Casey ShermanVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Sherman, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Sherman, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Sherman, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Sherman, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Sherman, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Sherman. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Sherman
CaseySherman.jpg
Sherman v roce 2010
narozený
Hyannis, Massachusetts , Spojené státy
obsazení Romanopisec, noviná, scenárista

Casey Sherman je The New York Times , USA Today a The Wall Street Journal Nejprodávanjí americký autor, noviná a scenárista nejslavnjí pro svou knihu z roku 2009 The Finest Hours , která byla adaptována do velkorozpotového filmu Walt Disney Studios (divize) z roku 2016 stejného jména a Boston Strong , který byl adaptován do uznávaného filmu Patriots Day z roku 2016 .

ivot a kariéra

Sherman se narodil v Hyannis, Massachusetts . Navtvoval stední kolu v Barnstable a absolvoval Fryeburgskou akademii v roce 1988. Studoval na Bostonské univerzit , kterou ukonil v roce 1992.

Jako producent televizních zpráv pro WBZ-TV vedl Sherman vysoce hodnocené vyetování vrady své tety, které pozdji zaznamenal ve své knize A Rose for Mary: The Hunt for the Real Boston Strangler z roku 2003 . Shermanova práce naznauje, e jeho teta, 19letá Mary Sullivanová, nemusela být obtí Bostonského krtie , jak se bn vilo. Sherman napsal v roce 2009 bestseller New York Times The Finest Hours , spoluautorem je Michael J. Tougias . Kniha byla vyvinuta do stejnojmenného filmu z roku 2016 . To bylo natoeno v Quincy, Massachusetts , a Chatham, Massachusetts , pro Walt Disney Pictures . V reii filmu Craig Gillespie hrají Chris Pine , Casey Affleck a Eric Bana . Mezi Shermanovy dalí knihy patí Bad Blood , Black Irish , Black Dragon a Boston Strong: A City's Triumph Over Tragedy . Ten, o reakci msta na bombový útok na Bostonský maraton , byl upraven jako celoveerní dramatický film Patriots Day (2016), v nm hrají Mark Wahlberg , Nina Dobrev , Jake Picking , Candice King , Alyssa Diaz , Kat Graham , James Harvey Ward , Stephen Amell , Paul Wesley a Alex Mckenna v reii Petera Berga .

Sherman také spolu s Davem Wedgem napsal scéná The Ice Bucket Challenge: Pete Frates and the Fight against ALS a New York Times Best-seller 12: The Inside Story of Tom Brady's Fight for Redemption . Ob knihy jsou nyní ve vývoji jako hlavní filmy, stejn jako Shermanovo skutené krimi z roku 2013, Zvíe: Krvavý vzestup a Pád nejobávanjího zabijáka Moba s FOX z 20. století.

V roce 2018 se Sherman seel s Michaelem J. Tougiasem, aby napsal drama o studené válce Above & Beyond: John F. Kennedy a nejnebezpenjí pionání mise v Americe .

V roce 2020 napsal Sherman spolu s Davem Wedgem uznávaný thriller Hunting Whitey: The Inside Story of Capture & Killing of America's Wanted Crime Boss a ve spolupráci s Jamesem Pattersonem napsal bestseller New York Times The Last Days of John Lennon , také s Davem Wedgeem .

Sherman je také lenem slavného vyetovacího týmu Whydah Gally . V roce 2018 vedl Sherman expedici do anglického Devonu , aby nael pokrevního píbuzného legendárního pirátského kapitána Samuela Bellamyho a získal jejich DNA pro srovnání s lidskou kostí objevenou pi vraku lodi Barry Clifford . Kos byla vyetena forenzními vdci na University of New Haven a nebyla povaována za shodu. Ale vzorek Bellamyho DNA byl zachován pro budoucí analýzu nejmén esti nových kosterních pozstatk, které byly nedávno nalezeny ve vraku lodi. Vyetování DNA stále probíhá a me trvat nkolik let.

Shermana zastupuje The Gotham Group v Los Angeles. On se objevil jako host na analytik CNN , FOX News , NBC Today Show , Discovery , History , Travel Channel , Dateline NBC , CBS Evening News , ABC World News Tonight , a dalí.

Sherman je dopisovatel pro The Washington Post , Esquire (asopis) , FOX News.com, Boston asopis , Boston Common , The Huffington Post a pracoval jako týdenní vybavený fejetonista pro Boston Herald . V roce 2018 Sherman a Dave Wedge ohlásili zaloení spolenosti Fort Point Media , spolenosti produkující filmový / televizní / streamovaný obsah se sídlem v Bostonu a Los Angeles.

Funguje

Romány

 • Black Irish (2007)
 • erný drak (2008)

Literatura faktu

lánky
Biografie
Pravdivé události
Djiny
 • Above & Beyond: John F. Kennedy a nejnebezpenjí americká pionání mise ve studené válce (2018, s Michaelem J. Tougiasem )

Adaptace

 • The Finest Hours (2016), film reírovaný Craigem Gillespie , zaloený na non-fiction knize The Finest Hours: The True Story of the US Coast Guard's Most Daring Sea Rescue

Ocenní

 • Emmy Award (nominace)
 • Cena Pravdy a spravedlnosti 2010
 • Finalista Massachusettské knihy roku 2010 (pro nejlepí hodiny )
 • Finalista literární ceny za New Hampshire za rok 2010 (za Bad Blood)
 • Výbr spolku Junior Library Guild 2014 (pro Nejlepí hodiny)
 • Cena Imaginnaire 2016 (asopis Imagine)
 • Finalista Massachusettské knihy roku 2018 (pro Above & Beyond )

Reference

 • 1. Lauren Beckham Falcone, as strávený s nejlepími spisovateli Casey Sherman Boston Herald, 16. ervna 2009
 • 2. Laura Raposa Tam bude patná krev Boston Herald, 4. dubna 2010

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Juraj Lišková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Casey Sherman napsáno, dává hodně důvěry.

Nicola Zapletalová

Informace poskytnuté o proměnné Casey Sherman jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Stepan Beránková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Casey Sherman.

Alex Havlová

Tento článek o Casey Sherman mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.