Cassie RamoneVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassie Ramone, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassie Ramone, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassie Ramone, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassie Ramone, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassie Ramone, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassie Ramone. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassie Ramone
Cassie Ramone vystupující s Vivian Girls na KGB, 2011
Cassie Ramone vystupující s Vivian Girls na KGB , 2011
Základní informace
Rodné jméno Cassie Grzymkowski
narozený ( 1986-03-17 )17. bezna 1986
New Jersey , Spojené státy americké
ánry Indie rock , lo-fi
Povolání Hudebník, písniká, kytarista, výtvarník
Nástroje Zpv, kytara
Aktivní roky 2007 souasnost
títky Loglady
Související akty Bossy, Vivian Girls , Dti

Cassie Grzymkowski (17. bezna 1986), známjí pod umleckým jménem Cassie Ramone , je americká hudebnice a výtvarnice. Ramone se zvedl k výtenosti jako kytarista a zpvák indie rock kapely Vivian Girls , kteí se rozpadla v roce 2014, a pozdji reformovaný v roce 2019. Ona také zaloil kapelu projekt Dti s Kevinem Morby (z Woods ). Bhem pestávky The Babies se Ramone vydala na sólovou dráhu a v srpnu 2014 vydala své debutové album The Time has Come .

ivotopis

Narodila se a vyrstala v Ridgewoodu v New Jersey . Ramone navtvovala stední kolu v Ridgewoodu , kde se seznámila se svou pozdjí spoluhrákou Katy Goodman. V roce 2004 se pesthovala do Brooklynu a zaala studovat na Pratt Institute .

Ramone zaloila skupinu Bossy spolu s Jamie Ewing a Justinem Sullivanem, která trvala a do roku 2007. Ve stejném roce spoluzaloila indie rockovou kapelu Vivian Girls s Goodmanem a Frankie Rose . Vydali ti alba Vivian Girls (2008), Everything Goes Wrong (2009) a Share the Joy (2011), ne se rozeli v roce 2014. V roce 2019 kapela reformovala a vydala své tvrté album Memory . Po setkání s Kevinem Morbym z Woods zahájili vedlejí projekt s názvem The Babies, který vydal alba v letech 2011 a 2012.

V roce 2014 se Ramone vydala na sólovou dráhu a vydala své debutové album The Time Has Come , na kterém je na basu Ariel Pink . Na zaátku roku 2015 zaloila Melt, který vymyslel pouze demo. Dalí skupinu zaloila také s Dee Dee z Dum Dum Girls a OJ z XRay Eyeballs s názvem OCDPP.

Ramone vydal vánoní album s názvem Christmas in Reno 11. prosince 2015.

Umní

Krom hudby je Ramone umlcem, který navrhl pebal pro vtinu diskografie Vivian Girls a The Babies a La Sera 's La Sera (2011). Dlá také kresby, obrazy, sochy a koláe, které nahrává na svj úet na Flickru .

Vlivy

Ramone mezi svými oblíbenými umlci uvádí Neila Younga , The Wipers , Burt Bacharach , The Shangri-las , Rush , The Bananas, The Ramones , Johnny Horton , The Carpenters , Dead Moon a Elliott Smith .

Diskografie

Sólový umlec

Studiová alba

Titul Podrobnosti o albu
Piel as
Vánoce v Rena

Rozdlené dvouhry

Rok Singl Jiný umlec
2010 "epa/Cassie Ramone" epa
2013 Mén umlc více Condos série #5 Hunx
Jsem Freak/Only You Xray oní bulvy

Vystoupení alba

Rok Píse Umlec Album
2010 Jsou vai rodie stále spolu Gospel Music Duety
2014 "Visí na" rzní umlci Kadopádn láska !!! I kdy ... Do prdele !!! (Plán Hi-Lo Tunez: 20. krok)

s Bossym

  • The Best of Bossy (2009)

s Vivian Girls

s The Babies

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Miloslav Turková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Cassie Ramone se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Ferdinand Matoušková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Cassie Ramone.

Josefina Nemec

Myslel jsem, že už o Cassie Ramone vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.