Casimir Marie GaudibertVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casimir Marie Gaudibert, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casimir Marie Gaudibert, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casimir Marie Gaudibert, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casimir Marie Gaudibert, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casimir Marie Gaudibert, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casimir Marie Gaudibert. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casimir Marie Gaudibert (4. bezna 1823 - 9. ervna 1901) byl francouzský amatérský astronom a selenograf .

Gaudibert vytvoila mapu na Msíci v roce 1887. Pod vedením Camille Flammarion , Emile Bertaux následn produkoval globus msíc zaloený na msíním map Gaudibert je.

Kráter Gaudibert na Msíci je pojmenován po nm.

Zdroje

Gaudibert se narodil v ímskokatolické rodin ve stední Francii. K rozhovoru s putovním panlským evangelistou byl konvertován k protestantismu. Pesthoval se do Belgie, kde byl kazatelem zapojeným do misionáe L'Église, ale byl vyhotn z kazatelny, protoe nkteré z jeho uení byly povaovány za nepijatelné. Od té doby byl uitelem na shromádních bratí v Plymouthu v Belgii. Informace od jeho vnuka, kterého jsem znal ve výcarsku v 70. letech. TCF senzace

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Brigita Jaroš

Děkuji za tento příspěvek na Casimir Marie Gaudibert, přesně to jsem potřeboval.

Albert Dostál

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Casimir Marie Gaudibert, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Andrej štěpánek

Tento záznam na Casimir Marie Gaudibert mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.