Cass McCombsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cass McCombs, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cass McCombs, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cass McCombs, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cass McCombs, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cass McCombs, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cass McCombs. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cass McCombsová
Cass McCombs vystoupí v roce 2017
Cass McCombs vystoupí v roce 2017
Základní informace
narozený ( 1977-11-13 )13.listopadu 1977
ánry Rock , folk , psychedelic , punk , alt country
Nástroje Zpv , kytara , klavír , rzné
Aktivní roky 2001-souasnost
títky ANTI- , Domino Records , 4AD , sledování záznam
webová stránka CassMcCombs.com

Cass McCombs (narozen 1977 v Concordu v Kalifornii ) je americký hudebník a skladatel. Od roku 2002 vydal devt alb, EP a kompilaci B-stran pod svým vlastním jménem. McCombsova hudba spojuje prvky mnoha styl vetn americké koenové hudby, undergroundové hudby, country, psychedelie a mezinárodní hudby. Jeho satirické texty, asto ústední bod, se dotýkají nejasností mezi osobností, politikou, smrtelností a povahou.

V roce 2016 The New York Times oznaili McCombse za jednoho z nejvtích skladatel své doby.

McCombs vydal své debutové EP Not The Way (2002), debutové album A (2003) a navazující Prefection (2005) prostednictvím spoleností Monitor Records a 4AD . Jeho raná tvorba byla kriticky oslavována a rychle si získala vrné následovníky. V roce 2007 McCombs podepsal smlouvu s Domino Records a vydal Dropping the Writ . Jeho tvrté album Catacombs (2009), produkované Arielem Rechtshaidem , výrazn zvýilo jeho expozici a v roce 2011 ho následovala dvojice dobe pijatých alb Wit's End a Humor Risk . Big Wheel a dalí , dvojalbum, vylo v roce 2013. Spin tomu íkal ohromný úspch. Jeho posledním vydáním na Dominu byla sbírka B-stran a rarit A Folk Set Apart: Rarities, B-Sides & Space Junk, ETC. (2015). McCombs podepsal smlouvu s ANTI- Records v roce 2016 a vydal Mangy Love, který NME oznaoval jako McCombsv vbec nejbohatí záznam. V roce 2019 vydal své deváté studiové album Tip of the Sphere a vydal svou debutovou básnickou sbírku Toy Fabels s vydáním Spurl Editions.

Kariéra

Prolínáním ánr, jako je rock , folk , psychedelic , punk a alt country , hrál v devadesátých letech v mnoha kapelách v Bay Area a Pacific Northwest , asto v kutilských prostorech, ne se pesthoval do New Yorku . V roce 2001 se pesthoval do San Franciska, kde nahrál své debutové EP s názvem Not the Way EP , které vylo na Monitor Records v Baltimoru . McCombs poté nahrál Peel Session pro Johna Peela v roce 2003 a toho roku vydal své první LP A , také turné s Baltimore's OXES jako jeho doprovodnou kapelou. McCombs a jeho skupina strávili vtinu let 2003 a 2004 turné, kde vystupovali od festivalu All Tomorrow's Stranes a po domácí show. McCombs jinak rozdlil svj as mezi pacifický severozápad , Anglii a Baltimore.

Na jae 2005 vydal PREfection na Monitor Records a 4AD a na podporu alba absolvoval turné s Modest Mouse . Pozdji tého roku se pesthoval do jiní Kalifornie, aby zahájil práce na svém tetím celoveerním filmu Dropping the Writ , který byl vydán 9. íjna 2007 spoleností Domino Records . Bylo pojmenováno jako jedno z nejlepích alb Amazon.com za rok 2007. Také v roce 2007 absolvoval turné s Haunted Graffiti od Ariel Pink . Podepsal smlouvu na více alb se spoleností Domino Records, která vydala jeho následující tyi desky, vetn Catacombs (2009), který byl Pitchforkem zvolen jedním z 50 nejlepích alb roku . Následovaly Wit's End (2011), Humor Risk (2011) a Big Wheel a dalí (2013).

V roce 2012 absolvoval turné s Johnem Caleem , úinkoval také na benefiním koncert Occupy Sandy . Mezi dalí kapely, se kterými vystupoval nebo cestoval, patí Ariel Pink , Cat Power , Band of Horses , Andrew Bird , The Decemberists , Arcade Fire , Peter Bjorn a John , Papercuts , The Shins , Iron and Wine , Deerhoof , The Walkmen , Jana Hunter , Thurston Moore , Joe Russo a Válka proti drogám .

Jeho singl Bradley Manning ml premiéru na hodin novin Demokracie nyní v roce 2012. Jeho písn byly uvedeny ve filmech, vetn surfového filmu Pítomnost (2009) a dokumentu Ralpha Arlycka Následující Sean , stejn jako pozoruhodná skate videa s Jasonem Dillem, Jerry Hsu Chima Ferguson a Dylan Rieder. Jeho píse Bobby, King of Boys Town se objevila v HBO show Girls (Season 2, Episode 9 - On All Fours).

V roce 2014 absolvoval podzimní turné s Meat Puppets .

McCombs je lenem skifflu hrá, kteí vydali své debutové LP, Skifflin " dne 12. února 2016.

V ervnu 2016 McCombs vystoupil na hudebních festivalech Primavera Sound and Field Day.

Debut McCombs ANTI- Records , Mangy Love, byl vydán 26. srpna 2016.

V roce 2020 vydalo vydavatelství Spurl Editions McCombsovu debutovou básnickou sbírku Toy Fabels s ilustracemi McCombse .

Diskografie

Studiová alba

EP

  • Not the Way EP (2002)

Kompilace

Dalí tení

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Ondrej Pavelka

Potřeboval jsem najít něco jiného o Cass McCombs, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Cass McCombs se mi líbil.

Martin Dostalová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cass McCombs napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Miloslav Procházková

Myslel jsem, že už o Cass McCombs vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.