Cassandra CraftVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cassandra Craft, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cassandra Craft, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cassandra Craft, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cassandra Craft, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cassandra Craft, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cassandra Craft. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cassandra Craft je románová postava, která se objevuje v amerických komiksech vydaných DC Comics . Je slepá psychika, která vede okultní knihkupectví v San Francisku v Kalifornii . Pátelí se s Zatannou a Phantom Strangerem . Poprvé se objevila v The Phantom Stranger vol. 2 # 17 a hraje dleitou roli v crossoveru Grant Morrison 's Seven Soldiers of Victory . Vytvoili ji Len Wein a Jim Aparo .

Vystoupení

  • The Phantom Stranger # 17, 22, 23, 24, 40, 41 (1973)
  • Superman # 344 (1980)
  • Akní komiksy # 631-634 (1988)
  • Sedm voják: Zatanna # 2 (2005)
  • The Phantom Stranger # 17-20 (2014)

Opiniones de nuestros usuarios

Andrea Marková

Skvělý příspěvek o Cassandra Craft.

Adam David

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Cassandra Craft mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Cassandra Craft, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Cassandra Craft zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Otto Kašpar

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cassandra Craft napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Beata Kolářová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Cassandra Craft, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Alois Kozáková

Článek o Cassandra Craft je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.