Casey SilverVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Silver, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Silver, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Silver, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Silver, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Silver, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Silver. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Silver (narozený Andrew Silver , 05.5.1955) je americký filmový výkonný a producent.

Casey Silver, bývalý pedseda pedstavenstva a generální editel spolenosti Universal Pictures , zaal svou kariéru ve filmovém prmyslu jako scenárista. Poté, co slouil jako asistent reiséra Adriana Lyna na Flashdance , se stal editelem vývoje a produkce pro Simpson - Bruckheimer Productions, kde se podílel na vývoji pvodního policajta z Beverly Hills a Top Gun .

Ve své roli ve spolenosti Universal byl Silver zodpovdný za vechny divize spolenosti Universal Pictures, vetn jejích produkních, marketingových a distribuních operací. Dohlíel na vechny aktivity na celém svt týkající se partnerství Universal s United International a domácích distribuních aktivit prostednictvím partnerství s October Films. Silver navíc dohlíel na Universal Studios Home Video, Universal Pictures Animation and Visual Effects a Universal Family & Home Entertainment Production, která zahrnovala Universal Cartoon Studios.

Bhem jeho psobení ve spolenosti Universal studio vyvinulo, vyrobilo a vydalo kritikou uznávané filmy Schindlerv seznam , Zamilovaný Shakespeare , Apollo 13 , Kasino , Jurský park , Mimo dohled , Pole sn , Dvanáct opic , Ve jménu otce , Udlejte správnou vc , vn eny , narozená 4. ervence , omámená a zmatená , Midnight Run , American Pie a Gladiator .

Ped píchodem do Universal psobil Silver jako viceprezident výroby TriStar Pictures a poté byl povýen na viceprezidenta produkce.

Silver slouil jako výkonný producent v první originální limitované sérii Netflix Godless , sedmidílné filmové události od scenáristy a reiséra Scotta Franka s nominací na Zlatý glóbus ( Out of Sight , Get Shorty ). Nominovaná na 11 cen Primetime Emmy , chválená série zvítzila ve tech kategoriích, vetn: hereka ve vedlejí roli pro Merritt Wever a herec ve vedlejí roli pro Jeff Daniels . Godless vysílaný na Netflixu v roce 2017.

Pes jeho indel, Casey Silver Productions, Silver produkoval The Highwaymen hrát Kevin Costner a Woody Harrelson , Hidalgo hrát Viggo Mortensen , ebík 49 hrát Joaquin Phoenix a John Travolta , Leatherheads hrát George Clooney a John Krasinski a Zakázané království hrát Jet Li a Jackie Chan .

Silver je také zakládajícím lenem a generálním editelem start-upu PodOp. První transmediální projekt spolenosti, Mosaic , byl výkonným producentem spolenosti Silver. Reie Steven Soderbergh a Sharon Stone v hlavní roli , Mosaic vysílala na HBO v roce 2017.

V poslední dob Silver dokonila produkci Stevena Soderbergha No Sudden Move pro HBO Max . All-star lineup zahrnuje Don Cheadle , Benicio del Toro , David Harbour , Jon Hamm , Brendan Fraser , Ray Liotta , Kieran Culkin , Amy Seimetz , Julia Fox , Bill Duke , Noah Jupe a Frankie Shaw .

Filmografie

Byl producentem vech film, pokud není uvedeno jinak.

Film

Rok Film
2003 Gigli
2004 Hidalgo
ebík 49
2008 Leatherheads
Zakázané království
2019 Highwaymen
2021 ádný náhlý pohyb
Rzná posádka
Rok Film Role
1980 Liky Asistent produkce
1982 Filmové ílenství
1983 Flashdance Asistent: Adrian Lyne
2008 Zakázané království Moderátor
dík
Rok Film Role
1998 Mocný dík
Zamilovaný Shakespeare

Televize

Rok Titul Kredit
2017 Bezboný Výkonný producent
2018 Mozaika Výkonný producent
Zvdavý George Linkový producent
dík
Rok Titul Role Poznámky
1997 Posedlý Vertigo dík Dokumentární

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Miroslava Brožová

Skvělý příspěvek o Casey Silver.

Oto Pokorný

Informace o proměnné Casey Silver jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Vilma Nemcová

Pěkný článek z Casey Silver.

Petra Dostal

V tomto příspěvku o Casey Silver jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.