Ostrov troseníkVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Ostrov troseník, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Ostrov troseník, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Ostrov troseník, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Ostrov troseník, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Ostrov troseník, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Ostrov troseník. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Ostrov Castaway , neboli Qalito , je ostrovem skupiny Mamanuca na Fidi . Je obydlený, s turistickým letoviskem na jeho západní stran. Ostrov má rozlohu 70 hektar (170 akr).

Pístup

Ostrov Castaway se nachází asi 20 kilometr od pobeí mezinárodního letit Nadi . Je pístupný bu lodí, hydroplánem nebo vrtulníkem. Cesta po moi trvá asi 1 hodinu a 50 minut, cesta kolem nkolika dalích ostrov Mamanuca.

Tradiní fidijské jméno a souasné pouití

Fidané, ji tradin známý jako Qalito, je dnes Castaway Island soukromým ostrovním letoviskem vyuívaným pro dovolenou a dovolenou - zejména líbánky a rodinné dovolené.

Obyvatelé ostrova

Zamstnanci fidijského letoviska ijí na ostrov ve vesnici pro zamstnance. Peváná ást personálu pochází z hlavního ostrova Viti Levu.

Souadnice : 17,7336 ° jiní íky 177,1339 ° východní délky 17 ° 44'01 "S 177 ° 08'02" E / / -17,7336; 177,1339


Opiniones de nuestros usuarios

Emanuel Müllerová

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Ostrov troseník.

Emma špačková

Záznam o Ostrov troseník pro mě byl velmi užitečný.

Mirka Kopecká

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Ostrov troseník se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.