Cash WheelerVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Cash Wheeler, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Cash Wheeler, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Cash Wheeler, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Cash Wheeler, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Cash Wheeler, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Cash Wheeler. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Cash Wheeler
Steven "The Fever" Walters.jpg
Wheeler v roce 2012
Rodné jméno Daniel Marshall Wheeler
narozený ( 1987-05-17 )17. kvtna 1987
Asheville, Severní Karolína , Spojené státy americké
Profesionální zápasnická kariéra
Jména prsten Cash Wheeler
Daniel Wheeler
Dash Wilder
Steven Walters
Útovaná výka 5 ft 10 v (178 cm)
Útovaná hmotnost 223 lb (101 kg)
Útováno z Asheville, Severní Karolína
Zabijte Devil Hills, Severní Karolína
Vykolen WWE Performance Center
Debut 2002

Daniel Marshall Wheeler (narozený 17. kvtna 1987) je americký profesionální zápasník, který v souasné dob podepsal smlouvu s All Elite Wrestling (AEW) pod názvem ring Cash Wheeler , kde jsou on a jeho partner tagového týmu FTR Dax Harwood leny stáje The Pinnacle. . Wheeler je také známý pro svou dobu v WWE , pod jménem prstenu Dash Wilder . Ve WWE, drel jak Raw a SmackDown Tag Team Championships , stejn jako NXT Tag Team Championship a WWE 24/7 Championship spolu se svým partnerem Scottem Dawsonem .

Profesionální zápasnická kariéra

Nezávislý obvod (20052014)

Wheeler debutoval v profesionálním zápase v roce 2005, zápasil znan na nezávislém okruhu pod názvem prstenu Steven Walters . Nejvýraznji se objevil pro NWA Anarchy, kde vyhrál jak NWA Anarchy Television Championship, tak NWA Anarchy Tag Team Championship, a pro adu dalích propaganích akcí jako OMEGA Championship Wrestling , Resistance Pro Wrestling a Dragon Gate USA . Mezinárodn také zápasil o propaganí akce jako All Star Wrestling , Preston City Wrestling a Pro Wrestling ZERO1 .

WWE (20142020)

Wheeler podepsal s WWE v roce 2014 a hlásil se WWE Performance Center , piem pijal jméno prstenu Dash Wilder. Okamit vytvoil znakový tým se Scottem Dawsonem , piem oba vystupovali na ivých akcích pod názvem The Mechanics. Duo debutovalo v epizod NXT 17. ervence 2014 , prohrál s Bull Dempsey a Mojo Rawley . Duo se v roce 2014 zúastnilo pouze jednoho dalího televizního vystoupení, kdy v epizod NXT 23. íjna prohrálo s Enzem Amoreem a Colinem Cassadym , ale nadále zápasilo ve velkém na domácích show.

Tým Dawsona a Wildera se znovu vynoil a zvedl své první televizní vítzství v epizod NXT 29. ervence 2015 , kdy porazil Amora a Cassady. Duo bylo zapojeno do 8-man tag-team zápasu, který byl nahráván ped NXT TakeOver: Brooklyn . Na NXT TakeOver: Respect byli Dawson a Wilder poraeni v semifinále Dusty Rhodes Tag Team Classic eventuálními vítzi Samoa Joe a Finn Bálor . V epizod NXT 21. íjna byl název krouku Mechanik zmnn na Dash a Dawson . Duo by dále vyhrálo NXT Tag Team Championship od The Vaudevillains v 11. listopadu epizody NXT . Následn obhájili tituly ped Enzo Amore a Colin Cassady v NXT TakeOver: London . Od února 2016 zaalo duo vystupovat pod názvem The Revival. Tito dva debutovali 12. bezna 2016 na Roadblock a znovu úspn bránili své prvenství proti Amore a Cassady.

1. dubna na NXT TakeOver: Dallas , The Revival prohrál NXT Tag Team Championship s American Alpha ( Chad Gable a Jason Jordan ), ale ti dva získali zpt tituly z American Alpha o dva msíce pozdji na NXT TakeOver: The End . Na NXT TakeOver: Brooklyn II , The Revival udrel tituly proti Johnny Gargano a Tommaso Ciampa . V zápase na NXT Takeover: Toronto , Tommaso Ciampa a Johnny Gargano vyhráli NXT Tag Team Championship v zápase 2 ze 3 pád. Na NXT TakeOver: Orlando , Wilder a Dawson prohráli s The Authors of Pain v zápase trojité hrozby pro NXT Tag Team Championship, zahrnující také DIY.

Na 3. dubna epizody Surový , The Revival odpovdl na otevenou výzvu vydanou The New Day. The Revival by porazil The New Day a poté zaútoil na Kofi Kingstona , který se zápasu neúastnil. 14. dubna si Dash Wilder zlomil elist bhem zápasu NXT ve Spartanburgu v Jiní Karolín proti Hideo Itami a Shinsuke Nakamura, který vyadoval operaci a udrel jej mimo provoz po dobu osmi týdn. Wilder se vrátil do soute v ringu 26. ervna, nahrávání Main Eventu vysílaného 30. ervna, se spojilo s Dawsonem, aby porazilo Karla Andersona a Luka Gallowa pinfallem. V epizod Surový 25. ervna 2018 Wilder pipnul Roman Reigns v zápase tag týmu. Na SummerSlam pre-show, The Revival prohrál s B-Team ( Bo Dallas a Curtis Axel ) ve snaze stát se Raw Tag Team Champions . Na Survivor Series , oni byli souástí Team Raw, ale prohrál s Team SmackDown v 10-on-10 Survivor Series tag tým eliminaní zápas.

V návaznosti na to zaali svár proti Lucha House Party ( Kalisto , Gran Metalik a Lince Dorado ) a utrpli rzné ztráty v handicapových zápasech. Na Raw, 17. prosince 2018, porazili Lucha House Party, B-Team a AOP ve Fatal 4-Way Match a získali titulní stelu za tituly Raw Tag Team. Bhem dalích dvou Raw epizod vyzvali Bobbyho Roodeho a Chada Gableho k získání titul, ale Dawson a Wilder neúspn vyhráli zápasy kontroverzním zpsobem. Dave Meltzer z The Wrestling Observer oznámil, e duo poádalo o jejich proputní ze svých smluv WWE po jejich zápase proti Lucha House Party v epizod Raw 14. ledna 2019 . 11. února 2019 epizoda Surový, Dawson a Wilder porazili tým Roode a Gable, aby vyhráli mistrovství tým Raw Tag. Na WrestleMania 35 , The Revival ztratil nároky na tým Curt Hawkins a Zack Ryder .

Dne 12. srpna 2019 bhem naplánovaného znakového týmového zápasu na Raw (epizoda po SummerSlam), ve kterém The Revival elili Lucha House Party ( Lince Dorado a Gran Metalik , s Kalisto ), R-Truth doel ze zákulisí, protoe pronásledován nkolika zápasníky. Zápas byl odvolán a The Revival provedl Hart Attack na Truth a souasn ho pipnul, aby se stal prvním spolutvrcem ampionátu 24/7 . Nicmén ve stejnou noc R-Truth pipnul Dawsona s pomocí Carmelly a získal titul. The Revival se zaal vyrovnávat s Randy Ortonem ve sporu proti The New Day . Dne 15. záí v Clash of Champions , The Revival porazil Xaviera Woodse a Big E pro SmackDown Tag Team Championship , co z nich dlá první tým, který poádá Raw Tag Team Championship, SmackDown Tag Team Championship a NXT Tag Team Championship . The Revival byl povolán do SmackDown jako souást 2019 WWE Draft . 10. dubna 2020 byli Wilder a jeho partner tag team Dawson proputni ze svých smluv WWE.

All Elite Wrestling (2020 -souasnost)

Poté, co opustili WWE, Wilder (nyní známý jako Cash Wheeler) a Dawson (nyní známý jako Dax Harwood) pijali nový název FTR a zaali se objevovat na výstavách All Elite Wrestling (AEW). Debutovali v epizod AEW Dynamite 27. kvtna 2020 , kdy v pickupu vstoupili do amfiteátru Daily's Place a zaútoili na The Butcher and The Blade . V ervenci 2020 Wheeler a Harwood podepsali víceleté smlouvy se spoleností AEW poté, co se dva msíce objevovali v televizi AEW, pestoe nebyli pod smlouvou se spoleností. V listopadu 2020 Harwood a Wheeler v rozhovoru s novináem Talk Sport Alexem McCarthym prozradili, e FTR se chce pipojit k AEW, pestoe jim bylo nabídnuto obrovské mnoství penz na pobyt v WWE, protoe byli neustále vytahováni z hlavních událostí v kalendái WWE, piem Wheeler uvedl, e Jakmile jsme byli vytaeni ze vech naich dat na hlavním seznamu, bylo to na volb NXT a dlouho jsme hovoili s Hunterem , na stole byly nabídky, které byly velmi lákavé, protoe jsme milovali NXT a milovali jsme svj as tam, ale na konci dne, jak ekl Dax, jsme vdli, e ná as tam skonil. "

Jiná média

Wilder debutoval ve he jako hratelná postava v WWE 2K17 a od té doby se objevil v WWE 2K18 , WWE 2K19 a WWE 2K20 .

Osobní ivot

Wheeler v rozhovoru z kvtna 2020 uvedl, e vechny jeho zápasy a do tohoto okamiku byly jeho oblíbené zápasy ivých událostí mezi The Revival a American Alpha bhem jejich dn NXT. Uvedl, e jeho oblíbeným zápasem na obrazovce byl zápas mezi tmito dvma týmy na NXT TakeOver: Dallas , as, zatímco on vil, e zápas mezi The Revival a DIY na NXT TakeOver: Toronto v roce 2016 byl lepí, NXT TakeOver: Dallas ml zvlátní magickou atmosféru. V rozhovoru pro listopad 2020 Wheeler popsal nadcházející zápas FTR s The Young Bucks na Full Gear jako zápas sn, s uvedením títku sn sn nebo ne, myslím, e jsme s Daxem na sebe vdy hodn tlaili, abychom li ven. tam a podávat výkony na nejvyí úrovni a být nejlepí. Take bez ohledu na zápas s The Young Bucks máme vdy velký tlak na svá bedra.

Mistrovství a úspchy

1 Wilder aScott Dawsonovisouasn pipnuliR-Truth,aby se staliampióny WWE 24/7.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Ivo štěpánek

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Cash Wheeler.

Simona Mu.ller

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Cash Wheeler napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Antonin Strnad

Skvělý příspěvek o Cash Wheeler.