Caspar PhillipsonVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Caspar Phillipson, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Caspar Phillipson, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Caspar Phillipson, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Caspar Phillipson, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Caspar Phillipson, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Caspar Phillipson. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Caspar Phillipson
Caspar Philipson 315 ubt.jpeg
Caspar Phillipson vystupuje v Frederikshavn v roce 2009
narozený ( 1971-01-13 )13.ledna 1971
Národnost dántina
obsazení Herec
Aktivní roky 1995 - souasnost
Manel / manelka Marianne Phillipsonová
Dti 3
webová stránka www .casparphillipson .com

Caspar Phillipson (narozený 13. ledna 1971) je dánský herec, který vystupoval na obrazovce, na jeviti a jako hlasový herec, peván ve skandinávských produkcích. Phillipson je v anglicky mluvícím svt nejlépe známý díky ztvárnní Johna F. Kennedyho ve filmu Jackie z roku 2016 . Akoli se Phillipson objevuje v Jackie jen na deset minut, jeho podobnost s Kennedym byla povaována za neobvykle nápadnou. Phillipson následn ztvárnil Kennedyho v krátkém filmu, v ivých pedstaveních Kennedyho projev a opt v nadcházející Blondýnce .

ivotopis

Phillipson pracoval jako divadelní herec, filmový herec a hlasový herec. Jako hlasový herec Phillipson daboval role z film v anglickém jazyce do dántiny, vetn reprízy Johnnyho Deppa jako Willyho Wonky ve filmu Charlie a továrna na okoládu (2005). Phillipson se objevil ve skandinávských produkcích pro obrazovku, vetn televizních seriál The Bridge a Borgen .

Phillipson vylíil Johna F. Kennedyho v Jackie (2016), jeho první roli ve filmu v anglickém jazyce. Nejprve se zúastnil konkurzu na video z Istanbulu , kde se objevil ve scénické produkci Hamleta . Aby si osobn vyzkouel Jackieho v Paíi, Phillipson tvrdil, e je nemocenskou z dánské divadelní produkce s názvem Nedotýkejte se Nefertiti , piem chyblo pt vyprodaných pedstavení v roli, která byla speciáln napsána pro nj. Dánská divadelní spolenost postavila Phillipsona k soudu a v lednu 2017 získala spolenost kr.  116 000 za nepíjemnosti, které zpsobil divadlu.

Akoli se Phillipson objevil v Jackie na mén ne deset minut , tisk zaznamenal jeho nápadnou, a záhadnou podobnost s Kennedym. The Washington Post komentoval podobnost poté, co byly zveejnny fotografie z natáení filmu: Doková stecha vlas, ty bílé zuby, úsmv kolem oí - to ve velmi Kennedyesque. Moná není znám americkému publiku, ale je mnohem víc vizuáln podobný bývalému prezu ne ostatní herci, kteí v nedávné dob hráli JFK, vetn Jamese Marsdena v The Butler (2013), Greg Kinnear v televizní sérii 2011 The Kennedys a Rob Lowe v roce 2013 Killing Kennedy . Ped konkurzem na tuto ást Phillipson ekl, e jeho podobnost s Kennedym byla zaznamenána pouze tehdy, kdy strávil njaký as ve Spojených státech: Ped lety jsem absolvoval workshop s Frankem Corsarem , tímto ikonickým americkým uitelem - byl vedoucím Actors Studio - a najednou, uprosted jiné scény, ekl tímto nevrlým hlasem: Jednoho dne musí udlat Kennedyho. Prost musí . Podle Corsarovy rady Phillipson cviil projevy Kennedyho a jeho bratra Roberta F. Kennedyho , kterému vil, e se mu více podobá.

Po vydání Jackie se Phillipson objevil v ivých vystoupeních jako Kennedy po boku Anderse Agnera Pedersena, dánského ivotopisce Kennedyho; Pedersen by poskytl historický kontext pro Kennedyho e, ne ji Phillipsen pednesl. Phillipson pronesl pozoruhodné projevy Kennedyho, jako byl jeho inauguraní projev , jeho projev na Americké univerzit v roce 1963 a jeho projev v Západním Berlín v roce 1963 . Phillipson si roli Kennedyho zopakoval v krátkém filmu a pedvedl ztracený projev napsaný prezidentovi, aby jej pednesl 22. listopadu 1963 - v den jeho atentátu . Dodávka projevu spolenosti Phillipson byla natoena na filmovém festivalu COLCOA 2017 a vydána jako The Speech JFK Never Gave .

Filmografie

Film

Rok Titul Role Poznámky
2008 Alliancen - Krátký film
Plamen a citron Schalburg Soldat s brýlemi
Elsker ikke Mand Krátký film
En sikker vinder Træner Krátký film
2009 Útk Policista
2010 Den milde smerte Thorkild Hansen
2011 Více informací Magnus Krátký film
M pro Markuse Janusi Krátký film
2012 Minimální poet dn od narození ( My Sister's Kids Home Alone ) Janusi
2013 Antboy Pane Sommersted
2014 Itsi Bitsi Halfdan Rasmussen
2015 Sommeren '92 Morten Stig Christensen
Emma & Julemanden: Jagten på elverdronningens hjerte ( Emma and Santa Claus: The Quest for the Elf Queen's Heart ) Jesper
Villads z Valby Fridin otec
2016 Kærlighed og andre katastrofer ( Láska a jiné katastrofy ) Ejendomsmægler
Jackie John F. Kennedy
Sporskifte Sbratel lístk Krátký film
2017 e, kterou JFK nikdy nedostal John F. Kennedy Krátký film
Nyní jeg páka Jørn Hjorting
2018 Mission: Impossible - Fallout Prodejce plutonia
2020 Divný mu Rush Trenér Tomá
Zápas Plukovník Franz
2021 Marco-efektkten Rene Eriksen
Chu hladu Vrchní íník
Blondýnka John F. Kennedy

Televize

Rok Titul Role Poznámky
1995 Hjem do fem Søren 2 epizody
2002 Arsenik og gamle kniplinger Mortimer Brewster Televizní film
20062007 Barda - Et rollespil - 3 epizody
2009 2900 tstí Arthur 1 epizoda
2010 Ochránci Krassere 2 epizody
2010 Borgen Lars Bang 1 epizoda
2011 Laponsko Teppo Televizní film
2013 Most Dansk läkare / Dansk læge / dánský léka 1 epizoda
2014 Diktát Johan Poulsen 3 epizody
2020 Projekt Modrá kniha John F. Kennedy 3 epizody

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Ilona Dušek

Toto je dobrý článek o Caspar Phillipson. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Diana Vanková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Caspar Phillipson, ale moc se mi líbil.

Ivan Blahová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Caspar Phillipson.

Matej Bartošová

Článek o Caspar Phillipson je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.