CasoncelliVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casoncelli, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casoncelli, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casoncelli, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casoncelli, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casoncelli, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casoncelli. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casoncelli
Casoncelli in una grande padella.jpg
Alternativní názvy Casonsèi
Typ Tstoviny
Místo pvodu Itálie
Region nebo stát Lombardie

Casoncelli ( italská výslovnost:  [kazontlli] ; casonsèi [kazonsj] v místním dialektu ) jsou jakési plnné tstoviny , typické pro kulináskou tradici Lombardie , v severo-centrální ásti Itálie .

Skoápka se obvykle skládá ze dvou plátk tstovin, asi 4 cm dlouhých, pitlaených k okrajm, jako je tomu u raviol . Alternativn je to disk sloený na dv ásti a tvarovaný jako sladký obal. Casoncelli ve stylu alla bergamasca jsou obvykle plnné smsí strouhanky , vejce , parmezánu , mletého hovzího masa , salámu nebo klobásy . Varianty nápln zahrnují penát , rozinky , suenky amaretto , hruky a esnek ; zatímco casoncelli alla bresciana jsou plnné smsí strouhanky , parmazánu , esneku , petrelky , mukátového oíku a vývaru . Obvykle se podávají s burro e salvia : rozputné máslo ochucené alvjovými listy.

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Julie Nemec

Tento záznam o Casoncelli bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Samuel Horáková

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Casoncelli mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Casoncelli, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Casoncelli zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Dorota Doležalová

Informace o proměnné Casoncelli jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Svetlana Beran

V tomto příspěvku o Casoncelli jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.