CastorimorphaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castorimorpha, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castorimorpha, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castorimorpha, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castorimorpha, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castorimorpha, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castorimorpha. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castorimorpha
asová ada: Early Eocene to recent
Klokan-rat.jpg
Ordova klokaní krysa
Vdecká klasifikace E
Království: Animalia
Kmen: Chordata
Tída: Mammalia
Objednat: Rodentia
Podád: Castorimorpha
Wood , 1955
Existující rodiny

Nadele Castoroidea :

Nadele Geomyoidea :

Castorimorpha je podád hlodavc obsahujících bobry a klokaní krysy. Studie z roku 2017, která pouívala markery retroposonu, naznaila, e jsou nejblíe píbuzné Anomaluromorpha (veverky upinaté a Springhare) a Myomorpha (myí hlodavci).

Taxonomie

oznauje vyhynulé taxony.

Reference

Citace

Bibliografie

  • Carleton, MD a GG Musser. 2005. Objednávka Rodentia. Pp 745-752 in Mammal Species of the World A Taxonomic and Geographic Reference. Johns Hopkins University Press, Baltimore.
  • McKenna, Malcolm C. a Bell, Susan K. 1997. Klasifikace savc nad úrovní druh. Columbia University Press, New York, 631 s. ISBN   0-231-11013-8


Opiniones de nuestros usuarios

Viktor Petrová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Castorimorpha.

Radoslav Dušek

Záznam o Castorimorpha pro mě byl velmi užitečný.

Pavel Valenta

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Castorimorpha napsáno, dává hodně důvěry.

Silvie Moravcová

Tento záznam na Castorimorpha mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.