Dm CastlemilkVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Dm Castlemilk, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Dm Castlemilk, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Dm Castlemilk, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Dm Castlemilk, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Dm Castlemilk, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Dm Castlemilk. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlemilk Dm byl venkovský dm se nachází v em je nyní Castlemilk okres Glasgowa , Skotsko . Dm byl domovem pedk rodiny Stirling-Stuart a byl postaven kolem ve Cassiltoun Tower z 15. století v prbhu 18. a 19. století. Dm a nemovitost Castlemilk koupila spolenost Glasgow Corporation v roce 1938, piem dm slouil jako dtský domov, dokud nebyl v roce 1969 uzaven a v tomto roce zboen.

Djiny

Pozemky Cassiltoun z Carmunnocku, které se nacházejí na vyvýeném míst jin od Glasgow mezi kopci Cathkin Braes a mstem Rutherglen poblí eky Clyde , získaly Stuartové z Castlemilku v Dumfriesshire (panství poblí Lockerbie, které stále existuje, a také velkolepé sídlo) ve 13. století. V 16. století pejmenovali panství Cassiltoun na Castlemilk. Pt generací rodiny Stuart vytvoilo dynastické baronetství od 60. do 90. let 20. století.

V roce 1937 získala spolenost Glasgow Corporation pro bydlení nemovitost Castlemilk o rozloze 445 hektar . Majetek byl získán na základ povinné kupní objednávky, protoe William Stirling-Stuart, Laird z Castlemilku, ml pochybnosti o zemi, která se dosud pouívala k bydlení s vysokou hustotou, z prmyslových lokalit. Vypuknutí druhé svtové války zpozdilo stavební práce na bytovém plánu Castlemilk , který byl postaven v padesátých letech minulého století, a brzy pozemek domu obklopily ze vech stran moderní ináky.

Castlemilk House získal Glasgow Corporation v roce 1939 a slouil k ubytování evakuovaných osob z msta a do konce války. Poté byl pouíván jako dtský domov od roku 1948, dokud jej náklady na údrbu domu nedonutily zavít v lednu 1969. Dm Castlemilk byl zboen do roku 1972; stránky nyní zabírá dtský koutek. V 21. století je mnoho zelených ploch mezi klastry bydlení, vetn zbývajících prvk venkovského statku, spravováno jako Castlemilk Park and Woodlands, ocenný projekt zamený na prospch komunity.

Stáje Castlemilk

Krom malého parku s upraveným rybníkem a kamenným mostem (1833, uvedena v kategorii B ), který kdysi tvoil píjezdovou cestu do zámku, a vstupní brány, které jsou umístny na severovýchod na okraji Rutherglenu , stájový blok (postavený 1794, navrený Davidem Hamiltonem , který je také uveden v kategorii B) je hlavním dochovaným ddictvím velkostatku. Poté, co byl v roce 1994 pokozen poárem a ponechán oputný, byl v roce 2007 obnoven (s ocenním projektu ) a nyní obsahuje místní bytové kanceláe, sociální zaízení a kolku.

Viz také

Reference

externí odkazy

Souadnice : 55,809 ° S 4,220 ° W 55 ° 48'32 N 4 ° 13'12 W / / 55,809; -4,220

Opiniones de nuestros usuarios

Valerie Petr

Pěkný článek z Dm Castlemilk.

Petra Málek

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Dm Castlemilk napsáno, dává hodně důvěry.

Erik Dušek

Informace o proměnné Dm Castlemilk jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Ella špačková

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Dm Castlemilk se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Julius Zapletal

Skvělý objev tohoto článku o Dm Castlemilk a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.