Casey UrlacherVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Urlacher, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Urlacher, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Urlacher, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Urlacher, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Urlacher, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Urlacher. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Urlacher
. 37
Pozice: Obránce / Linebacker
Osobní informace
Narozený: ( 1979-08-27 )27. srpna 1979
Pasco, Washington
Výka: 6 ft 1 v (1,85 m)
Hmotnost: 244 lb (111 kg)
Informace o kariée
Stední kola: Lovington (NM)
Vysoká kola: Lake Forest College
Undrafted: 2003
Kariérní historie
 * Pouze len mimosezóny a/nebo cviné ety
Statistiky Career Arena
Spné pokusy: 2
Spchající yardy: 10
Spchající TD: 0
Statistiky hrá na ArenaFan.com

Casey Urlacher (narozený 24 srpna 1979) je americký politik a bývalý fotbalista . Starostou Mettawy ve stát Illinois je od roku 2013. Urlacher pedtím hrál fotbal v Arena Football League dv sezóny za Chicago Rush a Nashville Kats . On je bratr bývalého National Football League linebacker Brian Urlacher .

Raný ivot

Casey Urlacher se narodila Bradovi a Lavoyd Urlacher v roce 1979. Po rozvodu manel se Lavoyda pesthovala s rodinou do Lovingtonu v Novém Mexiku, kde se pozdji provdala za Troye Lenarda.

Bhem svých stedokolských let se Urlacher vyznamenal jako pední fotbalista a pomohl Lovington High School zaznamenat sezónu 14-0. Casey a jeho starí bratr Brian si spolen v Lovingtonu vyslouili úasnou povst. Po Brianov promoci byl Casey povýen na kapitána fotbalového týmu. Také mimo fotbal Urlacher bel dráhu a hrál basketbal a baseball .

Vysokokolská kariéra

Urlacher strávil první dva roky na vysoké kole ve vojenském institutu v Novém Mexiku . Bhem prvních dvou let stihl hrát jen jednu sezónu a druhou redshirting .

V roce 2000 se Urlacher pesthoval ke svému bratrovi Brianovi do svého domu v Lake Bluff v Illinois a navtvoval Lake Forest College, kde hrál s týmem ti sezóny.

Profesionální fotbalová kariéra

Urlacher nebyl vybrán v návrhu NFL 2003 . Chicago Bears udlil mu profesionální try-out bhem svého výcvikového tábora v roce 2003, ale Urlacher nedokázal dlat finální soupisku.

Chicago Rush arena fotbalový tým podepsal jej hrát jako obránce a linebacker , ale Urlacher nedokázal dlat tým je seznam po tréninkovém kempu a byl proputn. Po proputní Casey podepsal smlouvu s Peoria Pirates z af2 , poté s Nashville Kats, ne byl v roce 2005 stien a na krátkou dobu se pipojil k Chicago Rush.

Obanská a politická kariéra

V dubnu 2013 byl Urlacher zvolen starostou vesnice Mettawa ve stát Illinois poté , co získal 61% hlas. V íjnu tého roku byl Urlacher jmenován guvernérem státu Illinois Patem Quinnem (D) do komise pro veejnou slubu státu Illinois. Bruce Rauner znovu jmenoval Urlachera do komise pro veejnou slubu Illinois 8. kvtna 2017. Slouil do února 2020, kdy rezignoval na své místo.

Urlacher oznámil svj úmysl usilovat o republikánskou nominaci na kandidaturu do Senátu státu 26. v okrese na místo Dana Duffyho 1. íjna 2015. Jeho pokus dostat se k hlasovacím lístkm byl zpochybnn a státní volební úedníci zneplatnili více ne 1000 jeho sebraných podpis ponechal mu jen 48 nad minimem. V beznu 2016, Urlacher byl poraený v tícestném primárním Dan McConchie o více ne 1300 hlas.

Po federálním obvinní Urlacher zpoátku neusiloval o znovuzvolení starostou msta Mettawa v konsolidovaných volbách v roce 2021. Po získání milosti od prezidenta Trumpa vak Urlacher prohlásil jako kandidát na zápis starosty. Po získání 157 hlas pro zápis byl znovu zvolen. Urlacher ekl deníku Daily Herald (Arlington Heights, Illinois) , e podal ádost o povolení poté, co ho na to jeho sousedé poádali.

V kvtnu 2021 podala Casey Urlacher kandidaturu do státního senátu. Dan McConchie, kterého v roce 2016 porazil Urlacher, v souasné dob slouí jako vdce meninového senátu Illinois. Akoli Urlacher podal výzvu primárn McConchiemu, nové státní legislativní mapy daly Urlachera do jiného okresu.

Federální obvinní

Urlacher byl mezi 10 lidmi obvinnými z federální obaloby, která tvrdila, e provozovali pobení sportovní hazardní hru, která vydlala miliony dolar od stovek hrá z oblasti Chicaga. Prsten vedl Vincent Uncle Mick DelGuidice, uznávaný spolupracovník Chicago Outfit, který vlastnil hazardní web registrovaný v Kostarice . Urlacher byl nejprve zákazníkem hazardního kruhu, ne se mu nashromádily znané dluhy, které souhlasil, e vyeí náborem nových hazardních hrá a vymáháním dluh. Byl obvinn ze spiknutí a provozování nezákonného hazardu. Je obvinn z toho, e psobí jako agent hazardního kruhu a rekrutuje sázející výmnou za sníení jejich pípadných ztrát. Urlacher v beznu 2020 piznal, e je obvinní nevinen. Prezidenta Donalda Trumpa Urlacher bhem posledních hodin ve funkci 20. ledna 2021 prominul .

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Ivanka Doležal

V tomto příspěvku o Casey Urlacher jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Ingrid švecová

Toto je dobrý článek o Casey Urlacher. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Max Hrušková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Casey Urlacher napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Gabriela Kovář

Děkuji za tento příspěvek na Casey Urlacher, přesně to jsem potřeboval.