Casey SablowskiVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Sablowski, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Sablowski, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Sablowski, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Sablowski, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Sablowski, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Sablowski. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Sablowski
CT 2016- Austrálie v Nizozemsko (27604923610) .jpg
Casey Sablowski (vlevo)
Osobní informace
narozený 19. bezna 1989 (vk  ( 1989-03-19 )32)
Shellharbour , Nový Jiní Wales , Austrálie

Casey Sablowski (rozená Eastham ; narozena 19. bezna 1989, Shellharbour ) je australská enská hokejistka . Sablowski hraje jako záloník.

Debutovala za australský enský národní hokejový tým , bn oznaovaný jako Hockeyroos, ve vku 17 let. Její tým Australian Hockey League (AHL) je New South Wales Arrows . Sablowski byl talentovaný juniorský hrá; byla vybrána do australského týmu do 21 let, aby se zúastnila svtového poháru junior v roce 2005 ve vku 16 let. Na tomto turnaji byla jmenována jednou z nejlepích hráek pro vkovou skupinu do 21 let na svt.

Poté, co se stal olympijským týmem v Pekingu v roce 2008 , byl australským trenérem Frankem Murrayem Sablowski popsán jako potenciáln nejlepí hrá na svt. Od svého debutu je klíovou lenkou Hockeyroos. Na olympijských hrách v Pekingu v roce 2008 a na enských trofejích v roce 2009 v Sydney dala tyi góly, Sablowski opt dala tyi branky, co z ní uinilo druhou nejvyí stelkyni na turnaji a nejvyí australskou stelkyni. Byla velmi dleitou lenkou Hockeyroos, která soutila o Champions Trophy 2009 v Sydney, kde získala stíbro proti Argentin. V roce 2009 byl Sablowski jmenován mezinárodním mladým hráem roku a byl jmenován v mezinárodním týmu All Star.

Na hrách Commonwealthu 2010 v Dillí byla lenkou australského týmu, který získal zlatou medaili tím, e porazil Nový Zéland 4: 2 na trestné rány.

V roce 2012 soutila za Austrálii na Letních olympijských hrách 2012 .

V roce 2014 byla souástí australského týmu, který získal zlato na 20. hrách spoleenství . Ona vstelil první penaltu v rozstelu, který rozhodl finále proti Anglii.

V roce 2016 hrála na olympijských hrách v Riu 2016 .

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Emma žáková

Informace o proměnné Casey Sablowski jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Gabriela Mašek

Záznam o Casey Sablowski pro mě byl velmi užitečný.

Zdenek Petrová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Casey Sablowski.

Ivo Matějková

Tento záznam o Casey Sablowski je velmi zajímavý.