Cassidy HaleyVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassidy Haley, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassidy Haley, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassidy Haley, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassidy Haley, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassidy Haley, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassidy Haley. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassidy Haley
Pvod Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy
ánry Elektroakustické, experimentální, indie, akustické
Nástroje zpv , kytara , klavír
Aktivní roky 2005 -
títky Sunshine Rebel Records
webová stránka http://www.cassidyhaley.com/

Cassidy Hugaert Haley je americká písnikáka a návrháka odv se sídlem v Los Angeles.

asný ivot a kariéra

Haley se narodil v Oaklandu v Kalifornii a vyrstal v nedalekém mst Richmond v Kalifornii, vychován jeho matkou. Má ti sestry a dva bratry. Jeho pedkové jsou hlavn Irové, Skotové, Nmci, Francouzi a domorodí Ameriané. Jako teenager byl souástí rave scény Bay Area. Haley byl mezi protestujícími WTO v Seattlu v roce 1999 a uvedl to jako formativní zkuenost ve svém ivot.

Haley vystupovala s cirkusy, vetn avantgardní cirque nouveau Lucent Dossier Experience na hudebním a umleckém festivalu Coachella Valley a El Circo. Provádí stiltwalking a hedvábnou anténu; úinkoval na chdách v Las Vegas na Halloween v roce 2009. Haley vyvinul dovednosti v oblasti designu a ití pro výrobu kostým pro sebe a dalí cirkusové umlce, které uplatnil ve dvou spolenostech zabývajících se odvním designem a pro své kostýmy a hudební videa. Pesthoval se do Los Angeles, aby se vnoval kariée v hudb a mód.

Haley zaloil spolenost Ernte s Evanem Sugarmanem v roce 2003. V roce 2005 opustil spolenost, aby pracoval na své hudební kariée. V roce 2006 se Haley vrátila k mód a zaloila spolenost s názvem Skin.Graft s Jonny Cota. Pozdji se k nim pidala Katie Kay. Ke. O tpu bylo popsáno, e má surovou podzemní módu a elegantní, pikovou couture. Spolenost provozuje butik v centru Los Angeles a vyrábí vlastní vzory. Na LA Fashion Week 2009 pedstavili kolekci podzim / zima. Haley prodal svou polovinu Skin. Graft v lednu 2009, aby se zamil na jeho hudbu.

Vítz American Idol (sezóna 7) David Cook nosil Skin. tpujte návrhy bhem soute a pi veejných vystoupeních. Haley je kamarádkou vicemistra American Idol (sezóna 8) Adama Lamberta a navrhla kousky, které Lambert nosil bhem soute a na American Idols LIVE! Tour 2009 ; Ke. Graft byl uveden v segmentu ABC News 20/20 o Lambertovi 13. ervna 2009. Dalí celebrity nosí Skin. Grafický design zahrnuje: Fergie , CariDee English , Margaret Cho , Lil Rounds , Allison Iraheta a Tila Tequila .

V roce 2012 zahájil Cassidy se svou pítelkyní Jillian Ann nový podnik RITUAL. Oficiálním popisem, který je oznaován jako módní znaka a kapela, je multimediální zábavní a ivotní styl. Svou první kolekci LA petite mort vydali v roce 2013 a následnou kolekci BREATHE v ervenci 2014 se stejnojmenným hudebním singlem.

Hudba

Haley zpívá a hraje na akustickou kytaru a klavír. V rozhovoru z listopadu 2009 ekl o nezávislosti hudebníka: Nechci se rozvíjet. Víte, mám opravdu jasnou pedstavu o tom, co chci dlat, jak chci znít a jak chci vypadat. Ale prost nemete opravdu konkurovat marketingovému automatu hlavní znaky. V prosinci 2009 si zaregistroval vlastní hudební label Sunshine Rebel Records. Vydává svou vlastní hudbu k prodeji prostednictvím iTunes a eBay, zveejuje videa z YouTube a poádá online koncerty pro své fanouky.

Haley napsal a produkoval své debutové album EP Little Boys and Dinosaurs pomocí softwaru Ableton Live . Hudební kritik Houston Chronicle, Joey Guerra, popsal Haleyho zvuk jako sví, temný a divadelní. Je to, jako by se Trent Reznor trochu rozzáil a dostal trochu dráky. To bylo vydáno na iTunes 10. srpna 2009. Natoil akustická sezení písní na Little Boys a Dinosaurs , zveejnil je online a shromádil na DVD vydaném v záí 2009. Svj hudební styl popsal jako Moje obvyklá reakce je njaké hádky o elektronice, popu, folku, goth a glam-rocku. Ale já nevím. Neme hudba mluvit sama za sebe " Jeho první plnohodnotné album s vlastním labelem se oekává na jae 2010.

15. srpna 2009 zveejnil Adam Lambert píspvek na Twitteru.com svým následovníkm: Mj pítel Cassidy práv natoil toto skvlé video ..., který obsahoval odkaz na Haleyino video Whisky v kostelech. Video bylo produkováno nkolik msíc, piem Haley hrála více postav pomocí technologie zelené obrazovky. Po tomto tweetu byli Little Boys and Dinosaurs tetím nejstahovanjím elektronickým záznamem v ebíku iTunes v pondlí 17. srpna 2009, ani by mli hudební vydavatelství nebo PR kampa.

Haley vystupoval v Los Angeles a okolních mstech, nkdy vystupoval se svou kapelou Cassidy Haley and the Sunshine Rebels. Sunshine Rebels je mnící se sortiment umlc, kteí jsou souástí kreativní scény v Los Angeles. Titulem 8. roníku Národního Coming Out Day Street Festival v Las Vegas 3. íjna 2009 a hráli pedstavení v Henry Fonda Theatre a nkolik koncert v The Viper Room.

Katalyzátor

V ervenci 2011 pevzala Haley redakci webzinu s názvem The Catalyst. Dabuje to Znovuzrození pro své premiérové vydání a stalo se pod ním fórem pro hudebníky a vizuální umlce, aby mohli vyjádit názory na témata, kterým populární média moná nevnují velkou pozornost. Cituji poslání Catalyst: asopis Catalyst se vnuje zkoumání umní a kultury, která bude katalyzátorem nevyhnutelného triumfu lidstva v této he ivota. Jedná se o rychle se rozvíjející svt a odpovdi leí mimo povrch kultury hlavního proudu Proroci a amani, kteí nás provedou, ekají v podzemí. The Catalyst v souasné dob nabízí rozhovory s undergroundovými umlci, jako jsou Dan Holguin, Ricky Rebel , Under the Elephant , a designér videoher American McGee , a opakované op-ed kousky od umlc.

Diskografie

Malí chlapci a dinosaui (2009)

Seznam skladeb

Vechny texty napsal Cassidy Haley; vekerou hudbu skládá Cassidy Haley.

Ne. Titul Produkce a dalí hudebníci Délka
1. Whisky v kostelech nahrávka - Jason Art, dalí produkce - David Bergeaud, Land Factory Music 3:16
2. Malí chlapci a dinosaui nahrávka - Jason Art, dalí produkce - David Bergeaud, Land Factory Music 4:11
3. Daylight Breaks nahrávka - Jason Art, dalí produkce - David Bergeaud, Land Factory Music 3:42
4. "Létat" nahrávka - Jason Art, dalí produkce - David Bergeaud, Land Factory Music 3:50
5. "Plnoní slunce" koprodukce a doprovodný zpv - Agness Twin, kytary - Ron Therrio, basa - Geoffrey Dimmick 3:54
6. "Hoet"   3:44

Acoustic Sessions (2009)

DVD Little Boys and Dinosaurs a titulní písn

Nostalgie (2010)

Limitovaná edice kompilaního CD

Blázen (2010)

Seznam skladeb

Ne. Titul Délka
1. Prolog (The Fool Pt. 1) 2:15
2. "Létat" 2:33
3. "Veteno" 4:25
4. Whisky v kostelech 3:41
5. Daylight Breaks 4:09
6. "Tentokrát" 4:29
7. Interlude (The Fool Pt. 2) 4:04
8. Poetilý chlapec 3:35
9. "Hoet" 4:29
10. "Ride The Night"  
11. Dying to Live 4:29
12. "Msíní eka" 3:31
13. Epilog (Cesta zaíná) 3:30

Milenci (2014)

Seznam skladeb

Ne. Titul Délka
1. "Vechno" 3:44
2. "Nikdy znovu" 3:34
3. "Putování nocí" 4:18
4. "Jenom lovk" 3:56
5. "Zhroutit se" 5:11
6. "Tak jednoduché" 3:35
7. "Nevinnost" 5:11
8. Vagabonds to the Marching Troupes 3:35
9. Bones Gone Grey 3:44

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Josefina Stanková

Děkuji za tento příspěvek na Cassidy Haley, přesně to jsem potřeboval.

Michael Němečková

Tento příspěvek na Cassidy Haley mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.