Cass BirdVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cass Bird, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cass Bird, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cass Bird, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cass Bird, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cass Bird, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cass Bird. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cass Bird
narozený 1974 (vk 4647)
Státní píslunost americký
Známý jako Fotografování
Manel (y) Ali Bird
Dti 2
webová stránka www .cassbird .com

Cass Bird (narozen 1974) je umlec, fotograf a reisér, který ije a pracuje v New Yorku .

Výstavy

Bird se hojn vystavoval ve Spojených státech i v zahranií na výstavách vetn globálních feminism v Brooklynském muzeu v New Yorku (2007); Lesbická utopie JD na Deitch Projects, New York (2005) s JD Samsonem ; Log Cabin at Artists Space , New York (2005); festival A&C pro zaínající umlce , New York; Makro budoucnost v Museo d'Arte Contemporanea di Roma v ím, Itálie; Newyorská minuta v Palazzo Cavour v italském Turín. Bird také vystavoval v Brooklynském muzeu , které také získalo Birdovo dílo do své stálé sbírky. Bird byl souástí The Brooklyn Museum Elizabeth A. Sackler Center for Feminist Art's Feminist Art Base . Mla samostatné výstavy v Brewery Art Colony v Los Angeles a na Deitch Projects v New Yorku. Její práce byly také vystaveny na skupinových výstavách v Spring Street Gallery v New Yorku; Dumba Collective , Brooklyn, New York; Umlci Space, New York ; Velká síová galerie v Cooper Union v New Yorku; Jan Larsen Fine Art , New York; Jeden institut, Los Angeles ; stejn jako Art + Commerce Festival rozvíjejících se fotograf v Japonsku, Madridu a Brooklynu. Birdova práce je souástí stálých sbírek Brooklynského muzea a Smith College Museum of Art . V souasné dob ije a pracuje v New Yorku.

Fotografování

Bird jako módní fotograf pracoval pro publikace jako The New York Times Magazine , Rolling Stone , GQ , Nylon , Out a Paper Magazine . Mezi dalí komerní klienty patí brýlová spolenost Warby Parker , GAP , Levi's , Wrangler , True Religion , Nike a Champion . Fotografovala herce, modelky a hudebníky i své vlastní pátele a rodinu. Mezi významné subjekty patí Jay-Z , MIA , Paz de la Huerta , Lily Allen , Karen Elson , Daniel Radcliffe , Freja Beha Erichsen , Daria Werbowy , Andrew Garfield , Adam Driver a Viggo Mortensen . Celosvtov ji zastupuje Art + Commerce .

Film

Bird debutovala jako reisérka filmem pro módní znaku Sophomore . Pokraovala v produkci prací pro Levi's , JCrew , Urban Outfitters , Wrangler , Lissy Trullie , The Raveonettes , Keds , Maiyet a Sky Ferreira . Reírovala také filmy s tématy jako Jay-Z , Cate Blanchett a Salma Hayek .

Publikace

V únoru 2012 vydala Bird s vydavatelem Damiani knihu Rewilding . Kniha byla natoena v prbhu dvou týdn v lét 2009 a 2010 a zamila se na pirozené prostedí umlecké komunity v Tennessee . Sally Singer of Vogue napsal pedmluvu knihy. Singer uvádí knihu jako nádhernou a lstivou oslavu enskosti velmi moderního pruhu.

Osobní ivot

Bird a její manelka, agentka pro rezervace Ali Bird , jsou matkami dvou dtí, Lea a Mae.

Viz také

Poznámky

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Diana David

Stránka se mi líbí a článek o Cass Bird je ten, který jsem hledal.

Vera šulc

Tento článek o Cass Bird mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Miroslava Kočí

Myslel jsem, že už o Cass Bird vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.