Casey JenningsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Jennings, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Jennings, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Jennings, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Jennings, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Jennings, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Jennings. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Jenningsová
Jennings.jpg
Osobní informace
Celé jméno Casey Thomas Jennings
Státní píslunost  Spojené státy
narozený ( 1975-07-10 )10.07.1975
Las Vegas, Nevada , Spojené státy americké
Rodné msto Redondo Beach, Kalifornie , Spojené státy americké
Výka 6 ft 3 v (191 cm)
Hmotnost 190 lb (86 kg)
Informace o pláovém volejbalu
Aktuální spoluhrá
Spoluhrá
Kevin Wong

Casey Thomas Jennings (narozen 10. ervence 1975) je americký hrá pláového volejbalu. Spojuje se s Kevinem Wongem a po vtinu své kariéry se spojil s Bradem Keenanem nebo Mattem Fuerbringerem . V roce 2005 se oenil s Kerri Walshovou , hrákou pláového volejbalu se temi zlatými a jednou bronzovou olympijskou medailí.

Osobní ivot

Jennings, nejmladí z 5 bratr, se narodil v Las Vegas v Nevad . Získal titul ze sociologie na univerzit Brighama Younga . Casey je praktikující mormon.

Jennings se oenil s Hilary Clarkovou 5. ervna 1999 a poádal o rozvod 17. listopadu 2000. Dvody rozvodu nebyly zveejnny.

4. prosince 2005 se oenil s olympijskou vítzkou Kerri Walshovou v Palm Springs v Kalifornii , kde se zúastnilo mnoho hrá AVP . Dal jí prsten s nápisem My Six Feet of Sunshine, pezdívku dostala Kerri, kdy se poprvé setkali. Dne 3. prosince 2008, Walsh oznámil Access Hollywood, e ona a její manel ekali své první dít a e dít mohlo být poato v Pekingu. 22. kvtna 2009 porodila Walsh v Los Angeles syna Josepha Michaela Jenningsa . Od roku 2012 Jennings a Walsh ijí v Redondo Beach v Kalifornii . Dne 19. kvtna 2010, Walsh porodila svého druhého syna, Sundance Thomas Jennings. Dne 6. dubna 2013, Walsh porodila první dceru páru, Scout Margery, s ním byla v pátém týdnu thotenství, kdy získala svou tetí zlatou medaili na olympijských hrách v Londýn.

Kariéra

Bhem let na univerzit Brighama Younga byl Jennings lenem národního týmu NCAA 1999. On a jeho bývalý partner Matt Fuerbringer zachytili své první vítzství v Belmaru v New Jersey v roce 2004.

Jennings spolu s partnerem Kevinem Wongem úspn zakonili sezónu 2010 získáním zlata na svtovém turné Swatch FIVB porazením brazilského dua Benjamin Insfran a Bruno Schmidt v nizozemském Haagu .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Josef Pospíšil

Tento záznam na Casey Jennings mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Radek Moravcová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Casey Jennings, je to velmi dobrá volba.

Alois Mareš

Informace poskytnuté o proměnné Casey Jennings jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.