Cassidy (rapper)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassidy (rapper), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassidy (rapper), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassidy (rapper), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassidy (rapper), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassidy (rapper), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassidy (rapper). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassidy
Cassidy v kvtnu 2005
Cassidy v kvtnu 2005
Základní informace
Rodné jméno Barry Adrian Reese
narozený ( 07.07.1982 )07.07.1982
Philadelphia, Pennsylvania , USA
ánry Hip hop , hip hop na východním pobeí
Povolání
  • Rapper
  • písniká
Aktivní roky 1999 - dosud
títky
Související akty
webová stránka twitter .com /cassidy _larsiny

Barry Adrian Reese (narozen 7. ervence 1982), známjí pod umleckým jménem Cassidy , je americký rapper z Philadelphie v Pensylvánii . On je moná nejlépe známý pro jeho singly " Hotel " (pedstavovat R. Kelly ), " Get No Better " (pedstavovat Mashonda ), " Jsem Hustla ", "B-Boy Stance" a " My Drink n My 2 Step (pedstavovat Swizz Beatz ).

Cassidy poprvé získal pozornost díky svým volným stylm a svým soutím jako bitevní rapper na konci devadesátých let. Americký hudební producent Swizz Beatz nael Cassidyho v roce 2002 a podepsal ho podepsáním svého otisku Full Surface Records pod Ruff Ryders Entertainment a J Records , co pomohlo Cassidy získat velké uznání. Proslavil se svým debutovým studiovým albem Split Personality , které vylo v beznu 2004 a debutovalo na druhém míst amerického ebíku Billboard 200 .

Raný ivot

Barry Adrian Reese se narodil matce východní Afriky.

Hudební kariéra

200205: Rozdlená osobnost a já jsem Hustla

V roce 2002, Cassidy podepsal nahrávací smlouvu s americkou hudební producent Swizz Beatz s Full Surface potiskem, pod zátitou Ruff Ryders zábavy a J Records . 29. listopadu 2003 vydal svj komerní debutový singl Hotel s R. Kellym . Píse se dostala do Top 10 amerického ebíku Billboard Hot 100 . Druhý singl Get No Better pedstavuje Mashonda . 16. bezna 2004 vydal Cassidy své debutové album Split Personality . To bylo kvalifikované zlato podle Recording Industry Association of America (RIAA), v následujícím msíci.

14. bezna 2005 vydala Cassidy singl Jsem Hustla . Dalí singl B-Boy Stance obsahuje vokály a produkci od jeho mentora Swizze Beatze . 28. ervna 2005 vydal Cassidy své druhé studiové album s názvem Jsem Hustla . Debutovalo na prvním míst amerického ebíku Billboard 200 , piem první týden se prodalo 93 000 kopií.

200611: BARY A HOTOVOST

V roce 2006, po proputní z vzení a zotavení z autonehody, Cassidy zaal pracovat na svém tetím studiovém albu BARS The Barry Adrian Reese Story . Album bylo vydáno 6. listopadu 2007, debutovalo u ísla 10 na vývsní tabuli 200, 63 000 prodaných kopií v prvním týdnu. Album bylo vedeno singlem My Drink n My 2 Step s vokály a produkcí od Swizz Beatz .

Na konci roku 2009 Cassidy podepsala smlouvu se znakou Kross Over Entertainment od Carmela Anthonyho . Pi píprav tvrtého studiového alba vydal sérii mixtape s názvem Apply Pressure . 24. srpna 2010 vydala Cassidy ptistopé EP Face 2 Face s propaganím singlem Face 2 Face. 16. listopadu 2010 vylo Cassidyho tvrté studiové album CASH (Cass a Straight Hustla) . V prvním týdnu se prodalo asi 5 200 kopií, co je mnohem mén ne u jeho pedchozích studiových alb. Drumma Bass byl jediným oficiálním singlem z alba.

2012 dosud: Mr. Hip-Hop a Da Science

21. kvtna 2012, Cassidy hostil vydání party pro jeho mixtape Mayhem Music . 8. ervence 2012 vydal mixtape Mayhem Music: AP3 . Poté, co kolega Philly rapper Meek Mill ekl, e bude bojovat s Cassidy, co Cassidy pozdji ekl, e by pijal, kdyby peníze byly správné. Zúastnili se twitterového hovzího masa, po kterém Cassidy vydala Deník Hustla, který byl pvodn povaován za disek vi Meekovi. To pozdji vyvrátila Cassidy. Oba ádali po 100 000 $, aby se bitva odehrála. Poté, co Meek Mill odmítl Cassidyho píse Condom Style (remake Psyho Gangnam Style ), Cassidy vydal píse s názvem Me, Myself & iPhone, kde poídil zábry na Meek Mill. Poté Meek Mill zareagoval diskovým trackem Repo, o kterém pozdji Mill ekl, e bude posledním diskovým záznamem, který vydá proti Cassidymu. Cassidy pozdji ekl, e spor nebyl osobní, ekl, e to bylo vechno v duchu hip hopu. 6. ledna 2013 Cassidy vydala 10minutovou diskovou odpov s názvem Raid. 6. íjna Cassidy vydal své album Da Science.

Jiné podniky

V roce 2007 Cassidy podepsala smlouvu jako nová tvá pro podzimní odvní adu Lot 29. V roce 2009 se Cassidy objevila v komediálním filmu Next Day Air .

Na konci roku 2012 Cassidy pedlal mezinárodní hit singlu Gangnam Style jihokorejské zpvaky Psy a pejmenoval jej na Condom Style. Pedlávka údajn Cassidy vynesla souhlas s Trojanem .

V roce 2013 vydala Cassidy biografii s názvem Behind BARS: The Authorized Biography of Cassidy .

Na konci roku 2014 se Cassidy vrátil k bitevnímu rapu bojováním s veteránem Dizasterem z Los Angeles, 6. prosince 2014 na akci Ether spolenosti Filmon.com.

Osobní ivot

Pípad vrady

15. dubna 2005 ti mui, vetn Cassidy, vyzbrojení pistolemi a útonou pukou AK-47 , vystelili na ti neozbrojené mue bhem hádky, ke které dolo v sousedství West Oak Lane v severozápadní Filadelfii. Desmonda Hawkinse zabila stela do zad. Hawkinsovi dalí dva pátelé byli oeteni v nemocnicích se stelnými zranními a proputni.

9. ervna byl vydán zatyka na Cassidyho zatení na základ obvinní z vrady, pokusu o vradu, bezohledného ohroení, zhoreného útoku, spiknutí a drení zbraní. Cassidy se 17. ervna odpoledne vzdal policii ve Filadelfii. Pi svém obvinní v sobotu 18. ervna mu byla odepena kauce a poslán do Philadelphského nápravného zaízení Curran-Fromhold, nápravné zaízení, kde bude slouit svj as bhem soudu a poté, co byl odsouzen.

Cassidyho pípad vrady nabral na obrátkách, kdy primární svdek odvolal své piznání. Výsledkem bylo, e soudce uvedl, e Cassidy bude postavena ped soud za vradu tetího stupn . Dne 16. srpna 2005 obecní soudce Marsha Neifield rozhodl, e státní zástupci mají dostatené dkazy k obvinní Cassidyho z vrady tetího stupn, pokusu o vradu a trestných in týkajících se zbraní. To bylo pozdji pevráceno na pvodní náboj prvního stupn - negace monosti podmíneného proputní. 25. ledna 2006 byl Cassidy odsouzen za nedobrovolné zabití, dva poty obtujícího napadení a drení nástroje zloinu za jeho úast na stelb. Byl odsouzen k 11 a 23 msícm vzení plus podmínka a bylo mu pipsáno 7 msíc, které si ji odpykal.

Cassidy byl proputn z Pennsylvánského nápravného zaízení Curran-Fromhold 2. bezna 2006 poté, co slouil osm msíc.

Cassidy hovoí o svém zatení a dob ve vzení ve filmu Rým a trest roku 2011 , který dokumentuje rzné hip-hopové umlce, kteí mají za sebou okresní vzení nebo státní/federální vzení.

Vrak auta

Cassidy byl ván zrann pi autonehod v noci 5. íjna 2006, kdy se stetl nákladní vz s jeho SUV , ve kterém byl spolujezdcem. Byl pevezen do zdravotnického centra Jersey City , kde mu diagnostikovali zlomeninu lebky a nkolik zlomených kostí na levé stran oblieje. Stále má viditelné jizvy od vraku.

Byl jsem v kómatu asi sedm nebo osm dní, ekl. A pak m uvrhli do léivého kómatu, take kdybych se probudil, nebyl bych traumatizován tím, ím jsem si proel. Kdy jsem se poprvé probral z kómatu, ml jsem amnézii , take jsem si opravdu nemohl vzpomenout Vechno. Neml jsem úplnou amnézii; Mohl jsem si pamatovat urité vci. Jediní lidé, které jsem opravdu znal, byla moje máma, mj syn, lidé, kteí byli opravdu blízcí tomu, e je zná celý ivot. Znal jsem jejich jména, ale dokonce i urité záitky jsem nemohl Ze zaátku jsem si nemohl vzpomenout na ádné z mých rap, dokonce ani na písn, které jsem hrál - Hotel, Jsem Hustla, nic z toho. Doktor mi ekl, e jsem utrpl pokození mozku, ale to bylo doasné, nebylo trvalé. Take stejným zpsobem, jako trvá, ne se vae tlo uzdraví, ekl, e vaemu mozku bude trvat dlouho, ne se uzdraví. "

Diskografie

Filmografie

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Jana Svobodová

Tento příspěvek na Cassidy (rapper) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Denisa Kopecký

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Cassidy (rapper), jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Sona Musilová

Informace poskytnuté o proměnné Cassidy (rapper) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.