Casos de FamiliaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casos de Familia, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casos de Familia, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casos de Familia, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casos de Familia, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casos de Familia, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casos de Familia. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casos de Familia
Casos de Familia logo.jpg
ánr Talk show
Pedloený Judith Grace (20042012)
Fifi Torralbas (2012 - dosud)
Zem pvodu Spojené státy
Pvodní jazyk (y) panltina
Výroba
Provozní doba 4245 minut
Uvolnní
Pvodní sí UniMás
Pvodní vydání 26. ledna 2004 -
souasnost
externí odkazy
webová stránka

Casos de Família (anglicky: Family Affairs ) je latinskoamerická talk show produkovaná spoleností Venevisión International pro Univision . Od 26. ledna 2004 Univision vysílá Casos de Familia ráno ve vední den v 10 hodin. Ped 30. ervencem 2012 byla Judith Grace hlavní moderátorkou talk show. Pro rok 2015 nahradí Tere Marin jako hostitelku Fifi Torralbas.

Tato show má brazilskou verzi, kterou pedvádí SBT , a má stejný formát, akoli kanál vysílá show brzy odpoledne.

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Dorota Zeman

Myslel jsem, že už o Casos de Familia vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Hubert Martinek

Tento příspěvek na Casos de Familia mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Kevin Ježková

Informace poskytnuté o proměnné Casos de Familia jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Johana Novák

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Casos de Familia napsáno, dává hodně důvěry.

Kristyna šťastná

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Casos de Familia.