Casey PlettVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Plett, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Plett, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Plett, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Plett, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Plett, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Plett. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Plett
narozený ( 1987-06-20 )20. ervna 1987
Winnipeg , Manitoba , Kanada
obsazení Spisovatel
Národnost kanadský
Doba 2010-souasnost
Pozoruhodné práce Bezpená dívka k lásce, malá ryba
Partner Sybil Lamb
webová stránka
caseyplett .wordpress .com

Casey Plett (narozený 20 ervna 1987) je kanadský spisovatel.

ivot

Plett se narodil ve Winnipegu v Manitob a vyrostl v rodin Mennonit v Mordenu v Manitob . Navtvovala stední kolu v Eugene v Oregonu a pozdji se pesthovala do Portlandu na College a New York na postgraduální studium. V souasné dob ije ve Windsoru v Ontariu .

Plett díve napsala pravidelný sloupek o svém pechodu mezi pohlavími pro McSweeney's Internet Tendency . Je recenzentkou knih pro Winnipeg Free Press a publikovala práce ve filmech Rookie , Plenitude , The Walrus a Two Serious Ladies .

Krom své autorské práce je spolueditorkou Cat Fitzpatrick z Mezitím, Jinde: Sci-fi a fantasy od Transgender Writers , antologie spekulativní fikce od trans autor z Topside Press. Mezitím získala Jinde cenu Stonewall Book Award v roce 2018. Jako nkteré ze svých vliv uvedla Imogen Binnie , Elena Rose a Julia Serano .

Její sbírka povídek A Dream of a Woman byla zaazena do dlouhého seznamu na Gillerovu cenu 2021 .

Práce

Práce Ocenní a vyznamenání
Bezpená dívka k lásce . Topside Press. 2014. ISBN 978-1627290050. Lambda Literary Award, Honor of Distinction od Dayne Oglive Prize
Spolueditor, Mezitím, Jinde: Sci-fi a fantasy od transgender spisovatel . Topside Press. 2017. ISBN 978-1627290180. Stonewall Book Award
Malá ryba . Arsenal Pulp Press. 2018. ISBN 978-1551527208. Amazon.ca First Novel Award a Lambda Literary Award for Transgender Fiction na 31. Lambda Literary Awards .
Sen eny . Arsenal Pulp Press. 2021. ISBN 978-1551528564. Longlisted o Gillerovu cenu


Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Simona Beneš

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Casey Plett se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Karol Staněk

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Casey Plett, ale moc se mi líbil.

Vanessa Pokorná

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Casey Plett napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Radka červenka

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Casey Plett.

Mia Brož

Článek o Casey Plett je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.