Casey GallagherVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Gallagher, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Gallagher, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Gallagher, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Gallagher, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Gallagher, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Gallagher. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Gallagher
Osobní informace
narozený ( 08.08.1996 )2. srpna 1996
Londýn , Anglie
Rodné msto Crayford , Anglie
ipky informace
Lateralita Pravák
Walk-on hudba Rádoby od Spice Girls
Organizace (viz rozdlení v ipkách )
BDO 20122020
WDF 2012
Aktuální svtové poadí (WDF W ) 25 Zvýit11 (13. prosince 2020)
BDO major - nejlepí výkony
World Ch'ship tvrtfinále: 2017
Misti svta Druhý v poadí: 2018
World Darts Trophy tvrtfinále: 2019
Dalí turnaj vyhrává
Malta Oteveno 2012
Evropský pohár WDF 2012, 2013
Svtový pohár WDF 2013
Swedish Open 2015
LDO védská klasika 2015
Antverpy otevené 2018

Casey Gallagher (narozen 2. srpna 1996) je anglická ena v ipkákách , která hraje v událostech British Darts Organisation (BDO).

Kariéra

Gallagher se proslavila na turné BDO, vyhrála rzné tituly v díví sekci a ji vyhrála dámský turnaj poté, co v roce 2012 triumfovala na turnaji Malta Open . Dvakrát také vyhrála WDF Europe Cup Girls 'Singles dvakrát: v 2012 a obhájila titul v roce 2013. Trojku absolvovala také s anglickým dívím týmem, piem pi obou píleitostech získala celkový titul; a také vyhrála páry v roce 2012 s Josie Patterson a v roce 2013 s Natasha Eaves. V íjnu 2013 pila její nejvtí dv vítzství na mládenických akcích, kdy zvítzila ve Svtovém poháru dívek ve dvouhe WDF, kdy ve finále porazila Tiarnu Smithovou, poté získala titul Winmau World Masters Girls, kdy ve finále porazila Kayleigh O'Neill 4: 0. Na Svtové trofeji BDO v roce 2014 hrála Hedmana Detail , kdy ztratila 0-4 v nohou. V následujícím roce se kvalifikovala na své první mistrovství svta a podlehla Rachel Brooksové v prvním kole.

V roce 2015 dosáhla Casey bhem prvního víkendu svého prvního vítzství v dvojnásobném poadí, kdy v srpnu zvítzila na védské klasice LDO a védském Open, kdy ve finále zvítzila nad Fallon Sherrock a Anastasií Dobromyslovou ve finále a dosáhla svého 2. a 3. seniorského ebíku. Casey také dosáhla 2 semifinále v listopadu na Jersey Open a Jersey Classic, dalí 3 tvrtfinále picházejí o víkendech po sob na anglických národních mistrovstvích, Antwerp Open a Belgium Open, co jí zajistilo místo na Lakeside pro mistrovství svta BDO 2016 .

V roce 2016 by ustálené bhy opt zajistily, e Casey dosáhne tetího mistrovství svta, které se zúastní turnaje s 13. místem na svt. V prvním kole mistrovství svta BDO World Darts Championship v roce 2017 elila detailové Hedmanovi , svtové jednice , vyhrála 2-1. la do Corrine Hammond ve tvrtfinále.

V roce 2017 se nepodailo kvalifikovat na World Trophy a vyla v podlahových hrách ve Winmau World Masters. Pozdní závan dobrých bh vetn dosaení finále Antwerp Open a semifinále Antwerp Masters. Nepodailo se jí vak kvalifikovat na BDO World Darts Championship 2018 .

V roce 2018 zvládla Casey automatickou kvalifikaci na mistrovství svta BDO v roce 2019 po 10. míst v ebíku sezóny, který zahrnoval rzná tvrtfinále, vetn EDO London Ladies Open, Jersey Classic, Belfry Open, Swiss Open a England Open, spolu s dalím semifinále na Malta Open poté, co ve tvrtfinále porazila Lisu Ashtonovou . Casey dosáhla v sezón dvou hodnotových finále, na Welsh Masters, kde ve finále prohrála s Fallon Sherrockovou, a na Antwerp Open, kde porazila Tricii Wrightovou, aby získala titul a svj pátý bodovaný titul. Na mistrovství svta BDO v roce 2018 prola podlahovými etapami, kdy v prvním kole porazila polskou Karolinu Podgorsku, která den pedtím zvítzila v souti Ladies 2018 BDO World Darts Championship Ladies Qualifiers. Porazila také bývalou ampionku Lindu Ithurraldeovou na cest, aby se kvalifikovala do tvrtfinále. elila aktuální svtové jednice Lorraine Winstanleyové , kterou porazila 4: 0 a postoupila do semifinále. elila Anastasii Dobromyslové, kterou vyhrála 4: 3, a elila Lis Ashtonové ve svém prvním finále Major Darts.

V roce 2019 Casey obdrela svj první seniorský mezinárodní hovor na Britské internacionály 2019 v anglické dámské sestav a oba zápasy vyhrála debutovým vítzstvím nad velským kapitánem Rhianem O'Sullivanem se skóre 3: 0 a následným vítzstvím 3: 1. Skotská Lynsey McDonald. Na turné BDO mla Casey celkem klidnou sezónu a nejlepími výsledky byly tvrtfinále bh na Slovak Masters, Isle of Man Classic, England Open a Helvetia Opens, to stailo na kvalifikaci na mistrovství svta BDO, kde utrpla první kolo poráka s Lorraine Winstanleyovou .

V roce 2020 dosáhla Casey 4. nejvyího prmru, který kdy zasáhla dáma v britském Inter County Championships, s 32,67 zásahem ve výhe za Londýn, pouze Trina Gulliverová dosáhla výe od svého vzniku v 70. letech. Pedtím, ne COVID-19 pinesl pekáku Tour Darts, obsadil Casey 14. místo ve svtovém ebíku a zahájil sezónu slunou formou tvrtfinálovými bhy na Isle of Man Masters, Isle of Man Classic a Scottish Open. Casey také tetí rok po sob získala titul Ladies Pair na ostrov Man po boku partnera Fallon Sherrock .

Výsledky mistrovství svta

BDO

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Daniel Jandová

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Casey Gallagher, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Gabriela Burešová

Stránka se mi líbí a článek o Casey Gallagher je ten, který jsem hledal.

Cyril Novotná

Toto je dobrý článek o Casey Gallagher. Poskytuje potřebné informace bez excesů.