Casey FienVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Fien, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Fien, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Fien, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Fien, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Fien, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Fien. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Fien
Casey Fien 23. srpna 2015.jpg
Fien with the Minnesota Twins v roce 2015
Pomocný dbán
Narozen: 21. íjna 1983 Santa Rosa, Kalifornie( 1983-10-21 )
Odpáleno: Správn Hodil: Správn
MLB debut
26. ervence 2009, pro Detroit Tigers
Poslední vystoupení MLB
20. ervna 2017, pro Philadelphia Phillies
Statistiky MLB
Záznam vítzství -prohra 1718
Prmrný výdlek 4,42
Pekrtnutí 251
Týmy

Casey Michael Fien ( / f I n / Feen ; narodil 21.íjna 1983) je americký bývalý profesionální baseball dbán . On hrál v Major League Baseball (MLB) za Detroit Tigers , Minnesota Twins , Los Angeles Dodgers , Seattle Mariners a Philadelphia Phillies .

Kariéra

Fien navtvovala stední kolu Johna F. Kennedyho v La Palma v Kalifornii . Pro vysokou kolu navtvoval William Penn University , Golden West College a Cal Poly San Luis Obispo . V Cal Poly byl spolubydlící s kolegou dbánem MLB Budem Norrisem .

Tygi z Detroitu

The Detroit Tigers vybraný Fien v 20. kole MLB návrhu 2006 . Byl povolán Tygry 24. ervence 2009 z bahenních slepic Toledo, aby nahradil Eddieho Bonine .

23. února 2010 byl Fien uren k pidlení, aby vytvoil prostor pro nov získaného Johnnyho Damona . 1. bezna 2010 byl vybrán z výjimek Boston Red Sox a poté znovu vybrán Toronto Blue Jays 4. bezna. Blue Jays ho propustili 18. bezna a 20. bezna se vrátil k Tygrm.

29. ervna 2010 byl zakoupen od Triple-A, aby nahradil Joela Zumaya , který byl zaazen na 15denní zakázaný seznam. Byl poslán zpt do Toleda 3. ervna. Zavolali mu zpt 20. ervence. 21. ervence byl znovu poslán zpt do Toleda. Po skonení sezóny podal ádost o bezplatné zastoupení.

Houston Astros

V listopadu 2010 Fien podepsal smlouvu o malé lize s Houston Astros . Bhem sezóny byl proputn.

Minnesota Twins

V roce 2011 Fien podepsal smlouvu o malé lize s Minnesota Twins .

Dne 4. ervence 2012, Fien byl povolán do velkých spoleností z Triple A Rochester Red Wings , poté, co Twins optioned Nick Blackburn .

Dne 8. ervence 2012, Fien debutoval s dvojaty, pitching bezbrankovou 8. smnu proti Texas Rangers .

Skonil v roce 2012, kde se objevil v 35 hrách pro dvojata, zakonil rok rekordem 21 a 4,30 ERA s 32 strikeouty.

V roce 2013 Fien zakonil rok s rekordem 52 a 3,92 ERA v 73 vystoupeních pro dvojata, vykrtl 73 a el 12.

5. kvtna 2016 byla Fien urena k piazení dvojaty.

Los Angeles Dodgers

Dne 7. kvtna 2016, Fien byl prohláen mimo výjimky ze strany Los Angeles Dodgers . Ke kletb Dodgers se pipojil 28. kvtna poté, co strávil nkolik týdn v AAA Oklahoma City Dodgers . Byl pidlen k piazení 10. záí 2016. 13. záí 2016 Fien zruil výjimky a byl pidlen do Triple-A Oklahoma City. V 25 hrách pro Dodgers ml 4,21 ERA.

Námoníci v Seattlu

Fien podepsal roní smlouvu se Seattle Mariners 3. prosince 2016. Po 5 vystoupeních na zaátku sezóny byl Fien 12. dubna vyazen ze seznamu 40 mu.

Philadelphia Phillies

9. kvtna 2017 na Philadelphia Phillies získal Fien prostednictvím obchodu ze Seattle Mariners na penité plnní a piadí ho k AAA Lehigh Valley IronPigs . Byl proputn 1. záí 2017

Rodina

Fien je synovcem republikánských senátor státu Kalifornie George a Sharon Runnerových , prvního manela a manelky v historii Kalifornie, kteí slouili soubn v zákonodárném sboru státu Kalifornie, kdy byl George senátorem a Sharon poslankyní.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Richard Prokopová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Casey Fien.

Antonin štěpán

Informace o proměnné Casey Fien jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Zita Kadlecová

Pěkný článek z Casey Fien.

Maria Nemcová

V tomto příspěvku o Casey Fien jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.