Cass-ClayVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cass-Clay, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cass-Clay, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cass-Clay, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cass-Clay, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cass-Clay, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cass-Clay. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cass-Clay nebo Cass-Clay Creamery je mlékárna se sídlem v Fargo, Severní Dakota . Bylo zaloeno v roce 1934 v sousedním Moorheadu v Minnesot . Její dnení sídlo se nachází na 200 20. St North ve Fargu. Vyrábí mléné výrobky, jako je mléko, smetana, máslo, zakysaná smetana, tvaroh, jogurt a zmrzlina. Rovn vyrábla dipy a dusy.

Djiny

V roce 1935 otevela spolenost Cass-Clay Cooperative Creamery svj první závod v Moorhead v Minnesot

V roce 2007 ji získala spolenost Associated Milk Producers Inc. a v roce 2012 ji koupila spolenost Kemps LLC

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Maxim Novotný

Tento záznam o Cass-Clay je velmi zajímavý.

Michael šindelářová

Děkuji za tento příspěvek na Cass-Clay, přesně to jsem potřeboval.