Caspian TelecomVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Caspian Telecom, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Caspian Telecom, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Caspian Telecom, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Caspian Telecom, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Caspian Telecom, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Caspian Telecom. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Caspian Telecom
Spolenost s ruením omezeným
Hlavní sídlo ,
Ázerbajdán
Oblast slouila
Telekomunikace
produkty Síové sluby
webová stránka Firemní web

Caspian Telecom LLC je ázerbájdánská telekomunikaní spolenost zaloená v roce 1997. Spolenost poskytuje irokou kálu telekomunikaních slueb (jakékoli soukromé sít, irokopásmové pipojení, data, SWIFT atd.) S vyuitím své optické infrastruktury a také jako systém integrátor irokého rozsahu telekomunikaního smrování. Caspian Telecom také nabízí sluby kabelové televize a poskytovatele internetu pod takovými znakami jako Ail TV a Ail NET.

Pehled spolenosti

Spolenost sídlí na adrese 251A, Dilara Aliyeva Street, AZ1010 Baku AZERBAIJAN.

Specializace

CISCO, irokopásmové pipojení, SWIFT, LAN, WAN, zabezpeení, optická vlákna, pepínání smrování

Viz také

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Rostislav Kolář

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Caspian Telecom.

Vilma švec

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Caspian Telecom, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Milena Zeman

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Caspian Telecom.

Ella Macková

Skvělý příspěvek o Caspian Telecom.