Cassandra SteenVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassandra Steen, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassandra Steen, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassandra Steen, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassandra Steen, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassandra Steen, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassandra Steen. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassandra Steenová
Steen v roce 2019
Steen v roce 2019
Základní informace
narozený ( 1980-02-09 )09.02.1980
Ostfildern-Ruit , Západní Nmecko
ánry Due , R & B , pop
Povolání Zpvák
Aktivní roky 1997 - souasnost
Související akty Glashaus , Zeichen der Zeit
webová stránka cassandra-steen .de

Cassandra Steen (narozena 9. února 1980) je nmecko-americká zpvaka, která se proslavila jako vedoucí zpvaka pop / soulového tria Glashaus . Po sérii komern úspných vydání se skupinou vydala v roce 2003 své mírn úspné sólové debutové album Seele mit Herz a od té doby psobí jako sólový umlec i jako souást Glashausu.

ivotopis

asný ivot a kariéra

Steen je jediné dít narozené nmecké matce a ernoamerickému otci v Ostfildern-Ruit poblí Stuttgartu v Nmecku v roce 1980.

V roce 1997 se Steenova demo kazeta dostala do rukou spáteleného producenta, který ji pedal zaínající hip hopové skupin, se kterou spolupracoval: Freundeskreis . Steen zapsobila svým hlasem a byla pozvána, aby pispla doprovodnými vokály k debutovému albu Quadratur des Kreises z roku 1997 a získala svj první oficiální celoveerní kredit za jejich spolupráci Telefonterror. Následující rok se objevila ve videoklipu Freundeskreis k jejich singlu Wenn der Vorhang fällt a doprovázela kapelu na jejich prvním turné po nmecky mluvící Evrop .

Dalí spolupráce s Freundeskreis se neuskutenila, protoe Steen se rozhodl pesthovat do Hamburku v nadji na zahájení sólové kariéry a brzy jí byla nabídnuta smlouva s nezávislým vydavatelstvím Booya Records. Kvli hudebním rozdílm vak brzy poádala o vydání.

Prlom s Glashausem

V roce 2000 si hlava etikety 3p Moses Pelham vimla Steena poté, co si poslechla její demo kazetu. Po prvním setkání v únoru 2000 zaala dvojice nahrávat So Lange, píse, která se objevila na kompilaním albu 3p Evolution . Steen nakonec podepsala sólovou smlouvu s vydavatelstvím duí zaloených na Frankfurtu a zaala pracovat na tom, co pvodn mlo být její sólové album, ale brzy se pesunulo do spoleného úsilí a nakonec se ukázalo jako debutové album Glashausu , tria sloeného ze Steen, Pelham a 3p studiový hudebník Martin Haas, Steen pispívá vokály. Po msících nahrávání skupina vydala svj debutový singl, klavírní baladu Wenn das Liebe ist, v roce 2001. Píse se stala okamitým úspchem, dosáhla ísla pt na nmeckém ebíku jednotlivc a skupin pinesla ti nominace na cenu ECHO . O tyi alba pozdji se kapela v roce 2006 neoficiáln rozpadla. Steen se rozhodl, e se s Pelhamem a Hassem nesejde kvli dalímu albu a v roce 2009 byla nahrazena novou pední enskou zpvakou.

Sólová kariéra

Mezi temi úspnými alby a adou úspných singl trio také ásten produkovalo Cassandina sólovou desku Seele mit Herz , která nakonec vyla v lét 2003 a jako singl pinesla pomalý jam Wie du lachst. Album i singl byly kritickým úspchem, ale iroce se jim nepodailo zmapovat nebo prodat znateln na nmeckých grafech . Krom toho Steen pokraoval ve zpívání a refrénu pro label Illmatic , Franziska a Setlur a hostoval na nkolika novinkách J-Luv, W4C, Melbeatz, Bushido a Curse . V roce 2006 vyla její spolupráce s rapperem Azadem Eines Tages.

V únoru 2009 vydala Steen své druhé studio Darum leben wir prostednictvím labelu Universal Domestic/Urban . Album, které obsahuje produkci Marka Pompetzkiho a Paula NZA, Andrease Herbiga a Michaela Herbergera, se dostalo do první desítky ebíku nmeckých alb a prodalo se více ne 100 000 kopií na domácím trhu, co vedlo ke zlaté certifikaci IFPI . Stejný titulní singl alba dosáhl ísla est na nmeckém ebíku jednotlivc a byl vybrán, aby reprezentoval Bádensko-Württembersko na 5. Bundesvision Song Contest, kde Steen skonil na tvrtém míst se 103 body. Druhý singl Stadt, spolupráce se zpvakou Ich + Ich Adel Tawil , byl vydán k jet vtímu úspchu, dosáhl ísla dva v Nmecku a první ptce v Rakousku. Nakonec se stal tvrtým nejprodávanjím singlem roku 2009 v Nmecku.

Také v roce 2009 vyjádil Steen postavu Tiany v nmeckém dabingu 49. animovaného filmu Disney Princezna a abák . Never Knew I Needed , duet s pvodním zpvákem Ne-Yem , byl prvním singlem, který byl zruen z doprovodného soundtracku . V roce 2010 získala Cenu ECHO za nejlepí národní umlec rock/pop.

V roce 2011 vylo její tetí album Mir so nah (2011). Produkovalo 30 nejlepích singl Tanz a následovalo její album Spiegelbild z roku 2014 . Steenova diskografie, prominentní vokalistka, zahrnuje také úspné singly Hoffnung stirbt zuletzt s rapperem Bushidem , Eines Tages s rapperem Azadem a duet Unter die Haut se zpvákem Timem Bendzkem .

V roce 2016 se Steen znovu pipojil ke Glashausu. Následující rok se objevila po boku spoluhráe Mosese Pelhama v nmeckém televizním seriálu Sing meinen Song - Das Tauschkonzert .

Osobní ivot

Steen má nmecké i americké obanství.

V prosinci 2013 se provdala za svého manaera Stéphana Kocijana. 2020 byla rozvedená.

Diskografie

Studiová alba

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Lucie Zelenková

Tento příspěvek na Cassandra Steen mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Andrea Jeřábek

Děkuji za tento příspěvek na Cassandra Steen, přesně to jsem potřeboval.

Alexandra Strnadová

Tento příspěvek na Cassandra Steen mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Gabriel Ježková

Informace poskytnuté o proměnné Cassandra Steen jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.