Case Closed: The Phantom of Baker StreetVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Case Closed: The Phantom of Baker Street, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Case Closed: The Phantom of Baker Street, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Case Closed: The Phantom of Baker Street, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Case Closed: The Phantom of Baker Street, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Case Closed: The Phantom of Baker Street, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Case Closed: The Phantom of Baker Street. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Case Closed: The Phantom of Baker Street
Detective Conan: The Phantom of Baker Street
( )
Film detektiv Conan 6.jpg
Reie Kenji Kodama
Napsáno Hisashi Nozawa
Produkovaný Masahito Yoshioka ( Tokyo Movie Shinsha )
Michihiko Suwa ( Yomiuri TV )
V hlavních rolích Minami Takayama
Kappei Yamaguchi
Wakana Yamazaki
Hudba od Katsuo, ne
Distribuovány Toho
Datum vydání
  • 20. dubna 2002 ( 2002-04-20 )
Doba bhu
107 minut
Zem Japonsko
Jazyk japonský
Pokladna ¥ 3,4 miliardy
( US $ 34,4 milion EUR)

Case Closed: The Phantom of Baker Street , známý jako Detective Conan: The Phantom of Baker Street ( japonsky : ( ), Hepburn : Meitantei Konan: Beik Sutorto ne Borei ) v Japonsku, je estý pípad uzaven celoveerní film , povolený v Japonsku dne 20. dubna 2002. Fantom Baker Street je první film v sérii napsal Hisashi Nozawa . Toto byl poslední z film detektiva Conana natoený v animaci cel . To bylo proputno 16. února 2010 v Americe na DVD. Tento film pineslv pokladn3,4 miliardy jen . Píbh obsahuje nkolik postav a odkazy nasérii Sherlock Holmes , kterou detektiv Conan siln inspiroval, a Jacka Rozparovae .

Spiknutí

Zázrané dít Hiroki Sawada - který je ve vku deseti let ji studentem MIT a vyvinul software DNA Tracker - je pod opatrovnictvím Thomase Schindlera, majitele softwarového gigantu Schindler, Inc., protoe jeho matka zemela . Jednou v noci v písn steené místnosti v horní ásti budovy Schindler, kde ije Hiroki, dokoní systém umlé inteligence , Noemovu archu , a odele software pes telefonní linky. Stráe zanou být podezelé, kdy nereaguje. Otevou dvee, ale zjistí, e Hiroki zmizel, zejm vyskoil z budovy.

O dva roky pozdji na radnici v Beika spolenost Schindler, Inc. poádá ukázku pohlcující hry pro virtuální realitu s názvem Cocoon. Conan , Richard , Rachel a Detective Boys (vetn Haibara Ai) se úastní demonstrace, ale nemohou se zúastnit bez speciálních odznak, které byly pidleny dtem spojeným s investory do hry a prominentními spoleenstvími, jako je Serena . Akce se úastní Dr. Agasa a Booker Kudo , kteí se podíleli na vývoji herního prostedí. Agasa dává Conanovi odznak, zatímco ostatní dti z kategorie Junior Detective vymují prémiové zlaté karty Yaiba za odznaky.

Kdy bezpenost zjistí, e Kashimura, pikový zamstnanec spolenosti Schindler, Inc., byl zabit. Booker a Conan spchají vyetovat. Conan zjistil, e Kashimurova klávesnice má krvavé skvrny na tech klávesách (R, T a J), a rozhodl se zúastnit demonstrace v nadji, e ho hra dovede k odpovdi. Booker uvádí , e JTR znamená Jack Rozparova .

Kdy zane demonstrace, Hirokiho systém umlé inteligence, Noemova archa, oznámí, e pevzal kontrolu, ale divákm íká, e pokud ádné z padesáti dtí není schopno hru peít, zabije dti ve skutenosti pomocí velkého elektromagnetického výbuchu . Dti si musí vybrat jeden z pti typ her, zatímco diváci bezmocn pihlíejí a nemohou hru vypnout. Conan a mladí detektivové si vybrali pátého, znovuvytvoeného londýnského 19. století ve svt Sherlocka Holmese . Conan a jeho pátelé vypátrají 221B Baker Street , jen aby zjistili, e Sherlock Holmes a Dr. Watson jsou v Dartmooru . Protoe Holmes neme pomoci, dti najdou Sebastiana Morana a profesora Moriartyho . Moriarty íká Conanovi, e trénoval Jacka Rozparovae, kdy byl Jack pouliním jekem . Profesor dává dtem pontí o dalí obti, která se ukáe být Irene Adlerovou , jedinou Holmesovou láskou. Nkteré události vedou k tomu, e je ze hry vyazeno více dtí, vetn detektiv Junior. Mezitím ve skuteném svt Booker pípad vyetuje a odhaluje, e vrahem Kashimury je prezident spolenosti Thomas Schindler, který Hiroki zjistil, e je potomkem pvodního Jacka Rozparovae.

Nakonec zbyli jen ti: Conan, Rachel a dalí dít jménem Hideki Moroboshi. Následují Jacka Rozparovae do vlaku a odhalí Jacka mezi cestujícími. Jack vak zajme Rachel a postaví vlak na útk. Poté, co nebyli schopni zastavit vlak, Conan a Hideki konfrontují Jacka na vrcholu vlaku, kde se pipoutal k Rachel. V nadji, e Conan dokáe situaci zjistit, se Rachel obtuje skokem z vlaku do rokle a taením Jacka s sebou. Kdy Conan zaíná ztrácet nadji, objeví se Sherlock Holmes a poskytne Conanovi nkolik uitených rad, které nakonec pomohou Conanovi a Hidekimu peít hru, kdy vlak narazí do stanice. Po vítzství ve he Conan odhalí, e Hideki je ve skutenosti Hiroki, který se projevil jako Noemova archa. V soukromém rozhovoru Hiroki íká, e byl s výsledkem spokojen, protoe doufal, e si dti mohou namalovat jasnjí budoucnost ne jejich rodie, a e byl astný, e se me hry zúastnit také jako hrá. Pustí dti ze hry a poté se vymae.

Obsazení

Role Japonský herec Americký herec
Conan Edogawa Minami Takayama Alison Viktorinová
Jimmy Kudo Kappei Yamaguchi Jerry Jewell
Richard Moore Akira Kamiya R. Bruce Elliott
Rachel Moore Wakana Yamazaki Colleen Clinkenbeard
Serena Sebastianová Naoko Matsui Laura Bailey
Dr. Hiroshi Agasa Kenichi Ogata Bill Flynn
Booker Kudo Hideyuki Tanaka John Swasey
Amy Yoshida Yukiko Iwai Monica Rial
Mitch Tsuburaya Ikue Ohtani Cynthia Cranz
George Kojima Wataru Takagi Mike McFarland
Vi Graythorn Megumi Hayashibara Brina Palencia
Inspektor Meguire Chafurin Mark Stoddard
Detektiv Nicholas Santos Kazuhiko Inoue Eric Vale
Detektiv Harry Wilder Wataru Takagi Doug Burks
Detektiv Kazunobu Chiba Isshin Chiba Chris Cason
Hiroki Sadawa Ai Orikasa Maxey Whitehead
Akira Emori Rikako Aikawa Chris Cason
Plukovník Moran Yuzuru Fujimoto Bradley Campbell
Paní Hudsonová Kei Hayami Emily Grayová
Jack Rozparova Sho Hayami Todd Haberkorn
Tadaaki Kashimura Hiroaki Hirata Robert McCollum
James Moriarty Kiyoshi Kobayashi Steve Powell
Hideki Moroboshi Megumi Ogata Luci Christianová
Seiichiro Kikukawa Mitsuki Saiga Mary Morganová
Irene Adler Sumi Shimamoto Melinda Allenová
Shinya Takizawa Urara Takano Anastasia Muñoz
Thomas Schindler Masane Tsukayama Spencer Prokop
Noemova archa/Hiroki Sawada Ai Orikasa Maxey Whitehead

Hudba

Ústední melodií filmu je Everlasting od B'z . To bylo proputno 2. ervence 2002 na jejich albu, Green .

Oficiální soundtrack byl vydán 17. dubna 2002. Stojí 3059 ¥ vetn dan.

Recepce

Krom zisku tetího místa v projektu ádosti o filmovou sérii, který se konal na oficiálních webových stránkách v roce 2006, Aoyama poznamenal, e to byl oblíbený film jeho matky. Krom toho získala druhé místo v anket popularity 19 po sob jdoucích film poádaných v roce 2016.

Výsledky pokladny

Konené trby této práce z pokladny inily 3,4 miliardy jen, co poprvé pekroilo 3 miliardy, a protoe se jednalo o druhý nejvtí japonský film v roce 2002, Suwa je údajn památník. Tento rekord nebyl pekonán, dokud nebyl ve 13. filmu The Jet Black Tracker aktualizován na 3,5 miliardy jen.

Domácí média

VHS

VHS filmu bylo vydáno 9. dubna 2003. Bylo brzy po roce 2006 ukoneno, protoe bylo pepnuto na DVD.

Region 2 DVD

Region 2 DVD vylo 18. prosince 2002. DVD obsahuje film v irokoúhlém formátu a trailer.

Region 1 DVD

Region 1 DVD bylo vydáno 16. února 2010 spoleností FUNimation Entertainment. DVD obsahuje film s anglickým dubem i japonským dubem s anglickými titulky.

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Max Němec

Tento záznam o Case Closed: The Phantom of Baker Street je velmi zajímavý.

Gustav Brabec

Stránka se mi líbí a článek o Case Closed: The Phantom of Baker Street je ten, který jsem hledal.

Lucie Urban

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Case Closed: The Phantom of Baker Street, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.