Cassidulus infidusVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassidulus infidus, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassidulus infidus, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassidulus infidus, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassidulus infidus, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassidulus infidus, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassidulus infidus. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassidulus infidus
Vdecká klasifikace
Království:
Kmen:
Tída:
Objednat:
Rodina:
Rod:
Cassidulus
Druh:
C. infidus
Binomické jméno
Cassidulus infidus
(Mortensen, 1948)

Cassidulus infidus je druh moských jek v rodin Cassidulidae . Jejich brnní je pokryto ostny. Cassidulus infidus byl poprvé vdecky popsán v roce 1948 Ole Theodorem Jensenem Mortensenem .

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Mirka Beran

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Cassidulus infidus.

Jarmila Vávra

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Cassidulus infidus.