Case Construction EquipmentVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Case Construction Equipment, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Case Construction Equipment, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Case Construction Equipment, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Case Construction Equipment, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Case Construction Equipment, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Case Construction Equipment. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Case Construction Equipment
Prmysl Tká výbava
Zaloený 1842
Hlavní sídlo
Obsluhovaná oblast
Celosvtov
Rodi CNH Industrial
webová stránka www .casece .com

Case Construction Equipment (stylizovaný jako CASE Construction Equipment, bn oznaovaný jednodue jako Case ) je americký výrobce stavebních stroj. Spolu s CASE IH je Case Construction Equipment znakou CNH . Spolenost Case vyrábí stavební stroje vetn bagr , grejdr , kolových naklada , vibraních zhutovacích válc , pásových dozér , smykových naklada a kompaktních pásových naklada.

Raná historie

Poátky Case se datují do roku 1842, kdy Jerome Zvýit Case (narozen v roce 1819) vytvoil Racine mlátika pracuje v Racine, Wisconsin . Spolenost vyrobila svj první penosný parní stroj v roce 1876, který je nyní vystaven na Smithsonian Institution .

V roce 1957 Case vyrobil rýpadlo -naklada 320 Construction King . Od roku 1969 vyrábí Case smykem ízené nakladae , poínaje Burlingtonem v Iow a pozdji pesouvá výrobu do Wichity .

Nedávná historie

Spolenost se vyvinula do Case Corporation , která se v roce 1999 spojila s New Holland a stala se CNH Global, která se v roce 2011 stala CNH Industrial .

  • 2005 : Case vyrobil 500 000. rýpadlo -naklada a v roce 2010 vyrobil 250 000. smykem ízený naklada.
  • 2016 : Spolenost Case uvedla na trh novou adu kolových naklada ady G, která se skládá ze sedmi nových model od 521G do 1121G.
  • 2017 : Spolenost Case oznámila v 175. roce svého psobení ve Wichit svj 300 000. smykem ízený naklada.
  • 2017 : Na veletrhu Conexpo-Con/Agg 2017 Case uvedla na trh rýpadlo CX750D .

V kvtnu 2017 spolenost Case Arabia podle Trade Arabia prodává celou adu stavebních zaízení po celém svt, vetn naklada/rýpadel íslo jedna, rýpadel, srovnávae motor, kolových naklada, vibraních zhutovacích válc, pásových dozér, smykových naklada, kompaktních pásové nakladae a terénní vysokozdviné vozíky.

produkty

Case byla první spoleností, která zavedla v továrn integrovaný rýpadlo-naklada . V únoru 2017 firma uvedla na trh modernizovaný rýpadlo -naklada v Evrop, který spluje emisní pedpisy Stage IV/Tier 4 Final.

V roce 2017 spolenost Case pedstavila rýpadlo CX750D , nejvtí a nejvýkonnjí stroj ady rýpadel CASE podle píruky Construction Equipment Guide.

Case vyrábí také mini rýpadla .

Case staví a prodává smykem ízené nakladae pouívané na stavbách. Takové nakladae jsou malých rozmr a mají motor pohánný zvedacími rameny a jsou vybaveny pracovními nástroji. Smykem ízené nakladae Case jsou vyrábny ve Wichit v Kansasu.

Kolové nakladae Case se pouívají ve stavebnictví a pi zemních pracích, stejn jako na farm, zejména v mlékárnách a krmivách, kde je nutné pesouvat velké mnoství materiálu.

Viz také

  • Case IH je globálním poskytovatelem zemdlské techniky spolenosti CNH Industrial

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Adrian Poláková

Myslel jsem, že už o Case Construction Equipment vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Jitka štěpánová

Skvělý příspěvek o Case Construction Equipment.

Jana Holubová

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Case Construction Equipment, je to velmi dobrá volba.

Milada Kolářová

Tento článek o Case Construction Equipment mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.