Castlerahan GAAVšechny poznatky, které lidé za staletí nashromáždili o Castlerahan GAA, jsou nyní k dispozici na internetu a my jsme je pro vás shromáždili a uspořádali co nejpřístupnějším způsobem. Chceme, abyste měli rychlý a efektivní přístup ke všem informacím o Castlerahan GAA, které chcete vědět, aby vaše zkušenost byla příjemná a abyste měli pocit, že jste skutečně našli informace o Castlerahan GAA, které jste hledali.

Pro dosažení našich cílů jsme se snažili nejen získat co nejaktuálnější, nejsrozumitelnější a nejpravdivější informace o Castlerahan GAA, ale dbali jsme také na to, aby design, čitelnost, rychlost načítání a použitelnost stránky byly co nejpříjemnější, abyste se mohli soustředit na to podstatné, znát všechny dostupné údaje a informace o Castlerahan GAA, aniž byste se museli starat o cokoli dalšího, o to jsme se již postarali za vás. Doufáme, že jsme dosáhli svého cíle a že jste našli informace, které jste chtěli o Castlerahan GAA. Proto vás vítáme a vyzýváme, abyste si i nadále užívali používání scientiacs.com.

Castlerahan GAA
Caisleán an Rathain
Castlerahan GFC Crest.png
Zaloený:
Kraj : Cavan
Barvy:    Katanová a bílá
Dvody: Fay Park, Ballyjamesduff , Cavan
Hrací sady
Standardní barvy
Mistrovství klub senior
Celé Irsko Ulstertí
ampioni
Cavan
ampioni
Fotbal : - - 2

Castlerahan je klub gaelské atletické asociace z Ballyjamesduff v hrabství Cavan v Irsku . Jsou pidrueni k Cavan GAA . Klub postaví pouze gaelské fotbalové týmy. Jejich jméno je odvozeno od barona Castlerahan, ve kterém se nachází Ballyjamesduff.

Vyznamenání

Pozoruhodné hráe

Viz také

Reference

externí odkazy


Opiniones de nuestros usuarios

Albert Turek

Děkuji. Pomohl mi článek o Castlerahan GAA.

Igor Soukup

Děkuji za tento příspěvek na Castlerahan GAA, přesně to jsem potřeboval.