Národní památka Castle MountainsVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Národní památka Castle Mountains, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Národní památka Castle Mountains, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Národní památka Castle Mountains, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Národní památka Castle Mountains, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Národní památka Castle Mountains, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Národní památka Castle Mountains. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Národní památka Castle Mountains
Castle Peaks v pozadí.
Castle Peaks (Mojave National Preserve), jak je patrné z Castle Mountains National Monument
Mapa zobrazující umístní národní památky Castle Mountains
Mapa zobrazující umístní národní památky Castle Mountains
Mapa zobrazující umístní národní památky Castle Mountains
Mapa zobrazující umístní národní památky Castle Mountains
Umístní Okres San Bernardino , Kalifornie
Souadnice 35 ° 15'N 115 ° 07'W / 35,25 ° S 115,11 ° Z / 35,25; -115,11 Souadnice : 35 ° 15'N 115 ° 07'W / 35,25 ° S 115,11 ° Z / 35,25; -115,11
Plocha 20 920 akr (8 470 ha)
Autorizovaný 12. února 2016  ( 2016-únor-12 )
Vedoucí orgán Sluba národního parku
webová stránka Národní památka Castle Mountains

Castle Mountains National Monument je americký národní památník, který se nachází ve východní pouti Mojave a na severovýchod okresu San Bernardino ve stát Kalifornie .

Park chrání 20 920 akr, který se nachází mezi dálnicemi I-15 a I-40 a severozápadn od eky Colorado .

Zempis

Národní památník chrání ást hradních hor , adu nacházející se v okrese San Bernardino a Clark v Nevad . Rozsah leí na jih a na východ od pohoí New York , jihozápadn od Searchlight a západn od Cal-Nev-Ari v Nevad. Rozsah leí na severovýchodním konci údolí Lanfair a dosahuje výky 5543 stop (1690 m) na vrcholu Hart Peak a 5580 ft na Linder Peak. Hory leí jihozápadn-severovýchodním smrem. Piute rozsah leí na jihovýchod.

Národní památka Castle Mountains je ze tí stran obklopena Mojave National Preserve , kterou spravuje sluba národního parku .

Obklopuje oblast horského hradu Castle, otevený dl na zlato v jiních horách Castle, který vlastní kanadská spolenost NewCastle Gold Ltd., která me do roku 2025 vytit tém 10 milion tun rudy, akoli kvli nízkým cenám zlata byla tba pozastavena od roku 2001 Prohláení o národních památkách stanoví, e po dokonení jakékoli tby a rekultivace nebo po 10 letech, pokud nedojde k tb, bude federální pozemek v oblasti horských dol o rozloze 8 340 akr peveden na slubu národního parku.

Oznaení a ízení

To bylo ureno prezidentem Obamou 12. února 2016, spolu s Mojave Trails National Monument a Sand to Snow National Monument také v jiní Kalifornii . Ze tí je jediný, který je spravován slubou národního parku , piem dalí dva jsou pod kontrolou Úadu pro správu pdy a / nebo Lesní sluby Spojených stát .

Viz také

Reference

externí odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Magdalena Smejkalová

Toto je dobrý článek o Národní památka Castle Mountains. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Marie Veselý

Tento záznam o Národní památka Castle Mountains je velmi zajímavý.

Alice Dostálová

Skvělý objev tohoto článku o Národní památka Castle Mountains a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.