Casey WilsonVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Wilson, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Wilson, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Wilson, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Wilson, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Wilson, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Wilson. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Wilson
Casey Wilson.jpg
Wilson na PaleyFest Fall TV Previews 2014 pro Marry Me
narozený
Cathryn Rose Wilson

( 1980-10-24 )24.íjna 1980
Alma mater New York University
Stella Adler Studio herectví
obsazení
  • Hereka
  • komik
  • spisovatel
  • podcaster
Aktivní roky 2002 souasnost
Známý jako Happy Endings,
sobotní noc, ivé
erné pondlí
Manel / manelka
( m.  2014)
Dti 2

Cathryn Rose Casey Wilson (narozená 24. íjna 1980) je americká hereka, komik a scenáristka. Hrála jako Penny Hartz v komediálním seriálu ABC Happy Endings, za který byla dvakrát nominována na Critics 'Choice Television Award za nejlepí hereku ve vedlejí roli v komediálním seriálu , a od té doby hrála v komediích, jako je Showtime ' s Black Monday , Hulu ' s Hotwives and Marry Me na NBC . Jiné pozoruhodné dílo zahrnuje vedlejí role ve filmech jako Gone Girl , Julie a Julia a The veteka , opakující se v HBO seriálu paní Fletcher je Amazon komedie Jedna Mississippi , a Netflix série Atypický , a její 2013 Sundance Film Ass Backwards , kterou napsala a hrála v ní se svým kreativním partnerem June Diane Raphael . Wilson spoluorganizuje (vedle Danielle Schneider ) podcast Earwolf Bitch Sesh .

Wilson dlal její první hlavní televizní vystoupení s dvousezónní stint jako len obsazení na Saturday Night Live od roku 2008 do roku 2009.

asný ivot a pozadí

Casey Wilson se narodil a vyrostl v Alexandrii ve Virginii . Vystudovala TC Williams High School v roce 1998 a studoval divadlo v New York University s Tisch School of the Arts a na Stella Adler Studio herectví , kde byla píjemcem NYU "Excellence v herectví" ocenní, kdy absolvoval v roce 2002.

Má irské a italské ddictví a byla vychována jako baptistka . Její rodie pracovali v politice a ona uví svým politicky protichdným rodim (její matka byla demokratka , otec republikán ) pi formování jejího smyslu pro humor, protoe vyrostla v modrém/erveném stát, navdy se stetávajícím politickém domácnost , jak tomu íkala v rozhovoru pro Washington Flyer . Má také mladího bratra Fletchera.

Její otec Paul O. Wilson je politický stratég a konzultant, který vede kampan pro kandidáty republikánských stran. Její matka Kathy Higdon byla zastánkyní práv en a v 80. letech slouila jako pedsedkyn Národního enského politického klubu (NWPC). Pod Higdonovým vedením NWPC schválila Waltera Mondala v prezidentských volbách 1984.

Kathy Higdon Wilson odela z politiky koncem 80. let; po pechodu na kariéru v raném dtství zaala pracovat jako editelka center pée o dti a rozvoje v Alexandrii ve Virginii v roce 1991. Zemela na srdení selhání ve vku 54 let v Rehoboth Beach, Delaware 1. záí 2005. Casey Wilson a její rodina od té doby nadále provozuje Nadaci Kathy Wilsonové, charitativní organizaci, která oceuje práci její matky pi pomoci dtem se zdravotním postiením.

Wilsonova váe pro hraní zaala u v raném vku a ona ekla, e její první nezapomenutelné vystavení divadlu pilo, kdy ji její otec vzal do New Yorku, aby vidl inscenaci Koky , která ji inspirovala k tvorb vlastních her.

Kdy bylo Wilsonovi devt let, její otec jí postavil domácí jevit na rodinném dvorku, kde s dalími dtmi ze sousedství hrála hry. Odtamtud zaala jako teenager chodit na hodiny zpvu a herectví. Zapojila se do divadelního programu své stední koly, kde hrála (a píleitostn reírovala) mnoho kolních her a muzikál, vetn inscenace Zvuk hudby , ve které hrála hlavní roli Marie.

Bhem studia herectví na Stella Adler School of Dramatic Arts se Wilson pvodn vydával za dramatickou hereku, ale pozdji se na popud uitele herectví zaal vnovat komedii.

Po absolvování NYU v roce 2002 zaala Wilson a její nejlepí kamarádka z vysoké koly June Diane Raphael studovat improvizaní komedii v divadle Upright Citizens Brigade Theatre v New Yorku, kde nakonec nkolik let provozovali svoji skica pro dv eny. Provedení dlouhotrvající jevitní show jim otevelo dvee jako spisovatelm. Poté, co pedvedli show na americkém festivalu komediálních umní v roce 2005, byli najati spoleností New Regency Pictures k napsání filmu Války nevst a pistoupili na vývojovou smlouvu s UPN, aby vytvoili pilota sitcomu.

Wilson citovala své nejvtí vlivy jako Catherine O'Hara , Diane Keaton , Madeline Kahn , Lucille Ball , Bette Davis , Molly Shannon , Cheri Oteri , Debra Winger a Shirley MacLaine .

Kariéra

Wilson zaala svou komediální kariéru psát a vystupovat s Upright Citizens Brigade Theatre (UCB) v New Yorku a pozdji v Los Angeles. Na UCB byla lenkou Haroldových improvizaních tým Mr. and Mrs. All-Star, Sentimental Lady a Hey, Uncle Gary!.

Mezi její nejznámjí práce na UCB patila dlouhotrvající skica pro dv eny Rode Hard a Put Away Wet , napsaná a hraná po boku jejího komediálního partnera a nejlepí kamarádky June Diane Raphael; pehlídka probíhala od roku 2003 do roku 2006 v New Yorku a Los Angeles a byla oficiálním výbrem na americkém festivalu komediálních umní 2005 v Aspenu v Coloradu . Ob eny, které se poprvé setkaly ve tíd klaun bhem prvního roníku na NYU, získaly v roce 2005 cenu ECNY za nejlepí komediální duo.

Komediální partnerství Wilsona a Rafaela se od té doby rozdlilo na aktivní spisovatelskou kariéru ve filmu a televizi. Napsali svj první scéná ke komedii Války nevst , ve které si zahráli i ve vedlejích rolích. V roce 2005 uzaveli vývojovou smlouvu s UPN, aby vytvoili plhodinového komediálního pilota. V roce 2007 pracovali jako spisovatelé a redaktoi píbh na amerikanizované verzi Creature Comforts na CBS.

Wilson (vlevo) a June Diane Raphael (vpravo) s reisérem Ass Backwards Chrisem Nelsonem na filmovém festivalu Outfest 2013

Wilson debutovala ve filmu herectví jako studentka herectví na závrené scén filmu Christophera Hosta pro vai pozornost . Od té doby se objevila ve filmech Julie & Julia , COG , The Breakup Girl , The Guilt Trip , Killers , The Brothers Solomon , Freak Dance , The Great Buck Howard a Bob Odenkirk -reie krátkého filmu Derek & Simon: Vela a cigareta . Zahrála si také v thrilleru Davida Finchera Gone Girl (2014), dramédii The Meddler z roku 2016 se Susan Sarandon a komedii Always Be My Moná z roku 2019 .

Wilson je astým pispvatelem na populární humorné webové stránce Funny or Die , píe a hraje v mnoha virálních videích pro tuto stránku, vetn ady politických parodií, kde hraje Callista Gingrich .

Wilson pokrauje ve spolupráci s partnerkou pro psaní June Diane Raphael na scénáích pro film a televizi. Pracovali na mnoha pepisech scéná pro filmy ve vývoji, napíklad na projektech s Annou Faris a America Ferrera pipojenou ke hvzd. Jako spisovatelé a umlci také Wilson a Raphael nadále vytváejí materiál pro sebe. Psali a hráli spolu v komedii Ass Backwards , ve které si zahráli Alicia Silverstone , Jon Cryer , Vincent D'Onofrio , Paul Scheer a Bob Odenkirk . Film ml premiéru na filmovém festivalu Sundance 21. ledna 2013. Wilson a Raphael pracují na druhém filmu hrát v pohromad, produkoval Will Ferrell a Adam McKay s spolenost Gary Sanchez Productions .

Wilsonova divadelní a jevitní tvorba zahrnuje vstup do rotujícího obsazení Off-Broadwayské hry Láska, ztráta a Co jsem ml na sob (viz Nora Ephron a Delia Ephron ) z roku 2010 ve Westside Theatre v Manhattanu . Ona také pispl povídkami do knihy z roku 2010 Nejhorí Laid plány , zaloený na dlouhotrvající jevitní show, ve kterém ona hrála. Wilson a June Diane Raphael vytvoili svou nejnovjí komediální jevitní show Realest Real Housewives , ve které hrají po boku Jessicy St. Clair , Melissa Rauch , Danielle Schneider a Morgan Walsh. Pehlídka zaala bet v Upright Citizens Brigade Theatre v roce 2011.

Od dubna 2011 do kvtna 2013, Wilson hrál Penny Hartz v ABC ensemble komediální seriál astné konce podél Eliza kupé , Elisha Cuthbert , Zachary Knighton , Adam Pally a Damon Wayans, Jr . Zlomová role pro Wilsona, byla dvakrát nominována na Nejlepí hereku ve vedlejí roli v komediálním seriálu na televizních cenách Critics 'Choice za svou práci na obdobích dva a ti Happy Endings . V ervenci 2020 se herci znovu seli kvli Zoom pro epizodu s tématem pandemie And the Pandemmy goes to ..., aby získali peníze pro charity Color of Change a World Central Kitchen .

Wilson opt spolupracovala se svým manelem Davidem Caspeem (setkali se pi spolupráci na Happy Endings , které Caspe vytvoil) na sitcomu NBC Marry Me , který se vysílal jednu sezónu od roku 2014 do roku 2015. V seriálu hráli Wilson a Ken Marino jako zasnoubený pár, a premisa voln vycházela ze vztahu Wilsona a Caspeho. Hrála také dv sezóny v originální sérii Hulu The Hotwives . Série je parodií na televizní reality sérii The Real Housewives on Bravo . S první sezónou ( Hotwives of Orlando ) zamenou na Orlando a druhou sezónou odehrávající se v Las Vegas ( The Hotwives of Las Vegas ) ob sezóny pedstavovaly stejné obsazení hrající v kadé sezón rzné role.

Mezi dalí Wilsonovy televizní poiny patí hostování na Black-ish , How I Met Your Mother , The Mindy Project , Drunk History , Grey's Anatomy , Fresh Off the Boat , Kroll Show , Bored to Death , Comedy Bang! Bang! , Sted a Liga ; mla také hlasové role v animovaných komediálních programech Americký táta! , Zvíata. , Archibald je dalí velká vc , Family Guy , Glenn Martin, DDS a ivot & Times of Tim , stejn jako v Littlest Pet Shop , kde ona hrála v seriálu finále epizody jako Felina Meow. Hraje periodickou roli v seriálu Amazon One Mississippi v hlavní roli s Tig Notaro jako Tigova bývalá pítelkyn Brooke. V roce 2017 si Wilson zahrál po boku Busy Philippsové v neplánovaném komediálním pilotovi Tiny Feyové The Sackett Sisters pro NBC. V roce 2019 zaala opakující roli jako Tiffany Georgina na Showtime komedie erné pondlí a hrál Jane Rosen v HBO miniseriálu paní Fletcher .

V roce 2019 Wilson napsal a reíroval krátký film Daddio v hlavní roli s Michaelem McKeanem , který ml premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu 6. záí 2019.

V roce 2021 bude Wilson hrát po boku Willa Ferrella , Paula Rudda a Kathryn Hahn v nadcházejícím seriálu Apple TV+ The Shrink Next Door podle populárního stejnojmenného podcastu Wondery . Navíc její kniha humoristických esej The Wreckage of My Presence vyla 4. kvtna 2021 ve vydavatelství HarperCollins a vytvoila seznam bestseller New York Times pro literaturu faktu.

Sobotní noní ivot

Po konkurzu na konci roku 2007, Wilson byl najat v lednu 2008, aby se pipojil k obsazení Saturday Night Live , následovat odcházející len obsazení Maya Rudolph . Kvli stávce Writers Guild of America v letech 20072008 se vak poprvé neobjevila jako len obsazení, dokud se pehlídka nevrátila v únoru 2008; byla prvním novým pírstkem do obsazení za více ne dva roky a byla také první lenkou obsazení SNL, která se narodila v 80. letech minulého století. Wilsonova nejpamátnjí práce na SNL zahrnovala dojmy slavných osobností, mimo jiné, Rachael Ray , Elizabeth Dole , Elizabeth Taylor , Katy Perry a Jennifer Aniston , stejn jako originální postavy jako Dusty Velvet, paralyzovaný striptér; a Toni Ward, co-hostitel "The Cougar Den". Poté, co strávil dv sezóny na SNL , byl Wilson proputn z pehlídky ped zaátkem sezóny 20092010. Na otázku, jak se v rozhovoru v íjnu 2009 cítila o svém odchodu ze SNL , Wilson ekl: Mj zpsob mylení je dobrý. Dlal jsem to rok a pl. Nemyslím si, e by to nakonec definovalo moji kariéru. A nebylo pro m to není nejlepí. "

Pozoruhodné znaky na SNL

  • Dusty Velvet, tanenice striptýzového klubu, která zstala ochrnutá od krku dol po podivné nehod Tilt-A-Whirl , a odmítá ji nechat zastavit ve svém inu. Své erotické pohyby je schopna provádt pouze za pomoci Donnieho (hraje ho Ashton Kutcher ), manaera striptýzového klubu.
  • Nora Maharelle, souást pveckého sesterského kvarteta The Maharelle Sisters, které se pravideln objevuje v The Lawrence Welk Show . Jejich jinak bezchybná vystoupení vdy zkazí tvrtá sestra Dooneese (kterou hraje Kristen Wiig ), protoe zpívala a ílen vypadala.
  • Toni Ward, jedna z pum, která je hostitelkou Cougar Den . Vyznauje se hlubokým hlasem a nekonvenními metodami pronásledování mladích mu. Napíklad íká, e na Valentýna sesunu nkolik stelc Jello a budu bloudit po kampusu USC v triku s nápisem Zaplatím ti a tohle nebude nepoádek .

Podcasting

Dne 2. prosince 2015, Wilson a Danielle Schneider zaal hostit podcast Earwolf Bitch Sesh , kde oni a host mají komediální diskuse o epizod The Real Housewives z pedchozí noci , stejn jako o dalích tématech souvisejících s kanálem Bravo. Mezi hosty patí June Diane Raphael , Andy Cohen , Adam Pally , Jerry O'Connell , Matt Besser , Vanessa Bayer , Michael Rapaport , Elisha Cuthbert a Retta . Paul Scheer poprvé oznámil show ve svém podcastu How This This Made Made a vydal speciální ukázkovou epizodu, popisující to jako sesterský podcast jeho show, se zamením na diskusi o reality televizi místo o filmech. Zábavní weby vetn Vulture , Entertainment Weekly a The AV Club zaadily Bitch Sesh mezi nejlepí komediální podcasty roku 2016.

Osobní ivot

Wilson ije v Los Angeles a je vdaná za spisovatele komedií Davida Caspeho . Pvodn se setkali na zaátku roku 2010, kdy vyzkouela jeho sérii ABC Happy Endings . Poté, co spolu pracovali na show více ne rok, zaali spolu chodit v ervenci 2011. Zasnoubili se o víkendu Labor Day v záí 2013 a byli oddáni 25. kvtna 2014 v Ojai v Kalifornii . Mají dva syny, Maxe Red Caspeho (narozeného v kvtnu 2015) a Henryho Bear Caspeho (narozeného 24. srpna 2017). Kdy byly jejímu synovi Maxovi tyi roky, diagnostikovali mu celiakii , imunitní poruchu postihující tenké stevo .

Wilson sdílí zájem své rodiny o politiku. Bhem prezidentských voleb v roce 2008 podporovala Hillary Clintonovou a dobrovoln se pihlásila do své kampan. Vydala se na cestu s Clintonovými na Stedozápad , promluvila a pedstavila Hillary a Billa Clintona na shromádních kampaní v Iow a Indian .

Wilson a její rodina udrují charitativní nadaci Kathy Wilson Foundation, zaloenou v roce 2005, která se zamuje na dti se zdravotním postiením. Nadace vyetuje zdravotn postiené tíleté a tyleté dti v Alexandrijské komunit. Její otec Paul Wilson slouí jako prezident, piem Wilson a její bratr Fletcher slouí jako viceprezidenti. Nadace kadoron distribuuje dary a granty místním kolkám a stediskm pée o dti ve Virginii .

Filmografie

Film

Rok Titul Role Poznámky
2003 Panna Pítelkyn
2006 Derek & Simon: Vela a cigareta Anna Krátký film
2006 K vaemu zváení Mladá hereka
2007 Brati alamoun Pracovník kliniky plodnosti
2007 Definice sexu Abigail Abby Krátký film
2008 The Great Buck Howard Charita
2009 Války nevst Stacey Kindred Také scenárista
2009 Julie a Julia Regina
2010 Zabijáci Kristen
2011 Freak Dance Bohatá paní
2012 Výlet za vinou Amanda
2013 OZUBENÉ KOLO Marta
2013 Zadek dozadu Chloë West Také scenárista, výkonný producent
2014 Jason Nash je enatý Re
2014 Pry dívka Noëlle Hawthorne
2015 Rozchodová dívka Catherine Kate Lanley
2015 patná noc Tattoo Artist
2016 Já mu ji Cynthia
2016 Meddler Patricia Trish
2016 Pro on Missy Pedermanová
2017 Nezahrávejte si s Julie Whitfield Julie Whitfield Krátký film
2017 Umlec katastrofy Casting Director #2
2018 Dlouhá nmá cesta Sharon Richardsová
2019 Vdy bu moje moná Chloë
2019 Daddio Abigail Abby Krátký film; také reisér a scenárista
2020 Omniboat: Fast Boat Fantasia TBA
2021 Dlouhý víkend Rachel
2021 Zastelte kohouta TBA Post produkce

Televize

Rok Titul Role Poznámky
2002 Ed Student Epizoda: Memory Lane
2005 Sports Central Korespondent Comedy Central pilot
2007 Tvor utuje Ameriku Tazatel (hlas) Epizoda: Práce/Pro ptáky/Láska, zvíecí styl
Spisovatel a editor píbh
Lidský obr Mladá máma Epizoda: Pojme
Pomsta Sarah Pilot sitcomu FOX
Práv te! Ukázat Obsazený len Pilot skici show FOX
Velmi zábavná show Obsazený len Webová série komediálních skic TBS
200809 Sobotní noní ivot Obsazený len 30 epizod (2 sezóny)
2008 Aktualizace víkendu v sobotu veer tvrtek Rozliný 2 epizody
2009 Pozdní noc s Jimmym Fallonem Neighbor Lady (skica Pie Sniffer) Epizoda #1.26
2010 Glenn Martin, DDS Rzné hlasy 2 epizody
ivot a doba Tima Rzné hlasy 2 epizody
2011 Unudn k smrti Patti Stevenson Epizoda: Dv velké perly a bar zlata
NTSF: SD: SUV :: Duch Gabber Epizoda: Jedna Cabeza, dv Cabeza, ti Cabeza ... mrtví!
V dchodu v 35 Amy Robbins Epizoda: Pilot
201113 astný konec Penny Hartz Hlavní role, 57 epizod
2012 Chelsea v poslední dob Hostující hostitel Epizoda #6.184
První rande s Toby Harrisem Naomi Epizoda: Pití
Happy Endings: Happy Rides Penny Hartz Webová série
201213 Komedie Bang! Bang! Sama / Eugenia Clemente 2 epizody
2013 Hoící láska Teta Pam Hlas; 4 epizody
Jak jsem poznal vai matku Krirsten Epizoda: Nco nového
Jeselnická ofenzíva Panelista Epizoda: Adam Pally a Casey Wilson
Aqua Teen Hunger Force Freda Hlas; Epizoda: Freda
pinavý sexy teen $ Meg Bergová Speciální plavecký televizní program pro dosplé
Millerovi Beth Epizoda: The Talk
201314 Opilá historie Dolly Parton / Dolley Madison 2 epizody
2014 Sted Ctihodný Tammy Epizoda: Boulivý msíc
The Birthday Boys Dstojník Jill Vickers Epizoda: eny jsou zábavné
201415 Vezmi si m Annie Fletcherová Hlavní role, 18 epizod
Hotwives Tawny St. John / Jenfer Beudon Hlavní role, 14 epizod
2015 Krollova show Genie 2 epizody
Turbo RYCHLE Ember Hlas; Epizoda: Crow Pox/Faking Amends
Liga Claire Epizoda: Blok
201516 Jedna Mississippi Brooke Opakující se; 3 epizody
201520 Americký táta! Trish / rzné role Hlas; 8 epizod
2016 Chirurgové Courtney Hall Epizoda: Odd Man Out
erstvý z lodi Helen Epizoda: Dlat to správn
Zvíata. Královna mravenec Hlas; Epizoda: Veverky ást II
Zdrávas Maria Mary Wolf Pilot sitcomu ABC
Littlest Pet Shop Felina Meow Hlas; 2 epizody
Bajillion Dollar Propertie $ Jen Epizoda: Victoria se probouzí
2017 Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special Sebe Odrda speciální
Házení Shade Sally Bakerová Epizoda #1.1
Sdílení disku Paisley Epizoda: Noví rodie
Black-ish Patrice Epizoda: ToysRn'tUs
Projekt Mindy Elena Epizoda: Mindyho nejlepí pítel
Sackettovy sestry Sutton Sackett Pilot sitcomu NBC
Mírni svoje nadení Marie Deschamps / Jenny Johnson Epizoda: Fatwa!
201819 Rodinný typ Jess Schlotz / rzné role Hlas; 3 epizody
2018 Vesy Lexi Anne 2 epizody
Atypické Paní Whitakerová 6 epizod
Champaign ILL Jen Epizoda: Loop De Loop Fastballs
2019 Paní Fletcherová Jane Rosen Opakující se role
2019 souasnost Archibaldova dalí velká vc Wendi Powers Hlas; 11 epizod
erné pondlí Tiffany Georgina Hlavní role, 24 epizod
2020 Delilah Margaret Childs-Austinová Pilot HBO Max
Grace a Frankie Taneth Fairlight Epizoda: Vn
Katy Keene Casey Wilson Epizoda: Kapitola jedenáctá: Na koho se mohu obrátit
2021 Slunení protiklady Jen, Stacey Grabowsk Epizoda: Rad Awesome Terrific Ray
Shrink Next Door Bonnie Herschkopf Hlavní role, pipravovaný seriál Apple TV+

Diskografie

Podcast

Rok Titul Role Poznámky
20092018 Komedie Bang! Bang! Sebe 8 epizod
20102019 Jak to vzniklo Sebe 4 epizody
2015 souasnost Mrcha Sesh Spoluhostitel
2017 Se speciálním hostem Lauren Lapkus Tracy 1 epizoda
20172018 Womp It Up! Marissa Willardová 2 epizody

Ceny a nominace

Rok Cena Kategorie Práce Výsledek
2005 Cena ECNY Nejlepí komediální duo (s June Diane Raphael ) Rode Hard a odloit mokrý Vyhrál
2012 Critics 'Choice Television Award Critics 'Choice Television Award za nejlepí hereku ve vedlejí roli v komediálním seriálu astný konec Nominace
Teen Choice Award Choice TV Award pro televizní kráde enské scény astný konec Nominace
2013 Critics 'Choice Television Award Critics 'Choice Television Award za nejlepí hereku ve vedlejí roli v komediálním seriálu astný konec Nominace

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Robert Havlová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Casey Wilson.

Michal Přibylová

Tento záznam o Casey Wilson bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Marcela červenka

Pěkný článek z Casey Wilson.