Hotovost v mé kapseVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hotovost v mé kapse, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hotovost v mé kapse, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hotovost v mé kapse, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hotovost v mé kapse, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hotovost v mé kapse, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hotovost v mé kapse. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Hotovost v kapse
CashInMyPocket WileyMerriweather.jpg
Single od Wiley s Danielem Merriweatherem
z alba Viz Vymazat nyní
Uvolnno 1. prosince 2008 (UK)
ánr Pop-rap
Délka 3 : 00 (radio edit)
Oznaení
Skladatel (y) Richard Cowie, Mark Ronson , Daniel Merriweather
Výrobce Mark Ronson
Wiley singles chronologie
Summertime
(2008)
Peníze v kapse
(2008)
Take That
(2009)
Daniel Merriweather singles chronologie
Zastav m
(2007)
Peníze v kapse
(2008)
" Zmna "
(2008)

Cash in My Pocket je singl z roku 2008 od britského grime umlce Wileyho , který obsahuje vokály hosta od Daniela Merriweathera a produkoval ho Mark Ronson .

Wiley by pozdji popel See Clear Now a tuto píse, protoe byla píli komerní. Wiley obvinil svou nahrávací spolenost Asylum Records a manaera Johna Woolfa z toho, e ho vydal. Nkdy po vydání písn Wiley prohlásil, e jede na dovolenou, dokud píse nedlala svj smr a e jakmile se vrátí, nikdo by mu nikdy neml íkat Miluji tu Cash In My Pocket Tune.

Recenze

Clickmusic.com dal skladb 2 hvzdiky z 5, ale dal jí chválu slovy: Vydání skladby s názvem Cash in My Pocket bhem plnohodnotné úvrové krize je naasování par excellence, ale pokraoval slovy znudn znjící Merriweather pináí jeho povrchní píspvek bez due, který jsme si zvykli oekávat .

Spolenost Yahoo Music dala písni 8 hvzdiek z 10, ekli to o Wileyovi, dodá své linky s jiskrou v oku, pak ekli toto o sboru, který zpíval Daniel Merriweather, zatímco refrén by se dal zvednout z muzikálu ve West Endu , poté recenzi dokonili slovy This is modern pop working at full speed .

Femalefirst.co.uk pidal písni 4 hvzdiky z 5, protoe umouje divákm hlasovat a to je prmr k 3. lednu 2008, pochválili skladbu slovy, e jde o Vstup na prkopnické nové hudební území , hovoili také o úvrové krizi, kdy ekli: Wiley peetl náladu národa zasaeného globální ekonomickou krizí a piel s njakou ódou na úvrovou krizi.

Sout

Glasswerk.co.uk uspoádal sout, kde si lidé mohli vytvoit vlastní videoklip k písni se svými spoluáky nebo kolegy a získat XmasCa $ h In Your Pocket v hodnot 1 000 liber, píse také nazvali oficiální melodie úvrové krize ".

Hudební video

Video je jako video Wearing My Rolex v tom smyslu, e nepedstavuje Wileyho nebo Daniela Merriweathera: má lidi vystupující ve videu napodobující texty. Zaíná to tím, e lidé budou pracovat ve svém aut ve finanní tvrti Bishopsgate v londýnské City , zatímco zbytek hudebního videa se odehrává v jedné z kanceláí v budov Blue Fin Building v Southwarku v Londýn (na adrese 110 Southwark Street, PS SE1 0SU, pímo za Tate Modern ). Kancelá je britským ústedím spolenosti Donovan Data Systems ( DDS ), která je pedním poskytovatelem systém a softwaru pro reklamní prmysl, a ve videu jsou lidé, kteí tam pracují.

V hudebním videu je moné vidt obrázky na London Eye na sklenných stnách. To pak koní tím, e kadý, kdo tam pracuje, zpívá poslední ádky písn.

Výkonnost grafu

Píse debut na britském ebíku jednotlivc na 18 let, co je Wiley je druhá nejvtí hit od jeho 2008 íslo 2 hitu nosí My Rolex a druhého nejvtího hitu Daniela od jeho íslo 2 spolupráce s Mark Ronson s názvem Stop Me , v tomto týdnu byl to tetí nejvtí nový vstup týdne za Oasis Jsem Outta Time (12) a Leona Lewis Run (1). Následující týden píse klesla o jedno místo na 19. místo, nový singl Broken Strings od Jamese Morrisona a Nelly Furtado si od Wiley a Merriweathera vzal íslo 18. Pítí týden klesl o devt míst na 28, pítí týden klesl o tináct míst v ebíku na 41, toto byl jeho první týden mimo top 40.

Video se odehrává na obchodní ploe v budov Swiss Re (budova Gherkin Building). To je jasn vidt, kdy auto zpoátku vytáhlo ven a kamera se otoila nahoru.

Graf (2008) piková
pozice
UK Singles Chart 18

Reference

Opiniones de nuestros usuarios

Pavel Holý

Tento záznam na Hotovost v mé kapse mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Adrian Brožová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Hotovost v mé kapse.

Marta Souček

Tento článek o Hotovost v mé kapse mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.