Tento článek se bude věnovat tématu Portál:Internetový marketing, které upoutalo pozornost jednotlivců z různých oborů a zájmů. Portál:Internetový marketing byl v průběhu času předmětem studia, debat a úvah, jeho důsledky a relevance jsou v oblasti _var2 nesporné. Prostřednictvím komplexního přístupu budou prozkoumány různé perspektivy, výzkumy a názory týkající se Portál:Internetový marketing, aby bylo možné poskytnout úplný a aktualizovaný pohled na toto téma. Tento článek si klade za cíl poskytnout podrobnou a kritickou vizi Portál:Internetový marketing, od jeho dopadu na společnost až po jeho důsledky na individuální úrovni, s cílem obohatit znalosti a porozumění těm, kdo jej čtou.
Firma Prodigy, vlastněná tehdy IBM a Sears, byla průkopníkem v oblasti online inzerce. Její inzeráty se objevovaly už roku 1980. Inzerce na Internetu dnes předčila řadu médií. Na obrázku vidíte zmenšený reklamní proužek provozovatele Wikipedia. (Zdroj)(Zdroj)
Kdy jsou fanoušci online?
Sociální síť Facebook začala postupně uvolňovat správcům facebook stránek verzi analytického nástroje, který mimo jiné umožní zjistit časy, kdy jsou fanoušci na Internetu.
Česko má třetí nejvyšší podíl videoreklamy v Evropě. Vyplývá to z průzkumu společnosti Gemius. (zdroj)
Ve 127 zemích stále převládá sociální síť Facebook. Vyplývá to z odhadu Světové mapy sociálních sítí. (zdroj)
77,7 % světových vlád má účet na Twitteru. Největší počet sledujících má americký prezident Barack Obama. (zdroj)
Počet internetových obchodů vzrostl o 16 procent na 37 000. Vyplývá to z údajů srovnávače Heureka.cz. Podle údajů Českého statistického úřadu vzrostl prodej zboží přes Internet o 18,4 %. (zdroj)
Portál Internetový marketing má za cíl shromažďovat informace, které se týkají internetového marketingu. Má za cíl informovat laickou i odbornou veřejnost a sdružovat komunitu specialistů na online marketing na Wikipedii. Správcem portálu je Radim Hasalík. Přidejte se k příslušnému wikiprojektu.