Pouzdro (zboí)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Pouzdro (zboí), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Pouzdro (zboí), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Pouzdro (zboí), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Pouzdro (zboí), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Pouzdro (zboí), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Pouzdro (zboí). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Pípad njakého zboí je sbírka pedmt zabalených dohromady. Pípad není striktní mrnou jednotkou. U spotebních potravin, jako jsou konzervy , soda , obiloviny atd., Je pouzdro obvykle 24 poloek, ale pouzdra se mohou pohybovat od 12 do 36, obvykle v násobcích esti. U vtích lahví, jako jsou galonové dbány, je pouzdro obvykle 4.

Píklady

  • Standardní pouzdro na 32 oz lahve sody a Powerade obsahuje 15 lahví kvli jejich zvlátnímu tvaru a velikosti.
  • Pípady videokazet jsou obvykle zabaleny po 10 kusech.
  • Pouzdro na víno obsahuje 12 lahví po 750 ml .

Výroba knih

Pojem vazba na pípady v kniním prmyslovém odvtví oznauje soubor stránek obsaený v pouzde, které je k nmu pipojeno. (Existují také pípady knih, nap. Penenky, které pouze uzavírají knihu.) Pvodní pípad se dnes asto nazývá jednodue vazba , akoli integrovaný výrobní proces stále pouívá termín case k oznaení pevného obalu a hbetu.

Viz také

Reference


Opiniones de nuestros usuarios

Eduard Kovářová

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Pouzdro (zboí) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Pouzdro (zboí), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Pouzdro (zboí) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Olga Novaková

Tento záznam o Pouzdro (zboí) bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Jaromir Macek

Toto je dobrý článek o Pouzdro (zboí). Poskytuje potřebné informace bez excesů.