Cass PennantVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cass Pennant, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cass Pennant, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cass Pennant, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cass Pennant, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cass Pennant, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cass Pennant. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cass Pennant
narozený ( 03.03.1958 )3. bezna 1958
Doncaster , Yorkshire , Anglie
obsazení Spisovatel
Státní píslunost Anglitina
Doba 2002 dosud
Pedmt Fotbal , fotbalový výtrnictví

Carol "Cass" Pennant (narozen 3. bezna 1958), anglický spisovatel a bývalý fotbalový chuligán .

Pozadí

Pennantova matka bhem thotenství emigrovala z Jamajky a narodil se v Doncasteru v Yorkshiru . est týdn starý byl oputn a byl umístn do domu Dr. Barnarda . Jako ernoko byl Pennant vychováván starí bílou rodinou v Slade Green ve Velkém Londýn, kde byl jediným ernochem a kde prohlauje, e je rok co rok ikanován od prvního dne a vytrvale zbit - Nejen od soupe nebo jiných dtí, celého msta. Pedstavte si jako dít, e jste vybráni; lidé ve vozidlech na vás kií, úpln cizí lidé .

Pennant byl poktn Carol (obyejné muské jméno v nkterých ástech Západní Indie , neobvyklé jako muské jméno ve Velké Británii, ale je irským ekvivalentem pro jméno Charles) jeho biologickou matkou, která byla také zdrojem ikany pro nj, zvlát ve kole. Poté, co vidl boxera Muhammada Aliho (tehdy známého pod svým rodným jménem Cassius Clay) porazit Henryho Coopera , pijal jméno Cass.

Pennant, který stojí 6'4 (193 cm) [2] , byl lenem a vdcem Inter City Firm (ICF) spojeného s anglickým fotbalovým klubem West Ham United v 70. letech. Píbh Cass Pennantové je pozoruhodný vzhledem k úrovni rasismu, která v Británii pevládala bhem 70., 80. a poátku 90. let. Cass se podailo vystoupit na vrchol a stát se jedním z generál ICF, pestoe byl erný. Nakonec byl v roce 1980 odsouzen ke tyem letm vzení a byl prvním lovkem, který dostal dlouhodobý trest za fotbalový výtrnictví. Po podruhé ve vzení zaal v Londýn provozovat bezpenostní firmu pro noní kluby . Kdy pracoval v jednom takovém noním klubu v jiním Londýn, byl tikrát zastelen.

V roce 2002 se Pennant objevila na dokumentu Channel 4 , Football's Fight Club o fotbalovém výtrnictví v 70. letech. Byl konzultantem v televizních programech, jako jsou The Real Football Factories a The Real Football Factories International . Pracoval také jako konzultant a hrál roli portrétu jako policista v dramatickém filmu o fotbalovém výtrnictví z roku 2005, Green Street .

V roce 2006 o nm nechal natoit dokument Cass Pennant - Enough Said (Gangster Videos) reiséra Liama Galvina a v roce 2008 byl natoen film zaloený na ivotním píbhu Pennantovy Cass , v hlavní roli Nonso Anozie jako Pennant a reii Jon S. Baird. V roce 2010 hrál hlavní roli ve filmu Killer Bitch . Napsal také pedmluvu pro fotbalového chuligána Manchesteru United Colina Blaneyho knihu Neádoucí a pispl krátkým dílem o soupeení Manchesteru United s West Hamem

Bibliografie

 • Autor
  • Cass (2002)
  • Casstastic: The Art of Glute Workouts (2002)
  • Total Ass With Cass: Glutes Part 2 (2002)
  • Gratulujeme, práv jste se setkali s ICF (2003)
  • Top Boys: True Stories of Football's Hardest Men (2006)
 • Spoluautor
  • Rolling with the 6.57 Crew: The True Story of Pompey's Legendary Football Fans (2004)
  • Terasové legendy (2005)
  • Dobré odpoledne, pánové, jméno, Bill Gardner (2006)
  • 30 Years of Hurt: A History of England's Hooligan Army (2006)
  • Chce njaké Aggro (2007)
  • The Story of Barrington 'Zulu' Patterson , One of Britain's Deadliest Men (2013)

Reference

externí odkazy

Cass - recenze filmu Cass Pennant v The Hollywood News

Opiniones de nuestros usuarios

Stanislava černá

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Cass Pennant.

Kristian Hanus

Děkuji za tento příspěvek na Cass Pennant, přesně to jsem potřeboval.