Hotovost (jednotka)Všechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Hotovost (jednotka), jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Hotovost (jednotka), které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Hotovost (jednotka), které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Hotovost (jednotka), ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Hotovost (jednotka), aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Hotovost (jednotka). Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Hotovost nebo li ( zjednoduená íntina : ; tradiní íntina : nebo ; pinyin : ) je tradiní ínská váhová jednotka .

Bylo zdokumentováno, e výrazy hotovost nebo le pouívali brittí przkumníci ve 30. letech 19. století pi obchodování na ínských územích Qing .

Podle hongkonského statutu vyhláky o vahách a mírách je 1 hotovost piblin 0,037 g (0,037 g). V souasné dob, to je 1 / 10 candareen nebo 1 / 16000 Catty , a to 37,79936375 miligram (,5833333269 GR).

Viz také

Reference

externí odkazy

 Tento lánek obsahuje  public domain materiál z webových stránek Library of Congress Country Studies http://lcweb2.loc.gov/frd/cs/ .

Opiniones de nuestros usuarios

Ilona Kolářová

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Hotovost (jednotka).

Ivanka Novaková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Hotovost (jednotka), ale moc se mi líbil.

Vladislav Havelka

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Hotovost (jednotka).