CastoramaVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castorama, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castorama, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castorama, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castorama, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castorama, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castorama. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castorama
Typ Soukromé
Prmysl Maloobchodní
Zaloený 1969 v Lille , Francie  ( 1969 )
Hlavní sídlo ,
Francie
Oblast slouila
Francie , Polsko , Rusko
Klíoví lidé
Marc Tenart ( generální editel )
produkty DIY , domácí kutily , zahrádkáské poteby a rostliny
Píjmy 2 246 milion £ (2018/2019) (Francie)
1 431 milion
£ (2018/2019) (Polsko)
Rodi Kingfisher plc
webová stránka castorama .fr

Castorama ( francouzská výslovnost: [kastoama] ) je francouzský prodejce pro kutily a domácí kutily nástroj a poteb, se sídlem v Templemars , Francii , a je souástí britské skupiny Kingfisher plc , která má 101 prodejen ve Francii, 76 v Polsku a 20 v Rusku. Spolenost se stala v kvtnu 2002 dceinou spoleností Kingfisher plc spolu s vlastní dceinou spoleností Castorama Brico Dépôt .

Nkteré prodejny byly pevedeny nebo pemístny do formátu Brico Dépôt DIY Warehouse, zaloeného na fasci skladu B&Q ve Velké Británii . V únoru 2009 spolenost Kingfisher prodala ticet jedna prodejen Castorama v Itálii francouzskému maloobchodníkovi Leroyovi Merlinovi .

V roce 1969 zaloil Christian Dubois v Englosu poblí Lille , prvního velkého francouzského obchodu s kutilskými pedmty (5 000 m2). Rychlá expanze etzce znamenala, e o dvacet let pozdji mla Castorama ve Francii 80 obchod .

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Hana Doležalová

Tento záznam na Castorama mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Jitka Novaková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Castorama, ale moc se mi líbil.

Stanislava Volfová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Castorama napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Albert Benda

Tento článek o Castorama mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Elena Vlková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Castorama.