Vrhnte smrtící kouzloVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Vrhnte smrtící kouzlo , jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Vrhnte smrtící kouzlo , které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Vrhnte smrtící kouzlo , které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Vrhnte smrtící kouzlo , ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Vrhnte smrtící kouzlo , aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Vrhnte smrtící kouzlo . Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Vrhnte smrtící kouzlo
CastaDeadlySpell.jpg
ánr Fantasy
komedie
Mystery
Thriller
Napsáno Joseph Dougherty
Reie: Martin Campbell
V hlavních rolích Fred Ward
Julianne Moore
Clancy Brown
David Warner
Charles Hallahan
Alexandra Powers
Hudba od Curt Sobel
Zem pvodu Spojené státy
Pvodní jazyk Anglitina
Výroba
Producenti Gale Anne Hurd
Ginny Nugent (producentka)
Kinematografie Alexander Gruszynski
Editor Dan Rae
Provozní doba 96 minut
Produkní spolenosti HBO Pictures
Pacific Western
Distributor HBO
Rozpoet 6 milion dolar
Uvolnní
Pvodní sí HBO
Pvodní vydání
  • 7. záí 1991  ( 09.09.1991 )

Cast a Deadly Spell (1991) je fantasy detektivní komediální televizní film s Fredem Wardem , Julianne Moore , Davidem Warnerem a Clancy Brownem . To bylo reírované Martinem Campbellem , produkoval Gale Anne Hurd a napsal Joseph Dougherty . Pvodní hudební partituru sloil Curt Sobel .

Cast smrtící kouzlo kombinuje dva nesourodé ánry - Eldritch píbhy HP Lovecraft je Cthulhu Mythos a film noir tajemství.

Spiknutí

Ward hraje hvzdného soukromého detektiva z roku 1948 H. Philipa Lovecrafta ve fiktivním Los Angeles, kde je magie skutená, monstra a bájná zvíata kráí po zadních ulikách, zombie se pouívají jako levná pracovní síla a vichni - krom Lovecrafta - pouívají magii kadý den. Pesto automobily, telefony a dalí moderní technologie v tomto svt koexistují s magií.

Lovecraft si najme bohatý Amos Hackshaw, aby nael Hackshawova bývalého oféra Larryho Willise, který ukradl tajemný grimoár zvaný Necronomicon a musí chybjící knihu do tyiceti osmi hodin obnovit. Ukázalo se vak, e to, co vypadá jako jednoduchý pípad tyicet babek denn a výdaje, není tak jednoduché. Vci naberou mrazivý smr, kdy se ocitne zapletený do spiknutí zahrnujícího magické zabijáky, isté dvata, staré plameny a nepátele a starodávná zla, ve spojené Necronomiconem a moná vedoucí ke zniení svta.

Kritický píjem

V The New York Times John J. O'Connor ekl: ... Cast Deadly Spell , nová produkce HBO Pictures, kterou je moné vidt dnes veer v 8 na placené kabelové slub, dává mstu toení, které by mlo jeho nejodolnjí pozorovatelé se posadili, zasmáli se a zakueli ... Tba známých vzorc je kouzlo pana Doughertyho Smrtící kouzlo poutav odliné a zvlátní.

Na Chicago Tribune Rick Kogan ekl: V Los Angeles jsem zail velmi podivné asy, viml jsem si velmi zvlátních lidí. Ale nic z toho, co jsem v tom mst udlal nebo vidl, nelze srovnat s tím, co se stalo s H. Phillipem Lovecraftem ve speciálním a divoce úspném originálním filmu Home Box Office s názvem Cast a Deadly Spell ... Tento film vrhá své vlastní kouzlo.

Pokraování

HBO produkoval pokraování , Witch Hunt s Dennisem Hopperem hrajícím Lovecrafta místo Warda. Lov arodjnic se odehrává v 50. letech bhem Druhého erveného zdení , komunismus nahradila magie . Mnoho postav se znovu objeví v Cast a Deadly Spell , i kdy nkteré mají rzné píbhy.

Obsazení

Ocenní

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Miloslav Lišková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Vrhnte smrtící kouzlo , je to velmi dobrá volba.

Radmila Svobodová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Vrhnte smrtící kouzlo .

Mia Jeřábek

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Vrhnte smrtící kouzlo .

Marcela Suchá

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Vrhnte smrtící kouzlo napsáno, dává hodně důvěry.