Cask J. ThomsonVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cask J. Thomson, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cask J. Thomson, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cask J. Thomson, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cask J. Thomson, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cask J. Thomson, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cask J. Thomson. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cask J. Thomson
Pvod Falkirk , Skotsko
ánry
Povolání Hudebník,
skladatel,
producent,
autor
Nástroje Zpv, kytara, baskytara, klávesy, syntezátory
Aktivní roky 2005 souasnost
webová stránka www .caskthomson .com

Cask J. Thomson je skotský producent, skladatel, hudebník, grafik a autor

Vydal 3 alba jako Cask . Jeho poslední album Surviving on Borrowed Time vylo exkluzivn jako Direct Stream Digital ped jeho celosvtovým vydáním v lednu 2020

V srpnu 2020 ml Thomson premiéru synth-pop projektu HELIXIRx . První singl Gravity je k dispozici v redakním seznamu skladeb Spotify Outrun. V íjnu byl singl streamován více ne 70 000krát a byl uveden v online zpravodajství o íjnovém startu SpaceX. V listopadu vylo debutové album Authenticity.

Thomson je profesionální grafický designér a provozuje vydavatelství knih.

ivotopis

Narozený v Falkirk , Skotsko , a v souasné dob ije v Queensland , Austrálie, sud J. Thomson zaal hrát jako teenager a nauil na kytaru, klávesy, bicí a jak produkovat hudbu. Zpoátku se zamoval na analogové nahrávání , Thomson napsal a nahrál svj debut jako Prokleté ddictví . Album bylo nahráno iv na 7 "pásku s overdubs a páskovými smykami pro simulaci vícestopého záznamu. Výsledkem je, e album obsahuje syivé a slyitelné kazetové kazety, které bhem masteringu zanechal Jeff Cripps v Sydney. Album bylo distribuováno v Austrálii od Festival Mushroom Records a vydáno samostatn.

V roce 2010 vystupoval Thomson jako kytarista relace pro operátora kapely Sydney a vítze Australian Idol Stan Walkera bhem propaganího turné From the Inside Out .

V roce 2016 Cursed Legacy oznámili, e jejich dalí album bude rockový muzikál s názvem Lunar Isolation a bude obsahovat celou kapelu se speciálními hosty Lord Tim a Alex Smith z Moving Pictures . Album se vyrábí ji nkolik let a oekává se, e bude vydáno epizodicky bez pezdívky Cursed Legacy.

V roce 2017 vydal své první sólové album Play it Over and Start Again pod Cask . Album obsahuje peván souasnou hudbu pohánnou klavírem, ale nevybouje z pochmurného lyrického a hudebního obsahu funkcí Cursed Legacy. První singl Bedridden (Move Forward) ml premiéru na Reverbnation, kde dosáhl na 4. místo v nezávislých ebících, a poté následovalo hudební video The Murder.

V ervenci 2018 vydal Cask Podívejte se, co pináí zítek. Dne 1. srpna 2018 vydal své druhé album Life is a Terminal Illness . Album získalo ohlas u kritik a vylo ve vysokém rozliení Direct Stream Digital Cask vydali v lednu 2019 píse Waited for You s tvrzením, e mla být pouita pro budoucí album, ale nesedí. Ten týden bylo jeho debutové album odstranno z digitálních obchod a streamovacích slueb a album bylo vydáno pedplatitelm jeho pedplacené sluby Bandcamp Cult of Cask.

Cask zveejnil v kvtnu 2019 na svém Instagramu digitální obraz s popisem Mám novinky z konfliktní zóny. 2019. koncepní album . Konec penosu. V srpnu Cask oznámil, e koncepní album Surviving on Borrowed Time bude vydáno v roce 2020. Oficiální video a singl Presentiment mly premiéru po oznámení. Album bylo vydáno výhradn ve formátu Direct Stream Digital v prosinci 2019 a poté bylo celosvtov vydáno digitáln a fyzicky v lednu. 2, 2020.

Mimo hudbu provozuje Thomson nezávislé vydavatelství knih a provozuje designovou a marketingovou firmu. Jeho návrhy uivatelského rozhraní a loga se objevily v distribuci Linuxu Ubuntu

Thomson je nadenec mimozemského výzkumu, který pod svým vydavatelstvím znovu vydal Taken and Into the Fringe od Dr. Karly Turnerové. Byl vyhláen jako eník na konferencích Blízká setkání v roce 2019.

Vystudoval informatiku a napsal dv knihy o programování. Thomsonovo logo pesýpací hodiny obsahuje prázdný trojúhelník na erném trojúhelníku. Tento symbol byl na vech jeho vydáních a hlavních píspvcích pouíván minimáln od roku 2010. Cask tento symbol popsal jako dleitou pipomínku pro m, e jsme stále na hodinkách. Mimo hudbu má Cask sbírku automobil Saab vetn Wasaabi, která byla zakoupena v australské sérii Mighty Car Mods Cask je pímým zastáncem ochrany osobních údaj a na svém webu napsal sérii lánk, které povzbuzovaly lidi k DeGoogle uprosted obav o soukromí a osobních zkuenost s automatizovaným oznámením o poruení autorských práv, které spoutí jeho vlastní hudební úty.

Diskografie

Sud

Prokleté ddictví

Viz Discography Cursed Legacy

Dalí kredity

  • HELIXIRx - Autenticita (skladatel, koproducent)
  • Prázdné trojúhelníky (inenýr míchání a masteringu)

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Katarina červenková

Děkuji. Pomohl mi článek o Cask J. Thomson.

Zora Vrbová

Tento článek o Cask J. Thomson mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Linda červenková

Záznam o Cask J. Thomson pro mě byl velmi užitečný.

Johana Malá

Informace o proměnné Cask J. Thomson jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.