváka Maria Just a Friend 2002 . Cassie, povzbuzená producentem Rockwilderem, absolvovala vokální lekce, moderní balet a také program divadelního umní své koly. Cassie dokonila stední kolu v roce 2004 a poté se pesthovala do New Yorku, kde se vrátila k modelingu a tídám v Broadway Dance Center . Zaala si rezervovat tiskové a komerní modelingové koncerty a byla zastoupena Wilhelmina Models .

Kariéra

200407: Cassie

Ryan Leslie spatil Cassie v klubech a veírcích na konci roku 2004 asto. Ti dva napsali duet s názvem Kiss Me a po nahrání skladby Leslie zahrál píse pro hudebního manaera Tommyho Mottola . Mottola nabídl Cassie manaerskou smlouvu a Leslie ji podepsal do NextSelection Lifestyle Group , jeho hudebn-mediální spolenosti, kterou zaloil s online marketingovým partnerem Rasheedem Richmondem. Leslie napsal a produkoval první singl Cassie Me & U v roce 2005. Píse se stala klubovým hitem v Nmecku. Bhem této doby Diddy slyel "Me & U" v klubu a Leslie ho pesvdil, aby spojil své Bad Boy Records s Leslie's NextSelection otiskem pro vydání debutového alba Cassie.

Ryan Leslie produkoval vtinu alba, které je mixem R & B/hip hop/pop. Ventura v rozhovoru ekl: Rapuji , zpívám, dlám své R & B, dlám své pomalé písniky a vci, které si dívky zamilují, mám spolený down down , mám rockovou píse, kterou jsem udlal se svými dívkami kapela s názvem Pretty Boys. " Vzdala hold své filipínské kultue zalenním zvuk OPM do nkterých balad . Album Cassie vylo 8. srpna 2006 a ve Spojených státech se ho prodalo 321 000 kopií. První singl alba Me & U dosáhl vrcholu na tetím míst v Billboard Hot 100 a prodal více ne 1 milion digitálních staení. Na propagaci svého alba Cassie vystoupila na Total Request Live a 106 & Park: BET's Top 10 Live . Její výkony byly popsány jako skalnaté a mén ne hvzdné, ale Diddy ekla, e to bylo kvli její nezkuenosti. ekl, e bude s ní prostednictvím jejího vývoje a e nemá ádnou otázku ohledn její schopnosti [zpívat]. Cassie se událostem vnovala na své stránce MySpace s tím, e si je vdoma toho, e její výkony byly dost patné a e stále pekonává trému.

MTV News hláeny v ervnu 2007, e na rozdíl od fám, Cassie nebyl vyhozen z Bad Boy Records po vydání dvou singl z jejího debutového alba s vlastním názvem . Diddy ekla, e byla ve studiu a spolupracovala s producenty Kanyem Westem a Pharrellem Williamsem na svém druhém albu. Bylo také oznámeno, e Cassie ji nespolupracuje s Ryanem Leslieem , který produkoval vtinu jejího debutového alba. Zpvaka vak pozdji uvedla, e je znovu otevená spolupráci s Leslie. Podle Bad Boy A&R Daniela 'Skid' Mitchella, spíe ne aby se do znané míry spoléhala na jednoho skladatele-producenta, mix nového spisovatele a producent nového alba, stejn jako její vlastní co-write vstup, je pro ni osobnjím záznamem. Dalí produkce na albu pila od Seven a LV, stejn jako samotného Diddyho. Cassie ekla, e také spolupracovala s Akonem , The Neptunes , Danjou , Ericem Hudsonem , The Surf Club a Robem Holidayem, akoli si nebyla jistá, které skladby budou na albu zahrnuty. V komentái k potu producent alba Cassie ekla, e spolupracovala se spoustou rzných producent a mnoha rznými spisovateli, co byla pro m úasná píleitost, protoe na mém prvním albu jeden producent [Ryan Leslie] pímo prostednictvím ... co byla zábava, ale bylo píjemné zaít jiné lidi.

2008-13: Herecký debut a RockaByeBaby

V roce 2008 Cassie debutovala jako Sophie Donovan v tanením filmu Step Up 2: The Streets , Cassie také nazpívala první singl Is It You ke soundtracku Step Up . Píse byla vydána 13. listopadu 2007 a vyvrcholila v osmdesáti pti na Canadian Hot 100 a dvaapadesát ve Spojeném království . V ervenci 2009 Cassie oznámila, e název jejího druhého studiového alba bude Electro Love . Cassie ekla, e její nové album prokáe vtí nezávislost; dojde k rozdílu ve vokálech, trochu více osobnosti. A rozhodn je to smyslné album. Z alba vyli ti nezadaní; Official Girl s Lil Waynem v srpnu 2008, Must Be Love s Diddym v dubnu 2009 a Let's Get Crazy s Akonem v srpnu 2009. Vechny ti singly se ve Spojených státech nedostaly do hitparády.

Po nkolika zpodních bylo v prosinci 2009 oznámeno, e Cassie podepsala novou nahrávací smlouvu s Interscope Records . Ona je vystupoval v íení v srpnu/záí vydání Bust, ve kterém ekla, e nový singl bude vydán na podzim. Nedávno svým následovníkm na Twitteru ekla, e je stále ve studiu pro nahrávání svého alba. V dob rozhovoru s HitQuarters z íjna 2010 ekl A&R Daniel 'Skid' Mitchell, e Cassie ji na album nahrála kolem padesáti písní. Mitchell ekla, e si na albu udlala as, protoe touí po tom, aby to bylo nco, co lidé budou respektovat. Jako milostný zájem se také objevila ve videoklipu rappera Wiz Khalifa Roll Up .

Cassie vydala singl King of Hearts , který byl vydán ve Spojených státech 14. února 2012 spolu s oficiálním videoklipem. 24. dubna 2012, Cassie poprvé pedstavila singl naivo v BET's 106 & Park music video show. Ukonila pedstavení krátkým tanením íslem nastaveným na remix písn Kanye West spolu se tymi taneníky. Po pedstavení byly Cassie a 106 & Park celosvtov trendovými tématy na Twitteru a získávaly vtinou smíené a kladné recenze od rzných online médií. Singl Balcony, na kterém je Young Jeezy , byl poté odeslán do amerických mstských rozhlasových stanic 18. záí 2012. 13. záí 2012 vydala Nicki Minaj debutový singl ze svého re-release alba Pink Friday: Roman Reloaded-The Re-Up s názvem The Boys s Cassie. Píse byla poté 25. záí odeslána do mstských rádií a 18. íjna byl vydán videoklip.

V ervenci 2012 Cassie v dopise svým fanoukm oznámila, e pracovala souasn na svém albu a novém mixtape s názvem RockaByeBaby . RockaByeBaby vylo 11. dubna 2013 a Dazed & Confused byl vyhláen nejlepím mixtapeem roku . Mixtape vidl vydání Numb s americkým rapperem Rickem Rossem 2. dubna, spolu s doprovodným hudebním videem písn a Paradise s rapperem Wizem Khalifou, který ml premiéru 9. dubna 2013 spolu s videem na BET 106 & Park . V dubnu 2013 bylo oznámeno, e Cassie je tváí kolekce Summer 2013 Forever 21 .

2016 -souasnost: Druhé studiové album a dalí snahy

V beznu 2015, Cassiin pítel, rapper Diddy oznámil, e se vrátí k produkci a odhalil, e bude produkovat písn pro druhé studiové album Cassie. V roce 2016 bylo oznámeno, e se Cassie vrátí k herectví a hraje hlavní roli v romantické komedii The Perfect Match . Premiéra filmu Billie Woodruff, 11. bezna 2016, hraje Cassie po boku Terrence J, který hraje Charlieho, úspného playboye, který neví v lásku, dokud nekíí cestu se sexy Evou (Cassie). Na konci roku 2017 vydala singly Love a Loser s americkým rapperem G-Eazy a Don't Play It Safe.

V lednu 2019, po ukonení vztahu s Diddym a odchodu z Bad Boy Records, vstoupila Cassie do studia s producenty Chrisem n Teebem a písnikáem Ro Jamesem . Bhem léta 2019 Cassie vydala nkolik singl - Moments s The Code, Excuses, Hungover, Don't Let Go, Speaking Of, Rollercoaster featuring Ro James, Teach Me a Jednoduché vci - prostednictvím vlastního vydavatelství Ventura Music. Série vydání byla dabována Cassie jako Free Friday a slouí jako upoutávka ped vydáním jejího dlouho oekávaného druhého alba.

Umní a veejný obraz

Cassieho hudební zvuk je R & B , pop a hip hopová due . Její hlas má charakter a schopnosti. Cassie uvádí jako hudební vlivy Aaliyah , Jennifer Lopez , Christina Aguilera , Madonna , Stevie Wonder , Nine Inch Nails , Britney Spears , La Lupe , Mariah Carey , Faith Evans a Usher . Cassie o sob také íká, e je skalní fanynkou Janet Jackson , a nadále íká: Rád bych napodobil kariéru Janet Jackson-Janet Jackson je naprosto neuvitelná a fantastická, od jejích tah a po hlas. Cassie debutové album bylo R & B a pop rock s mstskými a souasnými R & B styly, album obsahovalo rýsující se syntezátorové vzory a melodii zmrzlinového náklaáku, aby to mlo mírn pokroucenou a hrozivou hranu, a také obsahovalo hravou hravost . RockaByeBaby je mix R & B a hip hopu, který obsahoval temnou a syrovou, uvolnnou atmosféru.

Cassie je známá jako ikona stylu díky svému drsnému stylu a enské a sofistikované mód. Cassie je také známá tím, e udává trend mezi enami v holení vlas poté, co se Cassie v roce 2009 oholila pod vlivem punku . Jako svj vliv na styl uvedla Kate Moss .

Osobní ivot

Cassie byla v dlouhodobém vztahu s Diddy v letech 2007 a 2018.

Cassie vstoupila do vztahu s býím jezdcem/fitness trenérem Alexem Fineem koncem roku 2018. V ervnu 2019 ona a Fine oznámili, e ekají své první spolené dít. V srpnu 2019 oznámili zasnoubení. Následující msíc bylo oznámeno, e se pár vzal. Jejich svatební video, odeslal Fine jeho oveným Instagram úet, odhalil jejich datum svatby, jak 28. srpna 2019. V íjnu 2019, jejich svatební fotografie byly zveejnny na Vogue " oficiálních internetových stránkách s. 6. prosince 2019 se páru narodila první dcera Frankie Stone Fine. V prosinci 2020 ona a Fine oznámili, e ekají druhé dít. Druhá dcera páru, Sunny Cinco Fine, se narodila 22. bezna 2021.

Diskografie

Filmografie

Film
Rok Titul Role
2008 Krok nahoru 2: Ulice Sophie Donovanová
2016 Dokonalá shoda Eva
2016 Honey 3: Dare to Dance Melea Martinová
2020 Spenser Dvrné Elise
Televize
Rok Titul Role Poznámky
2018 íe Haven Quinn 2 epizody

Ceny a nominace

Rok Organizace Cena Práce Výsledek
2007 NRJ Music Awards Mezinárodní zjevení roku Sebe Nominace
2007 ASCAP Pop Music Awards Nejhranjí písn " Já a U " Vyhrál
2012 Ceny MVPA Nejlepí reie umlkyn " Srdcový král " Nominace
2012 Ceny MVPA Nejlepí R & B video " Srdcový král " Vyhrál
2013 Ceny MVPA Nejlepí umlecký smr " Kluci " Nominace
2017 Toyota Bold Awards Beauty Bombshell of the Year Sebe Vyhrál

Reference

Dalí tení

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Dita Beranová

Stránka se mi líbí a článek o Cassie Ventura je ten, který jsem hledal.

Nicole Kašpar

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Cassie Ventura se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Katerina Vaněk

Tento záznam o Cassie Ventura bylo přesně to, co jsem chtěl najít.