Casper von FolsachVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casper von Folsach, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casper von Folsach, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casper von Folsach, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casper von Folsach, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casper von Folsach, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casper von Folsach. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casper von Folsach
2018 2019 UCI Track World Cup Berlin 066.jpg
Casper von Folsach (2018)
Osobní informace
narozený ( 1993-03-30 )30. bezna 1993
Gentofte , Dánsko
Výka 1,93 m (6 ft 4 v)
Hmotnost 78 kg (172 lb)
Informace o týmu
Souasný tým Tým ColoQuick
Disciplína Silnice, tra
Role Jezdec
Profesionální tým (y)
2012 Forsikring Himmerland
20132014 Tým TreFor
20152016 Platforma Riwal
2017 Tým Giant Castelli
2018 Tým ColoQuick

Casper von Folsach (narozen 30. bezna 1993) je dánský dráhový cyklista . Na Letních olympijských hrách 2012 závodil v pronásledování muského týmu za národní tým.

Hlavní výsledky

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Vilma Tomášek

Myslel jsem, že už o Casper von Folsach vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Marketa Urban

Potřeboval jsem najít něco jiného o Casper von Folsach, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Casper von Folsach se mi líbil.

Samuel Vacek

Tento článek o Casper von Folsach mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Stanislava Kozáková

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Casper von Folsach.

Izabela Janoušek

Článek o Casper von Folsach je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.