Casey CottVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Casey Cott, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Casey Cott, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Casey Cott, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Casey Cott, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Casey Cott, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Casey Cott. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Casey Cott
Fotografie obrýleného mue s mikrofonem
narozený
Casey Morton Cott

( 08.08.1992 )8.8.1992
Chagrin Falls, Ohio
Vzdlání Bostonská univerzita
Carnegie Mellon University ( BFA )
obsazení
  • Herec
  • zpvák
Aktivní roky 2011 dosud
Píbuzní Corey Cott (bratr)

Casey Morton Cott (narozen 08.08.1992) je americký herec, známý pro jeho roli jako Kevin Keller na The CW série Riverdale .

raný ivot a vzdlávání

Cott se narodil v roce 1992, uprosted tí dtí Ricka Cotta, investiního manaera a bývalého stíhacího pilota letectva, a Lori Cott (rozené Morton). Cott vyrostl v Chagrin Falls ve stát Ohio se svou mladí sestrou a starím bratrem, hercem Corey Cottem , a absolvoval stední kolu v Chagrin Falls . Navtvoval Bostonskou univerzitu dva roky, ne se rozhodl studovat herectví, poté peel na dramatickou kolu Carnegie Mellon , kterou absolvoval v roce 2016.

Kariéra

Cott zahájil svou hereckou kariéru úinkováním v místním divadle v Ohiu, kde se mimo jiné objevil v inscenacích Bloody Bloody Andrew Jackson a Romeo and Juliet . Kdy se pesthoval do koly v Pittsburghu, zapojil se do regionální divadelní scény oblasti a souasn vystupoval v univerzitních divadelních produkcích. Objevil se v inscenaci hry Pehlídka v New Hazlett Theatre v Pittsburghu v roce 2014 , kde si zahrál po boku nkolika spoluák z Carnegie Mellon, stejn jako v inscenaci Small Engine Repair ve spolenosti Barebone Productions . V srpnu 2016, hrál Mojíe v premiée koncertního tení Stephen Schwartz hudebního projektu s, v divadelní produkce z Princ egyptský , na Bay Street Theatre v Sag Harbor, New York , naproti Shuler Hensley a John Cariani .

12. bezna 2016, bhem svého posledního roníku na CMU, byl Cott obsazen jako Kevin Keller v dramatickém seriálu CW Riverdale , televizní adaptaci vesmíru Archie Comics . Postava Kevina je pozoruhodná díky jeho statusu, e je první oteven homosexuální postavou v historii Archie Comics. Cott uvedl ve videu na Facebooku zveejnném fanoukm v beznu 2017, e pvodn ucházel o role Archieho Andrewse a Jugheada Jonese , ne se stal Kevinem. Byl povýen do série pravidelné pro druhé období.

12. bezna 2018 na festivalu SXSW oznámil Cott svou nadcházející roli ve filmu Maskot , který napsal a reíroval Matthew Perkins. Cott bude hrát hlavní roli Nicka Shepherda, maskovaného bývalého rozohrávae. Poátkem roku 2019 se vak na projektu zastavila výroba. Ve druhé polovin roku 2018 se Cott podílel na natáení filmu Vechny malé vci , které zabíjíme , kde hraje vedlejí roli Trevera Olssona.

V beznu 2019 bylo oznámeno, e Cott bude hrát titulární postavu v produkci The Who's Tommy v Kennedy Center , kde bude hrát po boku Mandy Gonzalez a Christiana Borle .

Osobní ivot

Cott bydlí v New Yorku . Dne 19. prosince 2020 oznámil Cott zasnoubení se svou pítelkyní Nicholou Basarou.

Filmografie

Film

Rok Titul Role Poznámky
2019 Vechny malé vci, které zabíjíme Trevor Olsson Dokoneno

Televize

Rok Titul Role Poznámky
2017 Zákon a poádek: Útvar pro zvlátní obti Lucas Hale Epizoda: Konverze
2017 dosud Riverdale Kevin Keller Opakující se role (období 1); hlavní role (sezóna 2 - souasnost)
2018 Instinkt Dino Moretti Epizoda: Pilot
2020 Katy Keene Kevin Keller Epizoda: Kapitola desátá: Gloria

Hudební videa

Rok Titul Umlci Poznámky
2017 Pro Sabrina Carpenter
2019 "Obuv" Mina Tobias

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Darina Straka

Stránka se mi líbí a článek o Casey Cott je ten, který jsem hledal.

Cyril Prokop

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Casey Cott, ale moc se mi líbil.

Michaela Moravec

Skvělý objev tohoto článku o Casey Cott a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Robert Hanus

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Casey Cott napsáno, dává hodně důvěry.

Daniel Brabec

Tento záznam o Casey Cott je velmi zajímavý.